PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok

0:2

finał (0:1)

25.10.2014, 15:30 • Stadion Miejski, Gliwice • Adam Kotleszka (@@Adam_Kotleszka)

Białostoczanie notują 4. zwycięstwo z rzędu w lidze! Kapitalna seria podopiecznych Probierza trwa, bo licząc także Puchar Polski, to ósmy mecz bez porażki Podlasian! (18:21:55)

90+3

90+2

Na stadionie w Gliwicach słychać już tylko kibiców Jagiellonii!

90+1

Pogramy 180 sekund dłużej w drugiej połowie spotkania.

90

Łukasz Tymiński zmienia Nikę Dzalamidze.

90

Frankowski ukarany żółtym kartonikiem.

89

Rzut rożny dla gliwiczan!

Wilczek trafia w poprzeczkę

88

Wilczek trafia w poprzeczkę! Ależ pecha ma dziś napastnik Piasta!

87

Jan Pawłowski w miejsce Gajosa w drużynie Jagiellonii.

Patryk TUSZYŃSKI - 0:2

86

Gol dla Jagiellonii!
PATRYK TUSZYŃSKI wykorzystuje błąd Cifuentesa, które interweniował poza swoi polem karnym, ale wybijał piłkę pod nogi byłego gracza Lechii i Tuszyński zdobywa 3. gola w sezonie!

85

Szeliga nie zdążył do piłki na prawym skrzydle, od autu wznowią goście.

84

Ostatnie minuty spotkania... Jagiellonia skupiona już tylko na defensywie, Piast prowadzi grę!

83

Gajos wyjaśnia sytuację w polu karnym Jagiellonii...

82

Wilczek pomaga kolegom w defensywie, dobra interwencja głową przy pojedynku z Wasilukiem!

81

Rzut rożny dla Jagiellonii, to już szósty w tym meczu!

80

Muszą nieco wypchnąć gliwiczan z własnej połowy boiska gracze Jagiellonii, bo inaczej skończy się to trafieniem gospodarzy!