Marex Chorzów – MKF Solne Miasto Wieliczka

2:2

finał (2:1)

25.10.2014, 19:00 • Hala MORiS, Chorzów • Dawid Czempisz

Marex Chorzów po niesamowitej rywalizacji remisuje 2:2 z MKF Solne Miasto Wieliczka, po bramkach zdobytych przez Klausa dla gospodarzy oraz Musiała i Cebuli dla gości. Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze sportowe emcocje z futsalem w lajfy.com! (21:37:36)

39:51

Od rzutu rożnego grę wznowią zawodnicy gości.

39:03

Kolejny raz Paweł Kurowski popisuje się fantastyczną robinsonadą!

38:56

Gawron cudownie uderzył z dystansu, ale fantastyczna parada Kurowskiego ratuje gości!

38:47

Ostatnie fragmenty tego meczu. Na połowie rywala zawodnicy Marexu Chorzów.

38:11

Gol dla Wieliczki!
KONRAD CEBULA doprowadza do wyrównania strzałem z najbliższej odległosci!!!

38:02

Fatalnie wznawia grę bramkarz gospodarzy i przed kolejną szansą goście.

37:25

Wspaniale broni uderzenie Cebuli golkiper gospodarzy – Łukasz Leoniar!

37:24

Zagranie ręką Górnego i mamy przedłużony rzut karny dla gości!

37:08

Od autu na połowie rywali wznawiają grę zawodnicy miejscowego zespołu.

36:48

Fantastycznie podłaczył się do akcji Suchan, ale minimalnie chybił! Po chwili Zygarski uderzał z piątego metra prosto w golkipera rywali!

36:40

O czas prosi trener zespołu gości.

36:27

Nieporozumienie w szeregach zespołu gości i od autu wznowią miejscowi.

35:48

Gorny tym razem dobrze znalazł się na lewej stronie boiska, ale traci futbolówkę. Po chwili uderza Myśliwiec wyraźnie niecelnie.

35:12

Oba zespołu bardzo unikają gry kontaktowej i obawiają się szóstego przewinienia.

34:39

Niezła kombinacja MKF, ale spokojnie interweniują gospodarze we własnym polu karnym.

34:11

Tym razem również udało się obronić ofensywną akcję przyjezdnego zespołu.

33:57

Na rzut rożny z własnego pola karnego wybijają piłkę gracze Marexu.

33:32

Nieudana akcja gości na prawym skrzydle i nie udało im się wywalczuć choćby rzutu rożnego.

33:17

Powroźnik próbował uderzenia piętrą, ale wspaniale broni Leoniar! Lada moment mamy piąty faul zespołu z Wieliczki!

32:44

Wysoki pressing pomógł Marexowi i zupełnie gubią się gracze MKF Solne Miasto.

32:24

Bardzo skutecznie grają w defensywie miejscowi. Cały czas jednak muszą uważać na faule.

31:55

Nie udało się gospodarzom wyjście z kontrą dwóch na dwóch.

31:19

Długo akcję na lewej stronie boiska rozgrywał zespół z Wieliczki, ale ostatecznie traci futbolówkę.

30:54

Piąty faul zawodników Marexu Chorzów!

30:41

Tym razem Zygarski strzelał z czterech metrów, ale fatalnie uderzył obok słupka!

30:09

Nadal mamy po cztery przewinienia uzbierane przez obie ekipy.

29:33

Zygarski mógł teraz lepiej opanować piłkę i stanąłby oko w oko z Kurowskim.

29:17

Świetna okazja dla przyjezdnych, ale kolejny raz kunsztem wykazuje się Leoniar!

29:01

Bardzo długo na własnej połowie boiska rozgrywają piłkarze z Wieliczki, ale bez większego pożytku.

28:22

Kolejny raz fatalnie mylą się przy rozegraniu goście i skutecznie przejmują futbolówkę miejscowi.

28:00

Kolejne ataki gości nie przynoszą skutku. Jeszcze osiem sekund grają miejscowi w osłabieniu.

27:20

Cały czas po obwodzie zagrywają goście. Po chwili uderza Cebula, ale pewnie wybronił to Leoniar.

26:35

Za zagranie piłki ręką żółtą kartką ukarany Powroźnik.

26:19

Druga żółta kartka dla gracza Marexu – Klausa!

25:59

Od autu na wysokości pola karnego gości grę wznawiają miejscowi.

25:14

Zablokowany potężny strzał Arka Lekkiego. Po chwili trzeci faul gości.

24:38

Spokojnie atak pozycyjny konstruują przyjezdni na prawej stronie boiska.

24:07

Gospodarze w końcu odzyskali futbolówkę i teraz to oni starają się wyjść z atakiem.

24:01

Kolejny korner dla gości i po chwili mamy zagranie ręką zawodnika gospodarzy.

23:44

Nieprzemyślana akcja Wieliczki i w konsekwencji piłka opuszcza boisko.

23:32

23:12

Zatrzymany kontratak gospodarzy i wznowią za moment od autu miejscowi.

22:45

Od autu na własnej połowie boiska wznowią grę przyjezdni. Po chwili piłka pod kontrolą Leoniara.

