3:2

finał (25:19, 22:25, 25:16, 14:25, 17:15)

23.11.2014, 18:00 • Gdynia Arena, Gdynia • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

0:0

Dość niespodziewanie gdańszczanie pokonują rywali z Rzeszowa. Przepraszamy za wszelkie problemy techniczne. No cóż... Zdarza się najlepszym! Emocje na hali były tak wielkie, że i nasz sprzęt tego nie wytrzymał... Obiecujemy jednak, że będziemy mocno pracować nad wyeliminowaniem wszelkich niedociągnięć. Na dziś to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zachęcamy do częstszego odwiedzania Lajfy.com. Do usłyszenia! (22:47:54)

0:0

MVP meczu zostaje Murphyyy Troooy!

0:0

Koniec meczu!

17:15

I kolejny as serwisowy Murphy Troya kończy mecz, który wygrywa ten mecz!

16:15

As serwisowy Murphy Troya i piłka meczowa dla LOTOSu!

15:15

Gramy na przewagi! Czunkiewicz wchodzi na zagrywkę, ale dobrze przyjmują rywale i kończy atak Penchev. Druga piłka meczowa. Ale pewnie w drużynie gdańskiej gra Mika, który atakiem ze środka i drugiej linii doprowadza do wyrównania.

14:14

Piotr Nowakowski zagrywa w siatkę i znów remis!

13:14

Serwis Mateusza Miki i Schops zablokowany na prawym skrzydle przez Sebastiana Schwarza i znów jest remis! O czas prosi Andrzej Kowal. Tym razem Schops się nie myli i piłka meczowa dla Asseco Resovii.

12:13

Zaniepokojony Anastasi przy stanie 11:13 bierze czas. Po krótkiej przerwie skutecznym atakiem ze środka odpowiada Gawryszewski.

11:13

W kolejnej akcji znów pewnie atakuje Jochen Schops i zdobywa 12 punkt dla swojego teamu. Chwilę potem dobrze w obronie Ignaczak, rozegranie do Pencheva, który obija blok i powiększa przewagę do dwóch punktów.

11:11

Zaraz potem jesteśmy świadkami długiej akcji, którą kapitalnym atakiem ze środka kończy Bartek Gawryszewski i znów mamy remis!

9:10

Po chwili rzeszowianie tracą punkt bo Tichacek przeszkadza w rozegraniu i mamy remis. Ale akcję później kapitalnie atakuje po prostej Schops.

8:9

Po tej przerwie Jochen Schops ze stoickim spokojem atakuje po skosie. Jednak LOTOS nie chce przegrać tego meczu i także dobrze atakuje, ale rywale odpowiadają asem, a po chwili tracą punkt po zagrywce w siatce Schopsa.

7:8

Po zmianie stron kapitalnym atakiem popisuje się ze środka i drugiej linii Mateusz Mika. Po chwili jesteśmy świadkami świetnej zagrywki Troya, który zbliża gdańszczan do rywali na jeden punkt i Andrzej Kowal widząc co się dzieje prosi o czas.

5:8

Po przerwie dobrym atakiem popisuje się Murphy Troy, który zdobywa piąty punkt dla swojego teamu. Ale na przerwę techniczną schodzą z prowadzeniem zawodnicy z Rzeszowa, którzy po ataku Schopsa mają trzy punkty przewagi.

4:7

Przerwa na życzenie trenera Anastasiego!

4:7

Zaraz przy rozegraniu myli się Marco Falaschi, który podwójnie odbija i to rzeszowianie mają aż trzy punkty przewagi.

4:6

Nie minęło kilkanaście sekund a już w polu zagrywki Piotrek Nowakowski zaskakuje rywali i punktuje bezpośrednio serwisem.

4:5

W drużynie Resovii też autowa zagrywka. Chwilę potem kolejny dobry atak rzeszowian, tym razem Jochen Schops nie daje szans na obronę gospodarzom.

3:2

Trefl Gdańsk: Grzyb, Gacek (l), Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Try, Ratajczak, Stolc, Mika, Czunkiewicz

Asseco Resovia Rzeszów: Lotman, Żurek, Nowakowski, Tochacek, Konarski, Ivocić, Schops, Drzyzga, Perłowski, Buszek, Holmes, Ignaczak (l), Penchev, Dryja