Za uwagę dziękuje Adam winiarczyk, zapraszam na inne relacje na Lajfy.com. W szczególności te handballowe! (18:28:34)
Strzelcy bramek:
KIF: L. Anderson 7, Laen 5, Dolk 5, Irming 3, K. Andersson 3,, Karlsson 2, Spellerberg 2, Viudes 1, Landin 1, Jensen 1.
Wisła: Ghionea 6, Syprzak 6, Rocha 4, Montoro 4, Nikcević 4, Tiumiencew 2, Jurkiewicz 2, Wiśniewski 1, Zelenović 1.
W końcu! Poprzednie trzy mecze z KIF Wisła przegrała jedną bramką – teraz udało się zremisować. Chociaż dwanaście-trzynaście minut przed końcem prowadzenie było aż pięciobramkowe i chyba mozna było pokusić się o wygraną.
I koniec! Orlen Wisła Płock remisuje w Brondby Hallen! Dobry mecz Nafciarzy i równie dobry rezultat!

60

Koniec meczu. (30:30)

60

Lasse Anderson zablokowany! (30:30) (30:30)

60

Z trzynastego metra będzie rzucał Lasse Anderson. (30:30) (30:30)

60

Na zegarze dokładnie 60:00, czyli będzie chyba tylko rzut wolny bezpośredni. (30:30) (30:30)

60

Jeszcze będzie rzut wolny po syrenie. Faulował brutalnie Adam Wiśniewski. (30:30) (30:30)

60

No cóż, gramy! (30:30) (30:30)

60

O czas na 22 sekundy przed końcem prosi Aron Kristjansson. (30:30) (30:30)

60

40 sekund do końca. (30:30) (30:30)

60

Gol Mariusza Jurkiewicza! (30:30) (30:30)

60

Ostatnia minuta, przy piłce Wisła. (30:29) (30:29)

59

Siódmy gol Lasse Andersona. (30:29) (30:29)

59

Już w koszulce bramkarskiej Dan -Emil Racotea. (29:29) (29:29)

59

Piłka dla KIF. Do końca 80 sekund. (29:29) (29:29)

59

Montoro do Nikcevicia, ten nie łapie piłki na kole. (29:29) (29:29)

59

Szansa na prowadzenie! (29:29) (29:29)

58

W bramce Wisły Rodrigo Corrales, ale małe ma to teraz znaczenie, bo przy piłce Wisła Płock! (29:29) (29:29)

58

Nad bramką rzuca Lasse Andersson. (29:29) (29:29)

58

2:20 do końca. (29:29) (29:29)

58

Kim Andersson faulowany (29:29) (29:29)

58

Nikcević z ostrego kąta! Mamy remis! (29:29) (29:29)

58

Faulowany Tiumencew. (29:28) (29:28)

57

W tempo wchodzi w strefę Kim Andersson i jest trzeci jego gol! (29:28) (29:28)

57

Piłkę będzie miał KIF Kolding Kopenhaga. Trzy minuty pięćdziesiąt trzy sekundy do końca. (28:28) (28:28)

57

Montoro tym razem obok bramki. (28:28) (28:28)

56

Montoro pomylił się, ale był blok. (28:28) (28:28)

56

W bramce KIF znów Kasper Hvidt. (28:28) (28:28)
Na cztery minuty przed końcem, bramki zdobywali: KIF: L. Anderson 6, Laen 5, Dolk 5, Irming 3, Karlsson 2, Spellerberg 2, K. Andersson 2, Viudes 1, Landin 1, Jensen 1.
Wisła: Ghionea 6, Syprzak 6, Rocha 4, Montoro 4, Nikcević 3, Tiumiencew 2, Wiśniewski 1, Zelenović 1, Jurkiewicz 1. (28:28) (28:28)

56

I o czas prosi trener Manolo Cadenas. Wisła przegrała ostatnie osiem minut 1:6... (28:28) (28:28)

