04.10.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nicea • Kamil Marut (@K_Marut)

Strzały celne: 2-2
Rzuty rożne: 4-3
Faule: 13-16
Spalone: 6-3
Po mocno przeciętnym spotkaniu Nicea remisuje z Montpellier 1:1. W drugiej połowie przeważali goście i w końcu wyszli na prowadzenie. Wydawało się, że dowiozą je do końca, w osatnich sekundach Nicea zdołała jednak wyrównać. Tak więc oba zespoły dzielą się punktami i wydaje się że jest to sprawiedliwy wynik.

90+4

Lloyd PALUN - 1:1

90+4

Gol dla Nice!
Bramkę zdobył LLOYD PALUN.

I jest! Gospodarze w ostatnich seukndach doprowadzają do wyrównania! Po centrze z kornera w polu karnym górą byli defensorzy gości, na lewej stronie szesnasti piłka spadła jednak pod nogi Plei , który zagrał na długi słupek tutaj do futbolówki dopadł LLOYD PALUN, i nieco szcześliwie bo na dwa razy skierował futbolówkę do bramki!

90+3

Jedna z ostatnich szans gospodarzy. Wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

90+2

Nie wynikło jednak z niego nic ciekawego.

90+1

Jeszcze walczą gospodarze i wywalczają na prawym skrzydle rzut wolny.

90

Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88

Goście wydają się kontrolować sytaucję na boisku. Wymieniają podania na połowie gospodarzy, oddalając zagrożenie spod własnej bramki.

86

Jeszcze ostatnia zmiana w zespole gości. W miejsce Lasne na boisku pojawia się Marveuax.

83

Po wymianie na uderzenie z dystansu zdecydował się Martin piłka poleciiała jednak ponad bramką.

82

Goście jednak szukają decydującego trafienia. I to oni teraz w ataku pozycyjnym.

80

Gospodarze wymieniają podania w środku pola. Nie poddają się szukają wyrównania.

77

Ostatnia roszada w zespole gospodarzy. W miejsce Digarda na boisku pojawia się Maupay.

76

Nieodkładana jednak centra w szesnastkę i tu górą są defensorzy gospodarzy.

75

I wywalczają na prawym skrzydle na wysokości pola karnego rzut wolny. Brzydko faulował Bodmer i został ukarany żółtym kartonikiem.