22:15

Wysoko na połowie rywala podeszli gracze Marexu i przejęli futbolówkę.

21:48

Niecelny strzał z prawego skrzydła graczy gości i wznowi grę Leoniar.

21:37

Obie ekipy gubią się w rozegraniu futbolówki. Mamy troszkę chaosu na boisku.

21:03

Kolejny faul, tym razem jednak zawodników przyjezdnego zespołu.

20:44

Na boisku leży kontuzjowany zawodnik gości. Wiąże się to z drugim faulem zawodników Marexu.

20:33

Już mamy po jednym przewinieniu obu ekip.

20:23

Pierwsza szansa dla gości, ale Jeleń uderza wprost w interweniującego Leonidara!

21

Gospodarze po pierwszej połowie prowadzą z MKF Solne Miasto Wielicza 2:1 po bramkach zdobytych przez Klausa, a jedną bramkę dla przyjezdnych uzyskał Andrzej Musiał. Z pewnością czeka nas jeszcze wiele emocji w drugiej połowie tego pojedynku!

19:43

Na ostatnie sekundy to goście znajdują się przy piłce na połowie rywala.

19:22

Udało się Marexowi Chorzów na dłużej utrzymać przy piłce na połowie rywali.

19:02

Mamy po cztery przewinienia zawodników obu zespołów.

18:35

Myśliwiec świetnie ograł rywala na prawym skrzydle, ale niedokładnie dośrodkował ze skraju pola karnego przeciwników!

18:08

Trzema podaniami goście wypracowali sobie dobrą pozycję na skrzydle, ale tam nie doszedł do futbolówki zawodnik tej drużyny.

17:50

Mamy wiele przerw w grze i strasznie szarpane akcje. Żadna z drużyn nie jest w stanie przejąć inicjatywy.

17:39

Od autu na połowie rywali wznowią grę przyjezdni.

17:22

Marcin Gruszka decyduje się na strzał z dystansu, ale wyraźnie chybił.

17:09

Zbyt długo aut wykonywali gospodarze i w konsekwencji jest on przyznany gościom.

16:54

Na uwolnienie wybijają futbolówkę przyjezdni z własnej połowy boiska.

16:28

Zawodnik siedzący na ławce ukarany żółtą kartką, a jedt nim Konrad Cebula.

16:14

Jeleń cudownie wypracował sobie pozycję strzelecką, ale z pięciu metrów fatalnie przestrzelił!

15:57

Dobrze po obwodzie rozgrywali goście, ale ostatecznie podają finalnie niecelnie.

15:34

Mnożą się błędy u jednych, jak i u drugich. Ostatnie minuty pierwszej połowy.

15:09

Piękny strzał z dystansu Górnego, ale piłka przelatuje obok okienka bramki Kurowskiego.

14:54

Trzecie przewinienie gości, przy czterech zawodników gospodarzy.

14:19

Skutecznie zaatakowany Górny i w konsekwencji traci on piłkę na własnej połowie.

14:01

Nieudane zagranie w pole karne od Gawrona i Kurowski za moment wznowi grę.

13:44

Zygarski fantastycznie popędził w kierunku bramki rywala, ale przegrał pojedynek z Kurowskim! Po chwili golkiper gości znów ratuje swój zespół!

13:35

ANDRZEJ MUSIAŁ trafia do bramki rywali strzałem z najbliższej odległości po świetnym podaniu od partnera z drużyny!!!

13:05

Niesamowicie ważna interwencja bramkarza rywali za własnym polem karnym! Po chwili Lipecki minimalnie spóźniony do zagrania na drugi metr od kolegi z zespołu!

12:32

Gol dla Marexu!
SEBASTIAN KLAUS po raz drugi wpisuje się na liste strzelców!!! Tym razem huknął bez zastanowienia z linii pola karnego w dalszy róg bramki Kurowskiego!!!

11:56

Cały czas goście starają się wysoko atakować zespół rywali. Marex nie wychodzi z własnej połowy.

11:42

Za zatrzymanie korzystnej akcji zespołu gości, żółtym kartonikiem ukarany Klaus.

11:29

Składna akcja miejscowych kończy się zablokowanym dośrodkowaniem i rzutem z autu dla gospodarzy.

11:18

Żółtą kartką zostaje ukarany Kamil Jeleń.

11:13

O czas prosi trener zespołu MKF Solne Miasto Wieliczka.

11:00

Mamy drugie przewinienie zawodnika przyjezdnego zespołu.

10:49

Hiszpański przegrywa pojedynek sam na sam z Pawłem Kurowskim!

10:10

Koronkowa akcja gości kończy się niedokładnym wysokim podaniem Cebuli.

9:32

Górny dostał bardzo dobre podanie na prawe skrzydło, ale fatalnie centrował spod linii końcowej.

9:06

W porę powstrzymali rywali z wyjściem kontrą zawodnicy Marexu Chorzów.

8:50

Potężny strzał Arka Lekkiego z prawego skrzydła, ale paruje to uderzenie na rzut rożny Leonidar!

8:45

Kolejny raz z wysokim pressingiem wyszli goście i daje im to korzyść w postaci autu.