55

Torsten Laen zdobywa gola po kontrze. Remis. (28:28) (28:28)

55

Strata Tiumencewa do spółki z Montoro. (27:28) (27:28)

54

Kontaktowy gol Kima Anderssona.... (27:28) (27:28)

53

W końcu trafia Lasse Anderson, po raz szósty dzisiaj. (26:28) (26:28)

53

Lasse Anderson, piłka odbija się od słupka i dalej będą grali Duńczycy. (25:28) (25:28)

52

W końcu mamy bramkę dla Wisły! (25:28) (25:28)

51

Adam Morawski szczęśliwie interweniuje. Jescze minutę gramy po pięci, piłka dla płocczan. (25:27) (25:27)

51

Faul w ataku Angela Montoro. (25:27) (25:27)

50

Faulowany na kole Rocha, będą dwie minuty dla niego i Jorgensena za zbyt ostrą walkę. (25:27) (25:27)

50

Ale teraz obok bramki rzuca Anderson, dodatkowo faulował w ataku. (25:27) (25:27)

49

Znowu tracą piłkę Nafciarze. (25:27) (25:27)

49

I już tylko dwa gole przewagi. O czas prosi Manolo Cadenas. (24:27) (25:27)

49

I już gramy po tej przerwie na żądanie. (24:27) (24:27)

49

I już tylko dwa gole przewagi. O czas prosi Manolo Cadenas. (24:27) (24:27)

48

Gol Simona Jensena po kontrataku. (24:27) (24:27)

48

Marcus Cleverly broni rzut Jurkiewicza. (23:27) (23:27)

47

Lasse Anderson tym razem trafia nad Rochą i obok Morawskiego. (23:27) (23:27)

47

Tiumencew doskonałym podaniem obsłużył Rochę! Czwarty gol portugalskiego obrotowego. (22:27) (22:27)

46

FENOMENALNA interwencja Adama Morawskiego po rzucie L. Andersona! (22:26) (22:26)

46

Lasse Andersson teraz nie trafia, ale piłka dalej dla KIF Kolding. (22:26) (22:26)

46

Jurkiewicz do Syprzaka, strata Wisły, ale odzyskują piłkę płocczanie i gol ,,Sypy"! (22:26) (22:26)

45

Blisko przechwytu Ghionea, ale tak się nie dzieje. Dodatkowo Lasse Anderson trafia z dziewiątego metra po długim rogu. (22:25) (22:25)

45

I jeszcze dwadzieścia pięć sekund gry w przewadze dla Orlen Wisły Płock. (21:25) (21:25)

45

A nawet jedenaście! Znów cztery gole przewagi! Valentin Ghionea znakomicie rzuca ze skrzydła. (21:25) (21:25)

44

Wiślacy w niespełna czternaście minut zdobyli dziesięć goli.

44

Ładne trafienie Magnusa Landina ze skrzydła, dobre podanie od Anderssona. (21:24) (21:24)

44

A co więcej, za 30 sekund grać będziemy przez minutę w przewadze. (20:24) (20:24)

43

Tiago Rocha skuteczny z rzutu karnego! (20:24) (20:24)

43

Jorgensen fauluje Nikcevicia. Jest rzut karny dla Wisły i dwie minuty dla defensora. (20:23) (20:23)

43

Bardzo szybko zagrali tę akcję Duńczycy, bramka Bo Spellerberga. (20:23) (20:23)

43

Jurkiewicz rzuca po długim rogu, pokonując Cleverly'ego! (19:23) (19:23)

42

Piąty gol Dolka. (19:22) (19:22)

42

W bramce Wisły na rzut karny melduje się Rodrigo Corrales. (18:22) (18:22)

42

Adam Wiśniewski fauluje Laena, dodatkowo będzie rzut karny dla zespołu gospodarzy. (18:22) (18:22)

