Rekord Bielsko-Biała – BSF Bochnia

4:0

finał (3:0)

20.12.2014, 18:50 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Unisław • Jarek

Rekord Bielsko-Biała zwycięża aż 4:0 i zwycięża w grupie B! Bochnia awansuje dalej z drugiego miejsca! (19:59:58)

24:00

23:58

Bardzo mocne, ale równie niecelne uderzenie z dystansu autorstwa Bernata.

23:27

Po strzale Łukasza Jastrzębskiego piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny.

22:53

Łukasz Jastrzębski dostał podanie na dłuższy słupek, ale nie zdołał wepchnąć piłki do siatki!

22:37

Futsaliści BSF-u cały czas budują pozycyjny atak na połowie rywali, którzy próbują zaskoczyć ich kontratakami.

21:45

Nieudany przerzut piłki Wiktorowicza i grę od bramki wznowi bramkarz rywali.

20:55

Kubica próbował wykorzystać fakt, ze rywale grali z wysuniętym bramkarzem, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

20:01

Piłkarze Bochni od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce na połowie Rekordu, ale nie są w stanie przebić się przez szczelnie ustawioną defensywę rywali.

19:08

Gaudyn ofiarnym wślizgiem przerywa akcję rywali.

18:31

Strzał Lewickiego zablokowany, ale rywalom nie udaje się wyjść z kontratakiem.

17:54

Czas dla zespołu z Bochni.

17:06

Łukasz Jastrzębski poślizgnął się podczas oddawania strzału i nie zdołał stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

15:38

Gol dla Rekordu!
ŁUKASZ BIEL trafia w tym spotkaniu po raz trzeci! Tym razem zawodnik Rekordu popisał się precyzyjnym uderzeniem z siedmiu metrów.

15:28

Biel uderza z lewego skrzydła, ale jeden z rywali zdołał zablokować to uderzenie. Tylko aut dla Rekordu.

15:14

Od dłuższego czasu piłka znajduje się jedynie w środku pola.

13:50

Strzał Skipioła z najbliższej odległości fantastycznie wybronił golkiper rywali!

12:45

Piłkarze Bochni wznowią grę od rzutu wolnego na połowie swoich rywali.

12:12

Błyskawiczna akcja Rekordu i Patyk ratuje swój zespół wybiciem piłki niemal z linii bramkowej!