Kontinental Hockey League

Torpedo Niżny Nowogród – HK CSKA Moskwa

3:0

finał (1:0, 2:0, 0:0)

30.10.2014, 17:00 • Konowalenko Sports Palace • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

40:10

Malewicz ukarany dwoma minutami za wystrzelenie krążka poza plac gry! CSKA w podwójnej przewadze!

38:40

Dwie minuty kary dla Walentienki

38:35

Telegin niespodziewanie znalazł się na czystej pozycji, był tuż przed Kasutinem, ale nie dał rady go pokonać, ponownie kapitalnie interweniuje golkiper gospodarzy!

33:55

Siły się wyrównują, w boksie Artuchin

32:55

Galuzin ukarany dwoma minutami za zahaczanie

32:20

Gol dla Torpedo!

Świetnie z lewej flanki wjechał pod bramkę SAKARI SALMINEN, pierwsze jego uderzenie zablokowane, chwila zamieszania, ale ostatecznie Fin wpycha gumę do bramki!

31:35

Dwie minuty dla Andronowa

24:55

Lalande świetnie broni w sytuacji sam na sam!

23:35

Radułow odpocznie dziesięć minut! Coś nieodpowiedniego powiedział sędziemu!

20:55

Świetnie otwierają tercję gospodarze! Wycofanie krążka na niebieską linię do WADIMA CHOMICKIEGO, ten mocno uderza po lodzie, krążek zatrzymuje się dopiero w siatce!

17:25

Kapitalnie broni Kasutin strzał Artuchina, ależ refleks golkipera Torpedo!

13:25

Świetna interwencja Kasutina, w sytuacji sam na sam znalazł się Mursak, ale nie dal rady pokonać bramkarza Torpedo!

12:50

Dwie minuty kary dla Blażijewskiego

9:10

Indywidualna akcja Radułowa, poradził sobie z kilkoma obrońcami, ale uderzył niecelnie!

6:25

Malewicz świetnie popędził lewą flanką, tuż przed bramkarzem gości podał do zamykającego akcję z drugiej strony JARKKO IMMONENA i ten pakuje krążek praktycznie od pustej bramki!

1:30

Dwie minuty kary dla Bondarewa

3:0

Składy i statystyki: 7. Immonen (Malewicz, Salminen), 21. Chomickij (Immonen, Salminen), 33. Salminen

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Aljapkin) – Hieatanen, Malevicz, Grigorjew, Chomickij, Walentienko, Blażijewskij, Bernackij – Salminen, Immonen, Dm. Kazjonow, Nokelainen, Demagin, Kuljomin, Galuzin, Filatow, Krasnoslabocew, Dwureczenskij, De. Kazjonow, Potapow

HK CSKA Moskwa: Lalande (Galimow) – Denisow, Zajcew, Kiselewicz, Panin, Misarin, Bondarew, Namenkow, Silajew – Grigorenko, Da Costa, Radułow, Mursak, Prochorkin, Artuchin, Żafjarov, Andronow, Telegin, Kwartalnow, Ljubimow, Mamin

Sędziowie: Gasilow, Rogacjow – Lazarew, Otmachow