42

W bramce KIF Kolding Marcus Cleverly, były bramkarz Vive Targi Kielce. (18:22) (18:22)

42

I czas dla KIF. Zdobywcy bramek na 42. minutę meczu prezentują się następująco:
KIF: Dolk 4, Laen 4, Irming 3, Karlsson 2, L. Anderson 2, Spellerberg 1, K. Andersson 1, Viudes 1.
Wisła: Syprzak 5, Ghionea 5, Nikcević 3, Montoro 3, Rocha 2, Tiumiencew 2, Wiśniewski 1, Zelenović 1, (18:22) (18:22)

42

Piąty gol Ghionei! Doskonałe zachowanie Montoro, świetne podanie Hiszpana do skrzydła. (18:22) (18:22)

42

Aron Kristjansson za chwilę weźmie czas, zapewne po tej – oby uadnej – akcji Nafciarzy. (18:21) (18:21)

41

Lasse Anderson niecelnie, piłka odbita przez Morawskiego odbita na poprzeczkę i szansa na cztery gole przewagi. (18:21) (18:21)

41

Montoro najpierw miał zamiar podawać, ale zrobił dwa kolejne kroki i rzucił do bramki z siódmego metra! (18:21) (18:21)

40

Rzut Racotei za mocny, a kontra wyprowadzona przez Duńczyków zepsuta przez zbyt odważne podanie Irminga. (18:20) (18:20)

40

Dan-Emil Racotea dogrywa do skrzydła, piłka po rękach obrońców. (18:20) (18:20)

39

Lob Laena i bramka... Ogromna szkoda, bo praktycznie mieliśmy już piłkę w rękach... (18:20) (18:20)

39

Lukas Karlsson faulowany, doskonała defensywa Wisły. (17:20) (17:20)

39

Prostopadły atak Kima Anderssona, podanie do Spellerberga, jego rzut blokowany przez defensywę Nafciarzy. (17:20) (17:20)

38

Valentin Ghionea zabiega na koło, doskonałe zagranie od Jurkiewicza i czwarty gol z rzędu Rumuna! (17:20) (17:20)

38

Ghionea zbyt optymistycznie między rękami obrońców próbował podać, ale zacznie z narożnika Wisła. (17:19) (17:19)

37

Faulowany Sasza Tiumencew. (17:19) (17:19)

37

Kim Andersson wybija się w górę, dogrywa do Laena i gol obrotowego KIF-u Kolding. (17:19) (17:19)

36

Trzeci z rzędu gol Valentina Ghionei! Brawo Wisła! (16:19) (16:19)

36

Strata KIF! (16:18) (16:18)

36

Kim Andersson rzuca, broni Loczek, ale Nikcević wchodzi w koło, próbując zebrać piłkę. (16:18) (16:18)

35

Blisko straty Wisła, ostatecznie Montoro do Ghionei i gol Rumuna. (16:18) (16:18)

35

Nikcević faulowany, ostra gra Duńczyków. (16:17) (16:17)

35

Tiumencew faulowany na dziesiątym metrze. (16:17) (16:17)

35

Wisła przed szansą na kolejne dwubramkowe prowadzenie. (16:17) (16:17)

35

Morawski znów broni rzut Spellerberga! (16:17) (16:17)

34

Valentin Ghionea zdobywa gola! Kapitalna wrzutka od Ivana Nikcevicia, świetna akcja dwójki płockich skrzydłowych! (16:17) (16:17)

34

W końcu trafia Kim Andersson, dopiero pierwszy jego rzut i od razu bramka. (16:16) (16:16)

34

Nikcević z szansą na swojego czwartego gola. Tiumencew ładnie dogrywa do Serba, ten lobuje, ale trafia w poprzeczkę. (15:16) (15:16)

34

Wisła w drugiej linii z Tiumencewem, Jurkiewiczem i Montoro. (15:16) (15:16)

