Mistrzostwa Europy kobiet

Norwegia – Hiszpania

28:25

finał (10:12)

21.12.2014, 18:00 • Papp Laszlo Budapest Sportarena • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

60

Perfekcyjna Koren pieczętuje wygraną Norwegii! (28:25)

60

Karny dla Norwegii na pięć sekund do końca! (27:25)

60

Broni Solberg! W świetnej sytuacji Norweżki! (27:25)

60

Minuta do końca! Przy piłce Hiszpanki! (27:25)

55

Długo mierzyła Pena, aż w końcu trafiła! (26:25)

55

No i Agular po raz enty wywalczyła rzut karny, w dodatku dwie minuty dostała Wibe! (26:24)

53

Druga kara dla Riegelhuth (26:23)

49

Trafia Pena, blisko obrony była Sando! (24:21)

48

Kapitalne długie podanie Mork na lewe skrzydło do Sanny Solberg i po chwili mamy kolejną bramkę dla Norwegii! (24:20)

48

Dwie minuty kary dla jednej z Hiszpanek, siły wyrównane (23:20)

47

Sando po raz drugi dziś broni karnego! Nie dała rady jej pokonać Martin! (23:20)

47

Dwie minuty kary dla Riegelhuth, będzie poza tym jeszcze rzut karny dla Hiszpanii (23:20)

44

Druga dwuminutowa kara dla Gonzalez (21:20)

43

Po raz kolejny celnie Koren! (21:19)

41

Martin pewnie w pierwsze tempo (20:19)

37

Sando broni rzut z siedmiu metrów Cabral! (16:15)

36

No proszę Solberg (bramkarka) w nerwach mocno odrzuciła piłkę i dostała dwie minuty! (16:15)

35

Ponownie celnie rzuca Koren, co ciekawe piłka poleciała w sam środek bramki, ale Navarro w ciemno poszło w lewo! (15:15)

32

Trafia Koren, mamy remis! (12:12)

29

Pena chciała przelobować Solberg, ale rzuciła za lekko i Solberg złapała piłkę! (9:11)

28

Świetnie rzuca Koren, trafia w dolny prawy róg, piłka po słupku wpada do siatki! (9:11)

28

Dwoma minutami ukarana Chavez, będzie jeszcze rzut karny dla Norwegii (8:11)

25

Pogubiły się w ataku Norweżki, szybkie podanie Navarro do Martin, ale gola nie ma, fenomenalnie broni Solberg! (7:11)

23

Żółtą kartkę otrzymuje Wibe (Norwegia). (7:10)

19

Gonzalez ukarana dwoma minutami (6:10)

18

Pena pocelowała w prawy dolny rogu! (5:10)

18

Żółtą kartkę otrzymuje Jakobsen (Norwegia). (5:9)

16

Ależ to mogła być bramka! Solberg spod bramki rzuca mocno w stronę swojej siostry na skrzydło, ta ledwo złapała piłkę w locie i rzuciła w boczną siatkę! (5:7)

14

Pena w pierwszym tempie położyła na parkiet Solberg, a w drugim rzuciła do pustej bramki! (3:7)

13

Pewnie rzuca Pena! (3:6)

12

Kapitalnie broni Navarro! (3:5)

12

Mamy pierwsze wykluczenie, dwie minuty dla Cabral i rzut karny dla Norwegii (3:5)

11

Navarro wygrywa pojedynek z Loke, po chwili idzie kontra Norweżek, rzuca Herrem i znów broni golkiperka Hiszpanii! (3:4)