Serbia – Albania

0:0

opóźniony (0:0)

14.10.2014, 20:45 • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

Na tę chwilę dziękujemy bardzo za relację i zapraszamy na kolejne! Na naszym portalu na Facebooku odnajdą Państwo informacje na temat tego feralnego meczu!
No cóż... Bałkany od zawsze słynęły z tego, ze to niespokojne miejsce. Szczególnie jak grają dwa zwaśnione ze sobą kraje. Może UEFA powinna zapobiec temu by takie drużyny się ze sobą spotykały? Sędzia musiał mecz przerwać, wszelkie informacje zapewne pojawią się wkrótce!
Zamieszki, race lądujące na boisku, latający "samolocik" nawołujący do autonomii Albani i na samym końcu zawodnicy, którzy zaczęli się bić nawzajem. Na boisku pojawiły się nawet osoby z ławek rezerwowych. Służby wkroczyły na boisku i sędzia przerwał to spotkanie!

Po 45 minutach spotkanie zostało przerwane z powodu konfliktu pomiędzy zawodnikami obu drużyn!
Spotkanie zostało przerwane!

Sędzia wysyła graczy do szatni!

45

45

Ciężko zweryfikować co zdecydował sędzia, ale chyba pierwsza połowa się zakończyła po konflikcie pilkarzy obu drużyn!

44

Ależ się dzieje! Zawodnicy obu drużyn się pobili dodatkowo wkroczyli na boisko przedstawiciele obu drużyn!

42

Na trybunach zawrzało... Kibice na boisko wyrzucili race i chwila przerwy w spotkaniu!

40

Znów szybka kontra, tym razem prawą stroną Hysaja, próba dośrodkowania, jednak obija Maticia i wywalczył rzut rożny! Wybicie przez Serbów poza pole karne, jednak piłka po chwili ląduje pod nogami Abrashiego, jednak ten źle podaje i traci piłkę. Kontra gospodarzy, jednak dobrze poza pole karne wychodzi Berisha i wybija piłkę!

39

Kolejny strzał gości! Szybka akcja Lenjaniego lewą stroną boiska, zejście do środka i strzał prosto w bramkę strzeżoną przez Stojkovicia! Ależ nam się rozegrali goście!

37

Od kilku chwil to Albańczycy dominują i to oni stwarzają zagrożenie pod bramką rywala. Serbowie zaczynają się gubić i grają chaotycznie. Piłkarze z Bałkanów to wykorzystują i dłużej utrzymują się przy piłce.

36

Kolejny groźny strzał gości! Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Cana, który mocno uderza, jednak piłka mija minimalnie prawy słupek bramki strzeżonej przez Stojkovicia!

35

Brutalny faul Ivanovicia na Lenjanim w środkowej części boiska. Szansa na groźne dośrodkowanie dla gości. Długie podanie do Mavraja, który oddaje strzał, nie łapie piłki Stojković i wybija ją przed siebie, na szczęście dobrze w obronie Matić wybija piłkę na rzut rożny.

Mergim Mavraj szansa

33

Faulowany w środku pola Balaj, kiedy to Albańczycy wychodzili z kontrą. Uspokojenie gry wśród defensywnych zawodników serbskich. Agolli ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry!

32

Strata piłki po dośrodkowaniu. Rozegranie Serbów na prawą stronę do Djurcicia, który zagrywa do zbiegającego w pole karne Ivanovicia. Branislav podaje po ziemi i po raz kolejny dobrze w obronie goście!

30

Balaj faulowany przez Mitrovicia w okolicach pola karnego. Szansa na groźne dośrodkowanie dla gości. Agolli z Xhaką ustawiają sobie piłkę. Podaje jednak ten pierwszy jednak niecelnie, po chwili kolejna akcja lewą stroną, znów Agolliego i tym razem wywalczył rzut rożny.

28

Serbowie nie przestają atakować pola karnego rywala. Ale tym razem po stracie piłki Albańczycy zaczynają ją szanować i spokojnie rozgrywać. Wykorzystują bramkarza, który jednym wybiciem oddaje piłkę gospodarzom.

27

Kolejna groźna i szybka akcja Serbów. Znów za sprawą Tosicia dostają się w pole karne, ale po raz kolejny świetnie w obronie spisują się goście, którzy przy wybiciu piłki obijają nogi rywala i to oni rozpoczynają grę od wyrzutu z autu.

26

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Tosicia, jednak po raz kolejny dobrze w defensywie goście. W środku pola piłka znów pod nogami gospodarzy, długie odegranie w pole karne, ale tam czujnie na przedpolu wyłapuje piłkę Berisha.

24

Tym razem szybka kontra gości. Lenjani rozgrywa piłkę z Abrashim, jednak ostatnie podanie za mocne i od bramki rozpoczyna Stojković!

23

Znów akcja lewą stroną gospodarzy. Podwojone krycie przez Albańczyków i wycofanie gry na środek pola. Kolejne długie podanie, jednak przecięte przez rywali. Po wyrzucie z autu faul na korzyść gości odgwizdany pod ich polem karnym.

22

Znów piłkę wybija Berisha i ta znów ląduje pod nogami Serbów. Posiadanie piłki na korzyść gospodarzy (62%38%).

20

Po krótkiej przerwie, Albańczycy oddają piłkę Serbom w ramach fair play. Ci lewą stroną próbują atakować za sprawą Kolarova, przecięte dośrodkowanie, wyrzut z autu i zamieszanie w polu karnym. Szansa na gola, jednak sędzia dostrzegł faul na Berishy.

