Vive Kielce – MMTS Kwidzyn

36:27

finał (21:14)

30.09.2014, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

Z Kielc na dziś to już wszystko, jednak w sobotę Vive rozpoczyna swój bój w Lidze Mistrzów! Wszystkie relacje ze spotkań mistrza Polski oczywiście w serwisie lajfy.com!

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (20:05:09)
Vive Tauron Kielce pewnie pokonało dzisiaj 36:27 MMTS Kwidzyn. Przyjezdni walczyli, jednak tylko przez pierwszy kwadrans. Reszta spotkania to już raczej zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. W końcówce aktualny mistrz Polski już się nieco rozluźnił i z tego wynika nieco mniejszy wynik końcowy na korzyść Vive.

60

Koniec meczu. (36:27)

59:59

Równo z syreną Michał Jurecki mocnym rzutem z drugiej linii ustanowił wynik tego pojedynku. (36:27) (36:27)

59:50

Zadura wyszedł w indywidualnym kontrataku i mocnym rzutem pod poprzeczkę pokonał Szmala. (35:27) (35:27)

59:05

Tomasz Klinger popisał się ładnym rzutem z drugiej linii. (35:26) (35:26)

58:30

Błąd kroków popełnił Zorman. (35:25) (35:25)

58:05

Wiktor Jędrzejewski znalazł sobie miejsca na kole i pokonał Sławka Szmala. (35:25) (35:25)

57:30

Świetnie Lijewski jeden na jeden ograł rywala, a Cupić bez problemu posłał piłkę w okienko bramki. (35:24) (35:24)

56:45

Krzysztofowi Lijewskiemu teraz dopisała odrobina szczęścia, po słupku piłka wpadła do bramki. (34:24) (34:24)

55:50

Niedokładnie do Jachlewskiego zagrał Zorman, piłka dla przyjezdnych. (33:24) (33:24)

55:25

Ładnym rzutem z biodra popisał się Klinger. (33:24) (33:24)

54:45

Świetnie zagrali akcję gospodarze, ale brakło wykończenia. Lijewski dograł do będącego już w powietrzu Zormana, jednak rozgrywający Vive został zatrzymany przez Dudka. (33:23) (33:23)

54:20

Zadura trafił z 7. metra. (33:23) (33:23)

53:50

Rzut karny dla gości. (33:22) (33:22)

53:20

Przerwa na żądanie Krzysztofa Kotwickiego. (33:22) (33:22)

53:08

Piękna akcja gospodarzy. Niepilnowany na kole znalazł się Mateusz Jachlewski i efektowną wkrętką pokonał Dudka. (33:22) (33:22)

52:45

Wiktor Jędrzejewski zdobył bramkę z koła. (32:22) (32:22)

52:10

Jachlewski popisał się sporą szybkością w kontrataku, Dudek nie mógł wiele zrobić. (32:21) (32:21)

36:27

Vive Kielce: Szmal, Sego – Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Reichmann, Chrapkowski, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Buntić, Musa, Zorman, Cupić

MMTS Kwidzyn: Dudek, Kochański, Kiepulski – Jędrzejewski, Genda, Zadura, Mroczkowski, Kryszeń, Peret, Klinger, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Pilitowski, Seroka, Łangowski

Sędziowie: Kopiec, Zubek