3:1

finał (0:1)

31.10.2014, 17:00 • Stadion MOSiR, Mielec • Marcin Palion

90+5

Koniec meczu. Drużyna Stali Mielec potrafiła podnieść się z kolan i po mimo tego że do przerwy przegrywała 0:1, ostatecznie zwyciężyła 3:1. Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo gospodarzy, który w pierwszej części gry narzekali na skuteczność. Po przerwie było zdecydowanie lepiej. Bramki zdobywali: 34' Folc (Górnik), 51' Jankowski(Stal), 58' Duda(Stal), 88' Radulj (Stal).

Dziękujemy za uwagę. (18:51:24)

90+4

Długa piłka do Raduljego, lecz strzelec trzeciej bramki nie potrafił dobrze jej przyjąć.

90+3

Orłowski decyduje się na strzał. Pewnie broni Daniel.

90+2

Goście całkowicie zgubili wiarę w zdobycie chociażby punktu.

90

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88

Kapitalny strzał Raduljego z ok 20 metrów wpada do bramki Janiczaka! Chyba nic nie odbierze zwycięstwa Stali!

88

Cholewiak trącił piłkę głową po rzucie rożnym, lecz trafia obok bramki.

87

Filipe w ostatniej chwili przecina podanie do Płatka. Rzut rożny dla Stali.

86

Rzut wolny dla gości. Piłkę uderzył Michalak. Pewnie łapie Daniel.

85

Wynik na tablicy w Mielcu nadal bez zmian. Czy goście zdołają jeszcze zaskoczyć rywala?

82

Górnik nie ma pomysłu jak wyrównać.. Śmiałowski dośrodkował w pole karne. Pewnie przeczytał to Daniel i łapie piłkę.

81

Radulj ograł czterech rywali, zdecydował się na strzał, lecz uderzył za mocno. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

80

Płatek próbował rajdu z prawej strony, po chwili zdecydował się na dośrodkowanie. Obrońcy Górnika jednak pewnie zablokowali wrzutkę.

78

Właśnie Skibie niedawno zmarł ojciec. Kibice głośno skandują jego nazwisko.

78

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Bożek, na boisku pojawia się Skiba.

77

Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Oświęcimka, na boisku pojawia się Śmiałowski.

76

Żadna z ekip nie może bardziej zagrozić bramce rywala. Mecz uspokoił się.

73

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Żubrowski, na boisku pojawia się Podstolak.

72

Nic z tego stałego fragmentu gry nie wynikneło. Od bramki Daniel.

3:1

finał (0:1)

Gole: 51. Jankowski, 58. Duda, 88. Radulj – 34. Folc

Kartki:   52. Jankowski (SMI), 69. Żubrowski (SMI) – 12. Tyktor (WLB), 40. Oświęcimka (WLB)

Stal Mielec: Daniel – Załucki, Duda, Kościelny ©, Getinger, Bożek, Głaz, Żubrowski (73. Podstolak), Radulj, Cholewiak, Jankowski (64. Płatek)
Zmiany: Libera, Nikanowych, Skiba, Partyka, Podstolak, Mącior, Płatek

Górnik Wałbrzych: Janiczak – Filipe, Cichocki, Tyktor, Sawicki, Bronisławski (68.Mańkowski), Wepa ©, Michalak, Folc (61. Moszyk), Oświęcimka (77. Śmiałowski), Orłowski
Zmiany: Gawlik, Orzech, Mańkowski, Śmiałowski, Rytko, Moszyk, Krzymiński

Sędziowie: Grzegorz Jabłoński, Jarosław Mikołajewski, Artur Kijak, Marcin Ciepły

Widownia: ok. 2500