Francuska Ligue 1 Uber Eats

Montpellier HSC – EA Guingamp

2:1

finał (0:0)

27.09.2014, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Karol Sadłowski (@KarolSadlowski)

Koniec spotkania! Po dziewięćdziesięciu minutach gospodarzy wygrywają 2-1! Był to trudny mecz dla piłkarzy Montpellier, ale zdołali oni strzelić zwycięską bramkę na dwie minuty przed końcem spotkania. (21:52:09)

90+4

90+1

Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90

Kerbat wchodzi na bramkę! Przypominam, że goście wykorzystali już komplet zmian.

89

Samassa wściekły na sędziego głównego i został ukarany czerwoną kartką!!

Victor MONTANO - 2:1

88

Gol dla Montpellier!

VICTOR MONTANO!!

Błąd w obronie gości. Wykorzystał go Beriguard, który zagrał do VICTORA MONTANO. Ten od razu uderzył na bramkę Guingamp i futbolówkę po długim słupku wpadła do siatki!

86

Do ataku rzucili się piłkarze Montpellier!

84

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Martina na murawie zameldował się Lasne.

Claudio BEAUVUE - 1:1

82

Gol dla Guingamp!

CLAUDIO BEAUVUE!!

Akcja rozpoczęła się lewą stroną, gdzie Mathis dośrodkował w pole karne. Tam między dwoma defensorami Montpellier głowę wystawił CLAUIDO BEAUVUE. Mocne uderzenie i futbolówka wylądowała w siatce.

80

Jak dotąd tylko cztery strzały oddali piłkarze Montpellier, a pięć zawodnicy Guingamp.

78

Jourdren ponownie uratował swój zespół! Maeveaux mocno uderzył futbolówkę sprzed pola karnego, ale golkiper Montpellier pewnie obronił ten strzał.

77

Ostatnia zmiana w drużynie Guingamp. Za Alioui'ego na murawie zameldował się Achahbar.

75

Gospodarze spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

73

Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Saihi'ego i Mouniera meldują się Marveaux i Montaño.

Uderzenie z rzutu wolnego!

70

Schwartz uderzył w sam środek bramki z rzutu wolnego i Jourdren przeniósł futbolówkę nad poprzeczką..