Atalanta BC – SSC Napoli

1:1

finał (0:0)

29.10.2014, 20:45 • Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Mateusz

Na dziś to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania Lajfy.com. Do usłyszenia! (22:50:39)
Spotkanie kończy się remisem 1:1. Niewątpliwie bohaterem dzisiejszej potyczki można uznać Sportiello. Bramkarz Atalanty prócz tego, że obronił rzut karny, zaliczył także sporo genialnych interwencji. Jeżeli chodzi o ekipę miejscowych, to bardzo dobrze spisywał się także Denis, strzelec bramki. Z szeregów gości, mimo niewykorzystanej jedenastki, należy wyróżnić Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk rozegrał bardzo dobry mecz.

90+5

90+5

Ależ gorąco, ależ się dzieje w tych dodanych minutach. Niesamowite. Tym razem już do uderzenia z główki szykował się Callejón, ale sędzia w ostatniej chwili odgwizdał spalony.

90+4

Do zakończenia dzisiejszego pojedynku pozostała zaledwie jedna minuta. Wcześniej bowiem arbiter doliczył do regulaminowego czasu gry pięć minut.

90+2

Niesamowite!!! Higuain nie wykorzystuje jedenastki. Sportiello w doskonałym stylu wyczuł intencje argentyńskiego piłkarza. Ależ scenariusz!

90+1

Żółtą kartkę otrzymuje Stendardo (Atalanta BC).

90+1

Rzut karny dla SSC Napoli! Uderzać będzie Higuain.

90+1

Piłka była już praktycznie w siatce, ale w ostatniej chwili wybił ją Sportiello. Ależ interwencja! W końcowym rozrachunku będzie ona zapewne bardzo istotna.

90

Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Ghoulam, na boisku pojawia się Zapata.

88

Tymczasem fantastyczną okazję na zdobycie bramki zaprzepaścił Maggio. Takich szans w takiej fazie meczu marnować po prostu się nie powinno.

87

Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Maximiliano Moralez, na boisku pojawia się Carmona.

HIGUAIN - 1:1

86

Gol dla Napoli!
Jak to krzyknął włoski komentator uno-uno! Dobre dośrodkowanie w pole karne otrzymał GONZALO HIGUAIN. On takich szans nie marnuje. Argentyńczyk dynamicznie obrócił się z futbolówką i mocnym strzałem pokonał Sportiello.

84

Ekipa Beniteza miała szansę na zdobycie bramki z rzutu wolnego nieopodal pola karnego rywali. Ghoulam postanowił dośrodkowywać, lecz zagranie to nie przyniosło drużynie przyjezdnych żadnych pozytywów.