Tauron Liga

ENEA PTPS Piła – MKS Dąbrowa Górnicza

0:3

finał (18:25, 16:25, 21:25)

20.12.2014, 14:45 • Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR, Piła • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

0:0

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (16:13:57)

0:0

Pewne zwycięstwo Tauronu pokazało, że pilankom jeszcze wiele brakuje do tego by rywalizować z tymi najlepszymi drużynami. W każdym meczu to przedstawicielki z Dąbrowy Górniczej były lepsze i dominowały w każdym elemencie gry. Wygrały pewnie wszystkie trzy sety i zgarnęły całą pulę.

0:0

MVP – Katarzyna Konieczna!

21:25

As serwisowy Cemberci na koniec seta i to Tauron wygrywa ten mecz za trzy punkty!

21:24

Kolejny w tym secie punktowy blok gości. Piłka meczowa dla Tauronu!

21:23

Tym razem pewny atak Giny Mancuso z lewego skrzydła po rękach rywalek.

21:22

As serwisowy Koniecznej, która pojawiła się w miejsce Nadziałek!

20:22

Kolejny blok na lewym skrzydle, tym razem na Mancuso.

19:22

Zablokowana jedna z zawodniczek gości na skrzydle przez siatkarki Nafty!

18:22

Kapitalny podwójny blok siatkarek z Dąbrowy Górniczej.

18:21

Przejście dołem Milović i przyjezdne powiększają swoją przewagę do 3 punktów.

18:20

Trochę "przebijanki" z obu stron. W końcu piłka rozegrana do Mancuso, która punktuje!

18:19

Tym razem minimalny aut po zagrywce Kaliszuk.

17:19

As serwisowy Kaliszuk! Idealnie w 9 metr!

17:18

Atak w siatkę Stencel i punkt ląduje po stronie Dąbrowy!

17:17

Fatalnie zagrały w rozegraniu przyjezdne. Kontra gospodarzy i pewny atak po prostej Wilczyńskiej. Przerwa na życzenie argentyńskiego szkoleniowca Tauronu!

16:17

Dłuższa akcja, którą kończy atakiem ze skrzydła Skorupka.

15:17

Dobry atak środkiem pilanek, w jakiś sposób przedostają się przez potrójny blok Tauronu.