Kontinental Hockey League

Admirał Władywostok – Torpedo Niżny Nowogród

4:1

finał (0:1, 1:0, 3:0)

30.09.2014, 11:00 • Fetisow hall, Władywostok, Rosja • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (13:18:28)
Koniec spotkania! Admirał Władywostok w pełni zasłużenie pokonuje Torpedo Niżny Nowogród 4:1. Kolejna bramkę w dzisiejszym spotkaniu zaliczył Wojtek Wolski.

60:00

59:27

Gol dla Admirała!
Bramkę zdobył ENWER LISIN.

GOL! ENWER LISIN strzałem do pustej bramki ustala wynik dzisiejszego spotkania. 4:1 dla Admirału.

59:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta dzisiejszego spotkania.

58:01

Goście grają z pustą bramką.

57:29

Mocne uderzenie Wolskiego z okolic niebieskiej. Pewnie jednak broni Proskuriakow.
Dzisiejsze spotkanie ogląda 5500 widzów.

55:23

Władywostok spokojnie rozgrywa gumę pod własną bramką.

54:04

Uwolnienie po stronie gospodarzy. Wznowienie gry pod bramką Proskuriakowa.

53:13

Niżny Nowogród na lodzie już w pełnym zestawieniu.

52:12

Admirał spokojnie rozgrywa zamek pod bramką Torpeda.

51:13

Drugow z karą mniejszą za uderzanie. Admirał dodatkowo zagra teraz w przewadze.

50:35

Władywostok gra z kontrataków. Admirał ani myśli otworzyć drogę do bramki gościom.

49:12

Torpedo jeszcze się nie poddaje i atakuje, ale świetnie spisuje się Proskuriakow.

48:30

Admirał już wyraźnie nastawiony na grę defensywną.

46:37

Czas dla Torpeda.

ZEMCZIONOW - 3:1

46:37

Bramkę zdobył ARTJEM ZEMCZIONOW.

GOOL! Admirał prowadzi już dwoma bramkami. Goroszkow uderzył spod bandy, guma odbiła się od ARTJEMA ZEMCZIONOWA i wpadła do bramki Kasutina. 3:1.

46:03

Denis Kazionow pociągnął teraz z nadgarstka, guma poza obszarem lodowiska.

45:29

Ogromne zamieszanie pod bramką Kasutina. Sędzia przerywa grę.

44:24

Torpedo wyraźnie podkręca tempo gry. Jak na razie jednak zbyt mało jest dobrych uderzeń na bramkę Proskuriakowa.

43:34

Pewna interwencja Proskuriakowa po uderzeniu Hietanena.

BERGFORS - 2:1

42:59

Bramkę zdobył NICLAS BERGFORS.

GOOL! Admirał już na prowadzeniu! Jedna z pierwszych akcji gospodarzy w tej części meczu i od razu bramka. Ponownie NICLAS BERGFORS ładnie przymierzył z nadgarstka. 2:1.

42:04

Gospodarze już w posiadaniu gumy. Admirał wycofał grę daleko za własną bramkę.

41:23

Ładne uderzenie Chomickiego z okolic niebieskiej. Pewnie jednak broni Proskuriakow .

40:34

Torpedo od początku tercji ruszyło do ofensywy.

40:01

Pierwsze wznowienie trzeciej tercji spotkania dla Admirału.

40:01

Trzecia tercja rozpoczęta.
Następna tercja rozpocznie się ok. 12:43.
Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry mamy remis 1:1!

40:00

Druga tercja skończona.

39:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta gry w drugiej tercji spotkania.

38:23

Słaby okres gry gości w przewadze. Admirał na lodzie w pełnym zestawieniu.

37:23

Jak na razie Niżny Nowogród nie może założyć zamku pod bramką Proskuriakowa.

36:23

Kuzmin na ławce kar za zahaczanie. Torpedo w przewadze.

36:12

Teraz do ofensywy ruszyli przyjezdni.

BERGFORS - 1:1

35:45

GOOL! W końcu dopięli swego gospodarze. NICLAS BERGFORS świetnym strzałem z nadgarstka pokonał Kasutina i doprowadził do remisu. 1:1 we Władywostoku.

