Liga Europy UEFA

HJK Helsinki – FC Kopenhaga

2:1

finał (1:0)

27.11.2014, 21:05 • Sonera Stadium, Helsinki, Finlandia • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (22:57:49)
Koniec spotkania! Po nieprawdopodobnej końcówce spotkania HJK Helsinki pokonało na własnej murawie FC København 2:1! Zwycięską bramkę na kilkanaście sekund przed końcem meczu zdobył Kandji!

90+5

90+4

Kandji został ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

90+4

Gol dla HJK!
Bramkę zdobył MACOUMBA KANDJI.

GOOOOL! Coś nieprawdopodobnego! Szaleństwo na trybunach w Helsinkach! MACOUMBA KANDJI w ostatniej minucie meczu wyprowadza HJK na prowadzenie i to Finowie wygrają ten mecz! 2:1!

90+3

Goście jeszcze się nie poddają i próbują atakować na bramkę Santany.

90+2

Kolejna żółtka kartka dla Kopenhagi. Tym razem ukarany został Doblas.

90+1

Cztery dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90

Gol dla København!
Bramkę zdobył PER NILSSON.

GOOOL! W końcu goście dopięli swego! Mamy remis! PER NILSSON z najbliższej odległości pokonuje golkipera gospodarzy i doprowadza do wyrównania. 1:1!

90

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

89

Cornelius obija poprzeczkę bramki Helsinek!

86

HJK w końcu zdołało wyprowadzić piłkę z własnej połowy boiska.

84

Mocne uderzenie Corneliusa w ostatniej chwili zablokowane przez defensywę HJK!

82

Perovuo faulowany. Będziemy mieli rzut wolny dla Helsinek.

80

Ostatnia zmiana w drużynie Helsinek. Zeneli opuszcza murawę. Jego miejsce zajmuje Perovuo.