30:33

finał (14:15)

29.11.2014, 16:00 • Hala w Izmicie, Turcja. • Adrian Trawicki

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w Lajfy.com. (17:31:10)
Wisła dopisuje komplet punktów i jest bardzo blisko awansu do TOP 16. Najwięcej bramek w zespole gości zdobyli: 8 – Ghionea, 5 – Jurkiewicz, Syprzak i Tioumentsev. Dla gospodarzy: 8 – Ozbahar, 5 – Boyar.
Faworyt przed meczem tj. Wisła Płock pokonuje zgodnie z planem drużynę Besiktasu Stambuł. O ile jeszcze w pierwszej połowie Turcy zagrażali Nafciarzom, to już w drugiej części polska ekipa kontrolowała przebieg spotkania. Szybko wyszła na prowadzenie, stopniowo je zwiększała, osiągając w pewnym momencie sześć bramek różnicy. W 54 minucie Besiktas doszedł na trzy bramki rywali, lecz momentalnie goście odpowiedzieli i już było wiadomo kto wygra.

60

Koniec meczu. (30:33)

59

Jeszcze pod koniec meczu zdobywa bramkę Dacević. (30:33) (30:33)

59

Ponownie Ozbahar. Dobrze dzisiaj radzi sobie obrotowy Besiktasu. (29:33) (29:33)

58

Kara dla Kamila Syprzaka pod koniec spotkania. (28:33) (28:33)

58

Jurkiewicz indywidualnie w poprzeczkę, ale łapie piłkę jeszcze Ghionea. Akcję zakończył Syprzak rzutem w Ozmusula. (28:33) (28:33)

57

Chorwat Nincevic z 7 metra (28:33) (28:33)

57

Obrona w kole i rzut karny dla Besiktasu. (27:33) (27:33)

56

Valentin Ghionea ponownie zalicza przechwyt i w akcji sam na sam nie myli się. (27:33) (27:33)

56

Ghionea kontruje i już ponownie pięć bramek przewagi gości. (27:32) (27:32)

55

Syprzak po kilku minutach bezsilności Nafciarzy trafia w bramkę. (27:31) (27:31)

54

Zelenovic w Ozmusula, a Boyar blisko ziemi rzuca gola. 3 bramki różnicy. (27:30) (27:30)

54

Niedokładne podanie do Syprzaka, Wisła traci, a Besiktas szybko przeprowadza akcję i precyzyjnym rzutem Boyar rzuca bramkę. (26:30) (26:30)

53

Boyar do koła do Ozbahara, a ten dziś tam rządzi niepodzielnie i zdobywa siódmą swoją bramkę. (25:30) (25:30)

53

Nemancja Zelenovic z prawego rozegrania przy słupku. (24:30) (24:30)

52

Thiago Rocha zmarnował dogodną sytuację, co zaraz wykorzystał Boyar. (24:29) (24:29)