34:23

Ponownie bardzo gorąco pod bramką Torpeda i raz jeszcze kapitalnie spisuje się Kasutin!

34:17

Torpedo na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

33:34

Torpedo ma teraz ogromne problemy z grą ofensywną.

32:12

Torpedo stara się nieco uspokoić grę i rozgrywa gumę w okolicach własnej tercji obronnej.

31:45

Fatalne wyjście Kasutina z bramki. Admirał o mało nie skierował gumy do pustej bramki Niżnego Nowogrodu.

31:00

Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu.

30:30

Admirał przeryw zamek Torpeda i wybija gumę daleko pod bramkę Kasutina.

29:16

Wolski! Niewiele brakowało, a Polak zanotowałby drugie trafienie w dzisiejszym spotkaniu!

29:00

Ugarow z karą mniejszą za zahaczanie. Goście zagrają w przewadze.

28:10

Ponownie zaczyna się robić gorąco pod bramką Kasutina. Golkiper Torpeda wciąż notuje bezbłędne interwencje.

27:04

Świetna interwencja Kasutina po mocnym uderzeniu ze strony Ugarowa!

26:24

Uwolnienie po stronie Admirału. Wznowienie gry pod bramka Proskuriakowa.

26:17

Torpedo powraca do gry w pełnym zestawieniu.

25:10

Niżny Nowogród wybija gumę daleko pod bramkę Proskuriakowa.

24:17

Karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz otrzymał Wojtek Wolski. Admirał w przewadze.

23:25

Niezbyt udany strzał Jamkina spod bandy. Pewnie broni Proskuriakow.

22:32

Dobra interwencja Proskuriakowa po strzale Denisa Kazionowa z okolic niebieskiej.

21:23

Jak na razie wyraźnie lepsza gra Torpeda. Goście nie mogą jednak oddać czystego strzału.

20:35

Torpedo już z pierwszą ofensywna akcją w tej tercji spotkania.

20:01

Pierwsze wznowienie drugiej tercji spotkania dla Admirału.

20:01

Druga tercja rozpoczęta.
Następna tercja rozpocznie się ok. 11:52.
Koniec pierwszej tercji spotkania. Po 20. minutach gry Torpedo prowadzi z Admirałem 1:0.

20:00

Pierwsza tercja skończona.

19:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji dzisiejszego spotkania.

18:07

Proskuriakow mrozi gumę po strzale Immonena z lewego bulika.

17:10

Gra przenosi się pod bramkę Kasutina. Strzał Lisina zablokowany.

16:11

Końcówka tercji wyraźnie pod dyktando ekipy Niżnego Nowogrodu. Goście ciągle w ofensywie.

15:15

Torpedo także nie zdołało wykorzystać swojej okazji na zdobycie bramki podczas gry w przewadze.

14:03

Torpedo spokojnie rozgrywa hokejowy zamek. Jak na razie nie wynika z niego zbyt wiele.

13:15

A teraz w przewadze zagra Torpedo. Kara dla Lisina za trzymanie.

13:12

Raz jeszcze Niżny Nowogród zdołał obronić się podczas gry w osłabieniu.

12:24

Cały czas gorąco pod bramką Torpeda. Teraz Kasutin zdołał dopiero zamrozić gumę i przerwać zamek Admirału.

11:12

Długo nie pograli goście w piątkę. Kolejna kara dla Torpeda. Tym razem dwie minuty dla Chomickiego za zahaczanie.

10:02

Niżny Nowogród w pełnym zestawieniu. Ponownie świetnie wybronili się Torpedowcy.

9:02

Guma po mocnym strzale Sigariowa wylądowała na siatce nad bramką Kasutina.

8:51

Po raz kolejny kotłuje się pod bramką Kasutina. Zdołał zamrozić gumę golkiper Torpeda.

8:02

Denis Kazionow otrzymał jednak karę za uderzanie. Władywostok ponownie w przewadze.

8:02

Cudem teraz uratowali się goście przed utratą bramki! W ostatnich chwili zainterweniował Denis Kazionow.