33

Jorgensen fauluje Montoro, od wolnego Wisła Płock. Tymczasem Nafciarze wygrali grę w osłabieniu 1:0. (15:16) (15:16)

33

A teraz przejście linii szóstego metra w wykonaniu Martina Dolka. (15:16) (15:16)

32

Gola dla Wisły wcześniej zdobył Angel Montoro. (15:16) (15:16)

32

I Wisła znów na prowadzeniu! Ważne gole, zdobywane w osłabieniu. (15:16) (15:16)

32

Tiumencew faulowany, piłka dalej dla Wisły. (15:15) (15:15)

31

Viudes doprowadza z koła do wyrównania. (15:15) (15:15)

31

Dwie minuty kary dla Dana-Emila Racotei! Szkoda. (14:15) (14:15)

31

Świetne podanie Racotei do Syprzaka i jest gol z koła! (14:15) (14:15)

31

I spokojnie do końca kary odczekali zawodnicy Wisły. Na boisku jednak Angel Montoro. (14:14) (14:14)

31

Druga połowa rozpoczęta. (14:14)
Rocha nie wejdzie po skończonej karze na boisko, bo jest na nim Kamil Syprzak. Do wejścia będzie gotów Mariusz Jurkiewicz.
Zaczną drugą połowę Nafciarze, grający jeszcze jedenaście sekund bez Tiago Rochy.
Wracamy za kilka chwil!
Strzelcy z pierwszej połowy meczu:
KIF: Dolk 4, Irming 3, Karlsson 2, Laen 2, L. Anderson 2, Spellerberg 1.
Wisła: Syprzak 4, Nikcević 3, Rocha 2, Tiumiencew 2, Wiśniewski 1, Zelenović 1, Montoro 1.
I koniec! Niezła pierwsza połowa w wykonaniu Wisły, brakuje jednak prowadzenia. Czy Nafciarzom uda się je odzyskać po przerwie?

30

Pierwsza połowa skończona. (14:14)

30

Montoro jeszcze powstrzymany przez Hvidta. (14:14) (14:14)

30

Kim Andersson do skrzydła, gol Irminga. (14:14) (14:14)

30

Montoro rzuca z biodra z dziesięciu metrów! GOL! (13:14) (13:14)

30

Ostatnia minuta pierwszej odsłony włąśnie się rozpoczęła, Wisła przy piłce. (13:13) (13:13)

29

Dolk dostaje doskonałe podanie od Kima Anderssona, ale ze skrzydła powstrzymany jest przez Adama Morawskiego! (13:13) (13:13)

29

L. Anderson bardzo ładnie dogrywa do koła, do Viudes'a. Tego powstrzymuje faulem Rocha. Portugalczyk będzie odpoczywał do końca I połowy i jedenaście sekund po przerwie. (13:13) (13:13)

28

Tracą piłkę Nafciarze, będzie okazja na prowadzenie dla Duńczyków. (13:13) (13:13)

28

A do wyrównania doprowadza Kasper Irming. (13:13) (13:13)

27

Mariusz Jurkiewicz rzuca niezbyt dokładnie, broni Kasper Hvidt. (12:13) (12:13)

27

Lasse anderson zdobywa swoją drugą bramkę, blisko interwencji Adaś Morawski. (12:13) (12:13)

26

Montoro obok bramki, nie za dobra akcja Wisły. (11:13) (11:13)

26

Bo Spellerberg rzuca z drugiej linii, ale znów broni ,,Loczek"! (11:13) (11:13)

25

Fenomenalnie ADAM MORAWSKI! Lukas Karlsson ma kilometrowe wrota w strefie Wisły, ale nie pokonuje młodego golkipera z Płocka. (11:13) (11:13)

25

Montoro gra w płockiej defensywie. (11:13) (11:13)

25

Jurkiewicz wisi długo w powietrzu, dogrywa na skrzydło do Ivana Nikcevicia i znów dwa gole przewagi Nafciarzy. (11:13) (11:13)

