PlusLiga

Dafi Społem Kielce – KGHM Cuprum Lubin

3:2

finał (25:22, 13:25, 21:25, 25:20, 16:14)

29.10.2014, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa "Pod Basztami" w Chęcinach • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

0:0

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com. Z radosnej hali w Chęcinach to już wszystko.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (20:29:59)

0:0

MVP spotkanie został Mateusz Bieniek, który w tie-breaku naprawdę zrobił mnóstwo dobrej pracy – szczególnie przy siatce, jak i na zagrywce.

0:0

Co za spotkanie. Można powiedzieć, że kibice w Kielcach wreszcie odetchnęli, bo po sześciu spotkaniach Effector wreszcie w 7. kolejce zalicza pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Można to rozpatrywać w geście niespodzianki, bo raczej faworytem meczu była drużyna przyjezdna. Widać, że gospodarze potrzebowali tego zwycięstwa, bo po ostatniej piłce wybuchła ogromna radość w Chęcinach.

16:14

16:14

Rozalin Penchev kapitalnym atakiem po skosie zakończył to spotkanie. Effector Kielce wygrywa 3:2 z Cuprumem Lubin!

15:14

Co za moc! Penchev bardzo mocno po skosie. Kolejna piłka meczowa dla Effectora.

14:14

Gorzkiewicz wziął odpowiedzialność na swoje barki i popisał się kiwką przy siatce.

14:13

Fatalnie pomylił się Trommel! Atak w siatkę. Piłka meczowa dla gospodarzy!

13:13

W takim momencie... as serwisowy w wydaniu Mateusza Bieńka! Effector wraca do gry! Przerwa dla trenera Cuprumu.

12:13

Wzorowo z przesuniętej krótkiej zaatakował Bieniek. Walka trwa.

11:13

Autowy atak Pencheva. Przerwa dla Daszkiewicza.

11:12

Ofiarnie bronili się gospodarze, ale w tym chaosie zabrakło porozumienia.

11:11

Co za akcja! Trzy razy gospodarze blokowali, ale dopiero za trzecim razem blok okazał się punktowym. Przerwa dla trenera zawodników z Lubina.