7:12

Admirał ponownie w ofensywie. Masę pracy ma teraz defensywa Niżnego Nowogrodu.

6:15

Goście na pozycji spalonej. Wznowimy grę w tercji neutralnej.

5:34

Kotłuje się pod bramką Niżnego Nowogrodu. Jak na razie jednak świetnie spisuje się Kasutin!

WOLSKI - 0:1

4:38

Gol dla Torpedo!
Bramkę zdobył WOJTEK WOLSKI.

GOOOL! Salminen świetnie podał na środek do WOJTKA WOLSKIEGO, który ładnym strzałem z backhandu pokonuje Proskuriakowa. Kolejna bramka Polaka w tym sezonie! 0:1.

4:15

Torpedo na lodzie już w pełnym zestawieniu. Słaby okres gry gospodarzy w przewadze.

3:04

Jak na razie Władywostok spokojnie rozgrywa zamek pod bramką Torpeda.

2:15

Krasnosłobodcew otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Admirał zagra w przewadze.

1:45

Kasutin mrozi gumę po niezbyt udanej akcji rozegranej przez Władywostok.

0:30

I już mieliśmy pierwsze uwolnienie po stronie Admirału. Wznowienie gry pod bramką Torpeda.

0:01

Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Torpeda.

00:01

Zawodnicy już na lodzie. Czas na hymny!

Początek spotkania za ok. 10 minut.

Admirał Władywostok: Nalimov (Proskuriakow) – Lisow, Zemczionow, Kolář, Pyett, Wołodin, Davidow, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarow, Goroszańsk, Makarow, Nesterow, Sigariow, Zubow, Goroszkow, W. Uszenin, Wj. Uszenin
Trener: Duszan Gregor

Torpedo Niżny Nowogród: Makarov (Jachin) – Grigoriew, Walentienko, Hietanen, Osipow, Chomciki, Makarow, Bernacki – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugow, Nokelainen, Demagin, Krasnosłobodcew, Dm. Kazionow, De. Kazionow, Kulomin, Jamkin
Trener: Peteris Skudra

Sędziowie: Cyplakov, Czerenkow – Iwanow, Nesterow.
Na relację z tego starcia zapraszamy już od godziny 11:00 na Lajfy.com!
Ostatnio świetną formę w zespole Torpeda prezentuje Polak – Wojtek Wolski. Wolski w poprzednich dwóch spotkaniach zdobywał bramki dla Niżnego Nowogrodu.
Torpedo zaś to aktualnie ósma drużyna Konferencji Zachodniej. Niżny Nowogród ma czternaście punktów, które zgromadził w dziesięciu spotkaniach.
Admirał to aktualnie trzynasta drużyna Konferencji Wschodniej. Władywostok po dziewięciu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie zaledwie sześć punktów co daje mu przedostatnią pozycję w konferencji.
Wtorkowe sportowe emocje na lajfy.com rozpoczniemy od dawki hokeja w najlepszym wydaniu. We Władywostoku Admirał podejmie drużynę Wojtka Wolskiego – Torpedo Niżny Nowogród.
Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Admirałem Władywostok i Torpedo Niżny Nowogród.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

4:1

Składy i statystyki: 36. Bergfors, 43. Bergfors, 47. Zemczionow (Goroszkow), 60. Lisin – 5. Wolski (Salminen)

Admirał Władywostok: Proskuriakow (Nalimow) – Lisow, Zemczionow, Kolář, Pyett, Wołodin, Davidow, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarow, Goroszańsk, Makarow, Nesterow, Sigariow, Zubow, Goroszkow, W. Uszenin, Wj. Uszenin Trener: Duszan Gregor

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (od 46:37 Jachin) – Grigoriew, Walentienko, Hietanen, Osipow, Chomciki, Makarow, Bernacki – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugow, Nokelainen, Demagin, Krasnosłobodcew, Dm. Kazionow, De. Kazionow, Kulomin, Jamkin Trener: Peteris Skudra

Sędziowie: Cyplakov, Czerenkow – Iwanow, Nesterow