24

Takie bramki bolą podwójnie! Stracony gol z kontrataku przy grze w przewadze waży bardzo wiele. Drugi gol Martina Dolka z kontrataku. (11:12) (11:12)

24

Zelenović zbyt czytelnie do Syprzaka. (10:12) (10:12)

24

Zelenović zgubił nieco tempo akcji, jego podanie do Ghionei blokowane, będzie róg dla Nafciarzy. (10:12) (10:12)

23

Karlsson z bardzo daleka, trafia w nogę Morawskiego. Piłka dla Wisły! (10:12) (10:12)

23

Jurkiewicz fauluje Spellerberga, całe szczęście bez kary. (10:12) (10:12)

23

Doskonała akcja Nafciarzy, prostopadłe podanie do Zelenovicia, który trafia do bramki! Faulował go strzelec poprzedniej bramki, ukarany dwiema minutami. (10:12) (10:12)

22

Lasse Anderson tym razem trafia, z lewego rozegrania w długi róg (10:11) (10:11)

22

Kim Andersson rzuca, był faulowany. (9:11) (9:11)

22

Jeszcze 40 sekund przewagi Wisły, fajnie byłoby skontrować. (9:11) (9:11)

21

Gol Kamila Syprzaka z karnego. (9:11) (9:11)

21

Tiumencew kończy akcję rzutem, faulowany przez Jorgensena. To dobrze, bo nie było bramki. Dodatkowo – będzie rzut karny! (9:10) (9:10)

21

Tiumencew atakowany, dokładnie jego twarz. Za ów atak dwie minuty dla Torstena Laena. (9:10) (9:10)

20

Tiumencew doskonale na szósty metr do Wiśniewskiego, którego rzut broni Hvidt. Piłka od autu dla Wisły Płock. (9:10) (9:10)

20

Przechwyt i samotny kontratak Torstena Laena. (9:10) (9:10)

20

Pozbawiona tempa akcja Nafciarzy... (8:10) (8:10)

19

Morawski broni rzut Karlssona. (8:10) (8:10)

19

No-look pass Ghionei do Tiago Rochy i gol naszego obrotowego! (8:10) (8:10)

19

Nemanja Zelenović schodzi na dwie minuty. (8:9) (8:9)

18

Dolk kontruje i trafia po raz pierwszy z gry dzisiaj. (8:9) (8:9)

18

Zelenović traci piłkę. (7:9) (7:9)

18

Lukas Karlsson trafia po raz drugi dziś. (7:9) (7:9)

17

Sasza Tiumencew zabiega na koło, dostaje piłkę od Racotei i zdobywa swoją drugą bramkę! (6:9) (6:9)

17

Czas dla Manolo Cadenasa. (6:8) (6:8)

17

Torsten Laen dostaje piłkę na kole i jest bramka numer sześć. (6:8) (6:8)

16

W słupek trafia Spellerberg, piłka dla płocczan. (5:8) (5:8)

16

Gol Adama Wiśniewskiego z drugiej linii! (5:8) (5:8)

16

Na boisku w ataku Adam Wiśniewski po raz pierwszy dziś, a także Nemanja Zelenović. (5:7) (5:7)

15

Irming na koło, ale nie wiadomo do kogo! Szansa na ósma bramkę. (5:7) (5:7)

14

Lasse Anderson ogląda żółtą kartkę za faul na hiszpańsko-kazachskim rozgrywający. (5:7) (5:7)

14

Ładna szybka akcja Wisły, Montoro do Tiumencewa, ten wchodzi prostopadle w strefę, jest faulowany, ale też zdobywa gola! (5:7) (5:7)

14

Na boisku Dan-Emil Racotea. (5:6) (5:6)

14

Drugi gol Dolka z karnego. (5:6) (5:6)

13

Jurkiewicz fauluje Laena, będzie karny (4:6) (4:6)

