FC Lorient – AS Saint-Étienne

0:1

finał (0:0)

18.10.2014, 17:00 • Stade du Moustoir, Lorient

Koniec! Ostatecznie Lorient przegrywa przed własną publicznością 0:1 z Saint-Etienne. W końcówce było sporo nerwów, ale to goście byli dzisiaj drużyną lepszą i zasłużenie zwyciężają w tym spotkaniu. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (18:52:49)

90+4

90+4

Będzie jeszcze jedno dośrodkowanie dla Lorient.

90+4

Ponownie dobrze na przedpolu zachował się Ruffier! Mocno przycisnął piłkę do piersi i zdobywa cenne sekundy dla swojego zespołu!

90+3

Znakomita interwencja Ruffier po strzale głową Jouffre!

90+2

Ostatnia zmiana w szeregach Saint-Etienne. Za van Wolfswinkela wszedł Diomande.

90+2

Przycisnęli gospodarze! Goście zamknięci na własnej połowie.

90+1

Aż cztery minuty doliczył sędzia.

90

Szykuje się ostatnia zmiana w Saint-Etienne.

89

Goście z przebiegu całego meczu z pewnością zasłużyli na to trafienie.

Fabien LEMOINE - 0:1

87

Gol dla Saint-Étienne!
A jednak! Znakomite uderzenie FABIENA LEMOINE'A z 25 metrów! Piłka jeszcze odchodziła od bramki co utrudniło interwencję bramkarzowi gospodarzy! 0:1!

86

Do końca nie zostało już wiele czasu i nie wygląda na to, żeby wynik miał się jeszcze zmienić.

82

Groźne dośrodkowanie w wykonaniu Tabanou, jednak żaden z zawodników nie zdołał dojść do piłki.

81

Rzut rożny dla gości po dośrodkowaniu Maximina.

81

Rozpoczęło się ostatnie 10 minut. Wynik wciąż bezbramkowy.

Gradel

78

Monnet-Paquet wpadł w pole karne i zagrał idealnie do wbiegającego Gradela, który uderzył z pierwszej piłki z 12. metra i fatalnie przestrzelił! To powinna być bramka!

0:1

finał (0:0)

Gole: 87. Lemoine

Kartki:   23. Bellugou (LOR), 49. Mostefa (LOR) – 42. Catherine (SET), 53. Hamouma (SET)

FC Lorient: Lecomte – Kone, Bellugou, Gassama, Guerreiro, Jouffre, Mostefa, Diallo (58' Lavigne), Abdullah(46' Coutadeur), Sunu, Jeannot
Zmiany: Pedrinho, Le Goff, Coutadeur, Audard, Autret, Wachter, Lavigne

AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin, Sall, Catherine, Clement, Tabanou, Lemoine, Hamouma (74' Gradel), Corgnet (64' Saint-Maximin), Monnet- Paquet, van Wolfswinkel (90+2' Diomande)
Zmiany: Gradel, Cohade, Saint- Maximin, Brison, Baysse, Diomande, Moulin

Główny: R. Buquet
Asystenci: G. Gringore, G. Debart
Techniczny: C. Guillard