finał (25:22; 25:22; 21:25; 22:25; 15:11)

18.09.2014, 20:15 • Atlas Arena Łódź • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

0:0

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (23:02:52)

0:0

Ciężko opisać ten mecz Polaków. Dwa wygrane sety dające awans i potem regres formy z uwagi na rozluźnienie. W piątym secie nastąpiła mobilizacja, dzięki której pewnie wygraliśmy piątego seta!

0:0

Wygrywając z Rosją za dwa punkty awansowaliśmy do półfinałów. W kolejnej fazie zagramy z reprezentacją Niemiec.

15:11

15:11

Koniec! Kubiak pewnie atakuje z drugiej linii i to my wygrywamy 3:2 z sąsiadami ze wschodu!

14:11

Spiridonov atakuje po prostej bardzo pewnie zdobywając punkt.

14:10

PIŁKA MECZOWA DLA REPREZENTACJI POLSKI! MUSERSKI SERWUJE W SIATKĘ.

13:10

Potężny atak ze skrzydła Pawłowa. Ucelowany Zatorski bez szans na obronę.

13:9

Świetne rozegranie do Karola Kłosa na środek i potężny atak z jego strony!

12:9

Nie ma obrony po naszej stronie. Tym razem Ilinych pewnie ze skrzydła po skosie.

12:8

Nie po raz pierwszy w tym meczu w polu zagrywki myli się Pawłow.

11:8

Tym razem Ilnych ze skrzydła pewnie atakuje delikatnym uderzeniem.

11:7

Znów Drzyzga rozgrywa do Nowakowskiego, który tym razem ogrywa Muserskiego i zdobywa 11. punkt!

10:7

Krótkie rozegranie do Piotra Nowakowskiego, który jest zablokowany na środku przez Muserskiego!

10:6

Dostajemy piłkę za darmo, rozegranie do Mateusza Miki a ten po raz trzeci w tym meczu atakuje w antenkę.

10:5

Przepiękna krótka do Piotra Nowakowskiego! W końcu wykorzystuje swój atut wzrostu nasz środkowy!

9:5

Ajjj atak ze środka Wolwicza, wybroniony przez Zagumnego, ale do drugiej piłki nie dobiega Zatorski.

9:4

Piłka do Kubiaka na prawe skrzydło, który przedziera się przez podwójny blok Sbornej i punktuje!

8:4

Pierwszy dobry wyblok Polaków, znów kontra rywali i rozegranie do Spiridonova, który obija nasz blok.

3:2

Polska: Winiarski, Wlazły, Nowakowski, Konarski, Zagumny, Kłos, Drzyzga, Kubiak, Możdżonek, Mika, Buszek, libero: Zatorski

Rosja: Makarow, Grankin, Moroz, Apalikow, Muserski, Wolwicz, Birjukow, Spiridonow, Sawin, Ilinych. Libero: Jermakow, Gołubiew