13

Drugi gol Ivana Nikcevicia! Teraz złapał on w powietrzu piłkę, jaką po rzucie Jurkiewicza odbił Hvidt i dobił! wa gole przewagi Nafciarzy. (4:6) (4:6)

13

Trochę bez tempa akcja Wisły, Jurkiewicz dał się sfaulować. (4:5) (4:5)

13

Przy piłce Wisła. Jako obrotowy gra teraz Portugalczyk Tiago Rocha. (4:5) (4:5)

12

Długa akcja gospodarzy, Karlsson oddaje rzut, który trafia w poprzeczkę. (4:5) (4:5)

11

Nikcević do spółki z Tiumencewem tracą piłkę. (4:5) (4:5)

11

Montoro próbuje mijać do zewnątrz, ale powstrzymany faulem. (4:5) (4:5)

11

Laen popełnia faul w ataku, piłka dla Nafciarzy. (4:5) (4:5)

10

Montoro rzuca, Hvidt broni, zbyt łatwo chciał go zaskoczyć Hiszpan. (4:5) (4:5)

10

Kolejna interwencja Morawskiego. Zbyt łatwo chciał go zaskoczyć jeden z Duńczyków. (4:5) (4:5)

10

Doskonałe podanie między dwójką graczy w wykonaniu Saszy Tiumencewa. Dobrą pozycję miał Ivan Nikcević i jest gol Serba ze skrzydła! (4:5) (4:5)

9

Wiśniewski faulowany na szóstym metrze, ostatecznie nie ma jednak obrony w kole, ani rzutu karnego. (4:4) (4:4)

9

Lukas Karlsson zdobywa bramkę z drugiej linii. (4:4) (4:4)

9

Rocha zbyt łatwo chciał pokonać Kaspera Hvidta, ten broni rękami, które wyciągnął nad głowę. (3:4) (3:4)

8

Akcja dwóch wieżowców. Angel Montoro do Kamila Syprzaka, obrotowy faulowany i kolejny rzut z siódmego metra dla Wisły (3:4) (3:4)

7

Irming zbiega ze skrzydła do środka, wychodzi w górę na dziesiątym metrze i trafia do bramki. Bez szans Morawski. (3:4) (3:4)

7

Czwarty gol dla Wisły, czwarty w wykonaniu obrotowego! Z karnego nad lewą ręką Hvidta trafia Tiago Rocha. (2:4) (2:4)

7

Szybka akcja Nafciarzy, Angel Montoro na szóstym metrze faulowany przez Dolka i będzie rzut karny. (2:3) (2:3)

6

Bo Spellerberg zdecydowanie przesadzil z siłą i nie ma bramki. (2:3) (2:3)

5

Cóż, właściwie Rumun trafił go w stopę. Niestety, ale nie liczy się już ta sytuacja. Przed szansą gospodarze. (2:3) (2:3)

5

Niestety, Kasper Hvidt broni rzut Valentina Ghionei z karnego. (2:3) (2:3)

5

Kolejny raz do koła grają płocczanie, Kamil Syprzak faulowany i będzie rzut karny po obronie w kole. (2:3) (2:3)

5

Bramka Dolka z karnego. (2:3) (2:3)

4

Spellerberg do koła, faulowany Torsten Laen nie rzuca bramki, ale będzie rzut karny. (1:3) (1:3)

4

A Adam Morawski zatrzymuje samego Kima Anderssona. Piłka dalej dla KIF-u. (1:3) (1:3)

4

Jurkiewicz podaje do ,,Sypy" na tzw. drugie piętro i mamy bramkę! (1:3) (1:3)

3

Jurkiewicz bliski straty piłki, ale faul na nim zobaczyli węgierscy arbitrzy. (1:2) (1:2)

3

Kim Andersson niezbyt dokładnie podaje do Irminga, piłka dla Wisły. (1:2) (1:2)

