Hiszpańska LaLiga

Elche CF – Celta de Vigo

0:1

finał (0:0)

26.09.2014, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Mariusz Dygant (@LajfyInfo)

To był emocjonujący mecz i kibice gości na pewno wybaczą swoim zawodnikom brak skuteczności, bowiem Nolito, który całe spotkanie dogrywał rywalom w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry sam trafił do bramki i zapewnił swojemu zespołowi trzy punkty, które plasują Celtę w czołówce Primera Division! Dziękuję za wspólnie przeżyte emocje i żegnam się z Państwem! (22:54:31)

90+4

90+3

Bohate meczu, Nolito schodzi z boiska, a wchodzi za niego Mallo. To już tylko zmiana dla zyskania cennych sekund.

90+2

Gracze Elche jeszcze próbują. Piłka została wrzucona w pole karne, ale obrońcy Celty stanęli na wysokości zadania.

NOLITO - 0:1

90

Gol dla Celty Vigo!
DURAN NOLITO przypieczętowuje świetny występ w tym meczu zdobywając bramkę w ostatniej minucie meczu! Hiszpan znalazł się sam przed bramkarzem po tym jak fenomenalne, techniczne podanie zewnętrzną częścią stopy wykonał Krohn-Dehli! Hiszpański napastnik dopełnił formalności silnym strzałem w górny róg.

88

Mamy czwarty w tym meczu korner dla Celty. Zbyt krótkie dośrodkowanie i goście znów muszę przejść do ataku pozycyjnego. Czy starczy im czasu na strzelenie gola?

87

Adrian Gonzalez otrzymuje żółtą kartkę za faul na bramkarzu przeciwników.

86

Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Rodrguez, na boisku pojawia się C. Herrera.

84

Cabral zawędrował aż na połowę rywali, ale tym razem przesadził w odbiorze i będzie rzut wolny dla gospodarzy z ich połowy.

83

Cabral czysto zatrzymał Albacara przy linii końcowej. Następnie zamienił kilka ostrych słów z bocznym obrońcom Elche- na boisku panuje napięta atmosfera; to może skończyć się czerwoną kartką dla któregoś z graczy!

81

Radoja ambitnie walczył o odbiór piłki, ale popełnił przy tym przewinienie. Musi uważać, gdyż ma już na koncie żółtą kartkę.

80

Herrera powstrzymał szarżującego Larriveya rzucając mu się pod nogi! Napastnik Celty nie zdążył podciąć piłki!

78

Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Angel, na boisku pojawia się Gonzalez.

Ofiarna interwencja Cabrala.

76

Cabral ucierpiał po rozpaczliwiej interwencji, kiedy starł się z napastnikiem kilka metrów przed bramką! Obrońca Celty zdjął mu piłkę z nogi w ostatniej chwili!

75

Rozpoczyna się ostatni kwadrans spotkania. To wręcz nieprawdopodobne, że Celta jeszcze nie prowadzi w tym meczu. Czy goście wreszcie wyregulują celowniki? A może to gospodarzom uda się wykorzystać jedną z kontr, bądź stały fragment gry? Duże emocje na Estadio Manuel Martínez Valero!