1:1

finał (0:1)

21.09.2014, 16:00 • Celtic Park, Glasgow • Miłosz Knapczyk

Dziękuję, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy na lajfy.com! (17:54:23)
Koniec spotkania! Celtic zaledwie remisuje u siebie 1:1 z Motherwell. W 20. minucie wynik otworzył Sutton, a w 68. z rzutu karnego wyrównał Commons. Gospodarze liczyli na zwycięstwo, ale muszą się zadowolić jednym punktem!

90+4

90+3

Trwa oblężenie bramki Motherwell, ale świetnie bronią się przyjezdni.

90+2

Szybko zatrzymana zostaje akcja Motherwell. Załuska oddaje piłkę kolegom. Celtic chce wygrać ten mecz.

90+1

Trwa doliczony czas gry, a Celtic nadal atakuje!

90

Czy to była piłka meczowa?! Dośrodkowanie Izaguirrego w pole karne "spadło" na głowę Scepovića, a ten uderza wprost w Twardzika! Commons leciał już, by dobić piłkę, ale znów szybszy i lepszy był czeski bramkarz. Ależ okazja dla Celticu!

89

Faulowany był teraz w ataku Brown, ale sędzia wskazał, by kontynuować akcję. Dwa podania i piłka znalazła się pod nogami Stokesa, którego miękkie uderzenie znalazło miejsce w rękawicach Twardzika. Źli są na niego jego koledzy, którzy czekali na podanie!

87

A po drugiej stronie boiska w polu karnym z pół woleja uderzył Francis-Angol. Na szczęście dla Załuski jak i całego Celticu była to niecelna próba.

86

Rzut wolny w okolicach 20.metra przed bramką Twardzika. Przed piłką stanęli Commons i Stokes. Uderzył ten drugi, ale zrobił to bardzo źle. Posłał futbolówkę wysoko nad bramką gości.

85

Izaguirre był teraz podcinany i rzut wolny należy się gospodarzom.

83

Zwiódł dwóch zawodników Motherwell Stokes, po czym lewą nogą uderzył w boczną siatkę bramki gości.

82

Uderzenie McGregora. Piłka po lekkim rykoszecie nie sprawiła problemów Twardzikowi.

80

Już 80. minut gry za nami, nadal mamy remis 1:1. Co jeszcze wydarzy się na Celtic Park?