2

Szybka kontra gości, wbiega z głębi pola Syprzak, dostaje podanie od Montoro i trafia! (1:2) (1:2)

2

Rzut Spellerberga po koźle broni Morawski! (1:1) (1:1)

2

Krzyżówka płocczan, Syprzak odwraca się, rzuca i wyrównuje! (1:1) (1:1)

1

Bo Spellerberg kończy akcję gości. Owa akcja nie miała tempa, jednak Bo wyszedł w górę, oddał rzut. Blisko interwencji był Morawski, niestety się to nie udało. (1:0) (1:0)

1

Jednak Wiśniewski, a nie Racotea w pierwszym składzie. Wiśniewskiego zmieniał zapewne będzie Hiszpan Tiumencew. (0:0) (0:0)

1

Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)
Rozpoczną gospodarze. W Wiśle będzie jedna zmiana do ataku, a wchodził będzie Sasza Tiumencew.
Wisła zacznie w składzie: Morawski (!) – Nikcević, Racotea, Jurkiewicz, Montoro, Ghionea, Syprzak.
Przywitanie zawodników i trenerów i za moment rozpoczniemy.
Hymn Ligi Mistrzów, a tuż po nim – podstawowi zawodnicy obydwu rywali zdejmą dresy i zaczniemy ten ciekawie zapowiadający się mecz!
Prezentacja odbywa się przy wygaszonych światłach, co wygląda bardzo efektownie.
I już rozpoczyna się prezentacja w hali Brondby w Kopenhadze!
Polska – Dania 1:0! Vive Tauron Kielce – Aalborg 33:26! VTK pierwszym polskim klubem w TOP16 LM! Czekamy na zwycięstwo Wisły!

KIF Kolding: Hvidt, Cleverly – Karlsson, Boesen, Laen, K. Andersson, Jorgensen, L. Anderson, Spellerberg, Dolk, Theilgaard, Ravin, Landin, Irming, Viudes, Jensen.

Orlen Wisła Płock: Wichary, Morawski, Corrales – Kwiatkowski, Daszek, Racotea, Tiumencew, Wiśniewski, Ghionea, Rocha, Jurkiewicz, Syprzak, Zelenovic, Montoro, Nikcević.

Sędziowie: Csaba Dobrovits i Peter Tajok (Węgry).
Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko! Początek już jutro o 16:50! Zapraszamy!
W trzech ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami górą byli gracze Kolding, ale tylko jedną bramką. Kołowy Wisły Płock zapowiada, że czas wreszcie to zmienić i zrewanżować się Duńczykom, zapowiadając tym samym wielką walkę w jutrzejszym meczu.
Gracze Wisły wciąż nie są więc pewni awansu do dalszej fazy rozgrywek i muszą walczyć o każdy punkt.
Polacy natomiast jadą do Danii z czteropunktowym dorobkiem. Wisła do tej pory wygrała dwa razy, natomiast trzykrotnie uległa rywalom. Taki bilans stawia Płocczan na czwartym, ostatnim premiowanym awansem, miejscu w tabeli.
Gospodarze jutrzejszego pojedynku świetnie spisują się w obecnym sezonie w Lidze Mistrzów. Duńczycy w pięciu dotychczasowych spotkaniach ani razu nie przegrali, a punkty stracili tylko w domowym spotkaniu z Barceloną.
Już w niedzielę Wisła Płock zmierzy się na wyjeździe z KIF Kolding. Spotkanie to rozegrane zostanie w ramach 6. kolejki Ligi Mistrzów.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:50.

30:30

KIF Kolding Kopenhaga: Hvidt, Cleverly – Karlsson, Boesen, Laen, K. Andersson, Jorgensen, L. Anderson, Spellerberg, Dolk, Theilgaard, Ravin, Landin, Irming, Viudes, Jensen.

Sędziowie: Csaba Dobrovits i Peter Tajok (Węgry)