17

Przez chwilę to goście byli w posiadaniu piłki, jednak jeden błąd podania i Serbowie to wykorzystali. Przejecie piłki i szybka kontra. Przerwana jednak przez sędziego, który dostrzegł lezącego Kukeli, który po kontakcie z Tadiciem doznał jakiejś kontuzji.

16

Pomimo wybicia piłki od bramki Berishy, to Serbowie znów są przy piłce i to oni konstruują atak pozycyjny. Szybka akcja Tosicia, nieporozumienie w obronie gości, piłka trafia do Ivanovicia, który z dosyć ostrego skosu uderza na bramkę. Jednak piłka obija siatkę boczną.

14

Kolejna groźna akcja Serbów. Z autu wyrzuca piłkę Kolarov prosto w pole karne, zamieszane w szesnastce. Piłkę przejmuje Matić i po raz kolejny wywalczył aut. Tym razem zakończyło się to strzałem z półwoleja Zorana Tosicia, jednak bardzo niecelnym.

13

Tym razem akcja prawą stroną Serbów. Dośrodkowuje Tadić i ustrzeliwuje w głowę Lilę. Zawodnik gości leży na boisku. Bolesne musiało być to uderzenie piłką w twarz.

12

Kolejna szybka kontra gospodarzy. Zagranie w pole karne do Tosicia, który jest kryty przez jednego z obrońców rywali. Serb przegrywa pojedynek i piłka powędrowała daleko w aut.

11

Abrashi fauluje Lazovicia na 40 metrze. Dośrodkowanie w pole karne, ale po raz kolejny dobrze w obronie głową goście. Czyżby tak miałby wyglądać cały mecz?

10

Serbowie cały czas na połowie gości. Nie dają im szans na jakikolwiek atak. Gospodarze jednym podaniem próbują uruchomić napastnika, jednak to jest zbyt długie i pewnie piłkę wyłapuje Berisha.

9

Od kilku minut to Serbowie dominują. Albańczycy zamknięci na swojej połowie. W dzisiejszym meczu muszą się chyba skupić na obronie, bo szans na atak na razie nie widać.

Tadič szansę

7

Ależ piłkę dostał Tadić! Otrzymuje piłkę po ziemii z prawej strony, 4 metry przed bramką ma tylko bramkarza, jednak niecelnie uderza w piłkę i ta ląduje daleko obok bramki.

6

Próba kontry ze strony Albańczyków. Na prawej stronie piłkę dostaje Balaj, jednak gubi się w przyjęciu i ta ląduje na aucie. Szybka kontra gospodarzy. Matić do Tosicia, a ten rozgrywa na prawo do Lazovicia. Próba dośrodkowania po ziemi w pole karne jednak dobrze w obronie goście.

4

Szybkie wybicie piłki z autu i gubi się Xhaka, który traci piłkę na rzecz rywali. Próba rozegrania piłki przez gospodarzy, jednak chaos w ich poczynaniach powoduje, że Serbowie tracą piłkę na rzecz rywala. Agolli próbuje rozgrywać piłkę na swojej połowie, jednak nieprzepisowo zatrzymany przez jednego z zawodników drużyny przeciwnej.

3

Kolejna szansa na dośrodkowanie dla Serbów. Z piłką biegł Gudelj, jednak nieprzepisowa zatrzymany przez rywala. Zoran Tosić dośrodkowuje w pole karne, jednak po raz kolejny dobrze w defensywie goście. Szybka kontra Lenjaniego, jednak długie podanie do przodu przecina Nastasić.

2

Pierwsza groźna sytuacja przed Serbami. Dośrodkowanie z około 30 metra z rzutu wolnego, strzał głową, jednak dobrze w obronie Agolli, po chwili strzał z dystansu z około 17 metra, jednak trafia prosto w jednego z obrońców gości.

1

Na początek meczy rozpoczęcie przez Albańczyków i szybkie podanie do przodu jednak niecelnie. Piłkę przejmuje spokojnie Stojković. Serbowie w środku pola zaczynają konstruować atak, jednak wysokim pressingiem znów popisują się zawodnicy Albanii, podobnie jak na początku meczy z Danią.

1

Czy po raz kolejny Albańczycy okażą się lepsi i uporają się z silniejszym rywalem? Czy może atut gospodarza pomoże Serbom by wygrać z liderami grupy I? Na te pytania poznamy odpowiedź już jutro! Zapraszamy na transmisję live od godziny 20:45!
Serbowie natomiast w tych eliminacjach zagrali dopiero jeden mecz. W sobotę zremisowali z drużyną Armenii, która w poprzednich eliminacjach sprawiła dużo kłopotów Włochom. Tym razem Ormianie po raz kolejny udowodnili, że mogą być czarnym koniem rozgrywek.
Reprezentacja Albanii, w trzeciej kolejce eliminacji do Mistrzostw Europy 2016, zmierzy się z kolejnym mocnym rywalem jakim jest Serbia. Piłkarze z Bałkanów od początku eliminacji zaskakują. Najpierw pokonali sensacyjnie na wyjeździe reprezentację Portugalii, a w sobotę zremisowali z Duńczykami! Co więcej w meczu z Danią, to Albańczycy byli stroną przeważającą i to oni zostali liderem grupy I.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.