2:1

finał (1:0)

24.09.2014, 20:45 • Luigi Ferraris, Genoa • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (22:37:29)
Koniec spotkania! UC Sampdoria po emocjonującej końcówce spotkania pokonuje Chievo Veronę na własnej murawie 2:1. Kapitalną bramką popisał się w ostatnich minutach meczu Paloschi.

90+3

90+2

Sampdoria wybija piłkę daleko z własnej połowy.

90+1

Chievo rusza do ofensywy. Verona ma jeszcze kilka minut na wyrównanie stanu spotkania!

90+1

Sędzia dolicza trzy minuty do spotkania.

Alberto PALOSCHI - 2:1

90

Gol dla Chievo!
Bramkę zdobył ALBERTO PALOSCHI.

GOOOL! Cóż za trafienie Chievo! Kapitalny strzał ALBERTO PALOSCHIEGO sprzed pola karnego bramki Viviano! Golkiper Sampdorii bez szans na obronę tego strzału! 2:1!

87

Kolejne przewinienie zawodnika Chievo. Tym razem faulowany Obiang.

86

Puszczają nerwy gościom. Hetemaj ukarany przez arbitra żółtą kartką.

85

Eder obija słupek bramki Bardiego po dośrodkowaniu Soriano z rzutu rożnego!

84

Wyraźnie zrezygnowana gra gości. Sampdoria ponownie w ofensywie.

Alessio ROMAGNOLI - 2:0

81

Gol dla Sampdorii!
Bramkę zdobył ALESSIO ROMAGNOLI.

GOOL! ALESSIO ROMAGNOLI ładnym strzałem rozstrzyga losy tego spotkania! Sampdoria prowadzi już z Chievo 2:0!