Euroliga mężczyzn

PGE Turów Zgorzelec – Fenerbahçe Ülker Istambuł

76:91

finał (15:30, 40:50, 60:69)

23.10.2014, 21:00 • Hala Widowiskowo - Sportowa w Lubinie • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (22:53:04)
Fenerbahce Stambuł wygrywa z Turowem Zgorzelec w drugiej serii spotkań Euroligi. Jest to już druga porażka Mistrzów Polski, co nieco komplikuje ich sytuację w grupie. Pomimo wysokiej porażki, nie można powiedzieć, że był to mecz jednostronny. Niuanse zdecydowały o tym, że to goście wygrali. Doświadczenie zawodników ze Stambułu było większe, a wśród naszych koszykarzy było wielu debiutantów. Trudny początek i koniec zdecydowały o zwycięstwie podopiecznych Zeljko Obradovicia.

40:00

Koniec meczu. (76:91)

39:55

Bolesna strata Jaramaza, Goudelock biegnie pod kosz i punktuje! (76:91) (76:91)

39:42

Odpowiedź gości i rzut spod kosza za dwa. (76:89) (76:89)

39:32

Taylor trafia! Ale te 11 punktów straty to zdecydowanie za dużo.. (76:87) (76:87)

39:32

Taylor rzuca z faulem! Dodatkowo ma osobisty! (75:87) (75:87)

39:04

Strata Kuliga pod koszem Fenerbahce i znów kontra. Zagranie Goudelocka do Vesely'go i kolejne dwa punkty! (73:87) (73:87)

38:53

Niestety Amerykanin trafia i rywale mają już 12 punktów przewagi. Przerwa na życzenie Miodraga Rajkovicia. (73:85) (73:85)

38:53

Goudelock rzuca z faulem! Dodatkowo rzut wolny! (73:84) (73:84)

38:44

Collins zbiega z piłka pod kosz, ale jego rzut niecelny! (73:82) (73:82)

38:15

Jaramaz rzuca ale niecelnie, kontra gości ze Stambułu i zablokowany pod koszem Vesely! (73:82) (73:82)

37:42

Złe podanie do Kuliga i strata, idealnie podanie do Vesely'go i pewne punkty tego zawodnika! Przerwa dla Turowian! (73:82) (73:82)

37:19

Goudelock niestety dwa razy celnie. (73:80) (73:80)

37:19

Goudelock faulowany, był to 5. faul gospodarzy i rzuty wolne! (73:78) (73:78)

37:07

Znów piłka wraca do Turowian, piłka do Kuliga i ten pięknie trafia za trzy! Ależ mecz tego zawodnika! Przerwa na życzenie trenera zawodników ze Stambułu! (73:78) (73:78)

36:35

Dobra zbiórka po raz kolejny, szybka akcja i zagranie do Kuliga, ten zbiega pod kosz i dwa punkty! (70:78) (70:78)

36:06

Dobra zbiórka zgorzelczan i szybka kontra, Jaramaz nie trafia za trzy, ale zbiera piłkę Zigeranović, podanie do Taylora, ale ten niecelnie z dystansu. (68:78) (68:78)

35:26

Strata Preldzicia w ataku i szybka kontra Collinsa i pewne dwa punkty! Przerwa na zyczenie Zeljko Obradovicia! (68:78) (68:78)

76:91

PGE Turów Zgorzelec: Collins, Kulig, Chyliński, Karolak,Jaramaz, Gospodarek, Wiśniewski, Dylewicz, Moldoveanu, Już, Nikolić, Taylor, Kostrzewski, Zigeranović

Fenerbahçe Ülker Istambuł: Goudelock, Hickman, Bjelica, Erden, Mahmutoglu, Turkyilmaz, Bogdanović, Cetin, Altintig, Oguz, Zorić, Ugurlu, Vesely, Sipahi, Preldzić