8:20

Z dobrą kontrą trzech na dwóch wychodził Marex, ale ostatecznie niedokładnie zagrywał zawodnik tej drużyny na skrzydło.

8:13

Trzecie przewinienie graczy gospodarzy. W tym samym czasie rywale mają jeden faul na koncie.

7:33

Wspaniała kontra gospodarzy i Klaus próbował dorać do partnera z zespołu, ale w ostatniej chwili interweniuje gracz gości. Jeszcze mamy pierwszy faul graczy z Wieliczki.

7:04

Wysoko podeszli tym razem gospodarze, a po chwili goście wywalczyli korner.

6:40

Spokojnie z własnej strefy obronnej wychodzą z piłką zawodnicy miejscowego zespołu.

6:19

Leoniar starał się uruchomić gracza na prawym skrzydle, ale zagrywał niedokładnie.

5:52

Gracz gości starał się wymusić faul dla swojej drużyny, ale sędzia dobrze się zachował i puścił grę.

5:27

Bardzo wysoki pressing graczy przyjezdnego zespołu, ale nie udaje im się przejąć futbolówki.

5:03

Niedokładne zgranie głową Jelenia, ale również miejscowi fatalnie wyprowadzają piłkę z własnej strefy obronnej.

4:42

Skutecznie Leoniar asekurował własnych obrońców i przechwytuje futbolówkę.

4:14

Gracze z Chorzowa mają problem z wyjściem na połowę przeciwnika.

3:51

Ładna kombinacja miejscowych, ale uciekła piłka im poza linię boczną pola gry.

3:31

Kolejny raz niedokładne podanie na wolne pole zawodnika z Wieliczki i wznowi golkiper gospodarzy.

3:03

Od własnej bramki wznowi grę Leoniar po nieudanej akcji gości.

2:51

Klaus bardzo pewnie we własnej strefie obronnej wybija piłkę na aut.

2:24

Wydawało się, że Marex przejmie piłkę, ale zupełnie nieudanie wyszli z kontrą.

2:11

Drugi faul na koncie zawodników miejscowego zespołu.

2:06

Wspaniały kontratak miejscowego zespołu i pewnym strzałem do pustej bramki popisuje się SEBASTIAN KLAUS!!!

1:39

Nie schodzą z połowy miejscowych gracze przyjezdnego zespołu. Tym razem uderzał niecelnie Jeleń.

1:22

Świetnie goście rozegrali ten rzut wolny, ale piłka po uderzemiu zawodnika tej drużyny mija bramkę Leoniara!

1:20

Rzut wolny pośredni dla zespołu gości po nieprzepisowym zagraniu do własnego bramkarza.

0:54

Na pozycję strzelecką wyprowadzony Lekki, ale uderza obok bramki z dystansu.

0:41

Strzał z bardzo ostrego kąta Klausa i piłka trafia prosto w słupek!

0:10

Wysoki pressing gospodarzy na początku i wszystko kończy się faulem tego zespołu.

1

Marex Chorzów: 1. Łukasz Leoniar – 2. Sebastian Klaus, 9. Kamil Myśliwiec, 13. Mateusz Węgrzyn, 14. Piotr Hiszpański.

MKF Solne Miasto: 1. Paweł Kurowski – 14. Kamil Jeleń, 13. Marcin Gruszka, 8. Arkadiusz Lekki, 7. Daniel Suchan.

Sędziowie: Dariusz Smolarek, Arkadiusz Reśliński, Krzysztof Bernaś..
Na ten pojedynek zapraszamy państwa bardzo serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 19:00 do relacji w lajfy.com!
MKF Solne Miasto Wieliczka:

Drużyna słynnego w Polsce miasta z kopani soli w obecnych rozgrywkach dwa razy tryumfowała w lidze. Aż czterokrotnie musiała jednak uznawać wyższość swoich rywali. Skuteczność tego zespołu nie należy do najgorszych, gdyż zdobyli już siedemnaście bramek. Tracili ich jednak jeszcze więcej, bo dwadzieścia jeden. W poprzedniej kolejce ulegli na własnej hali 2:5 Cuprum Polkowice.
Marex Chorzów:

W obecnych rozgrywkach zanotowali Chorzowianie zaledwie jedno zwycięstwo i remis. Pozostałe pojedynki kończyły się dla tej drużyny porażkami. Na uwagę zasługuje bardzo mała liczba zdobytych bramek. Tylko pięć razy pokonywali oni bramkarzy rywali, co jest najgorszym wynikiem w całej lidze. Tracili natomiast już piętnaście goli. W ostatniej kolejce drużyna ta uległa na własnej hali 0:3 AZS UMCS Lublin i jeszcze bardziej skomplikowała sobie sytuację w lidze.
Sytuacja w tabeli:

Na chwilę obecną mamy pięć rozegranych spotkań w ramach I południowej ligi futsalu. Na chwilę obecną MKS Solne Miasto Wieliczka plasuje się na szóstej pozycji i ma na swoim koncie sześć zdobytych punktów. Marex Chorzów ma większe powody do niepokoju, gdyż jest dopiero na dziesiątej pozycji z czterema oczkami.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.