PSV Eindhoven – GD Estoril Praia

1:0

finał (1:0)

18.09.2014, 19:00 • Philips Stadion, Eindhoven

Po bardzo ciekawym spotkaniu PSV zasłużenie pokonuje Estoril Praia, 1:0. Pierwsza połowa to kompletna dominacja zespołu z Eindhoven, z kolei druga część meczu stała na wysokim, ale wyrównanym poziomie. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na inne spotkania na lajfy.com (20:49:21)

90+3

90+3

Gracze PSV spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska i czekają na ostatni gwizdek sędziego.

90+1

Trzy minuty doliczone przez arbitra.

89

W starciu z Narsinghiem ucierpiał jeden z graczy Estoril, chwila przerwy w grze.

88

Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Seba, na boisku pojawia się Vaz.

87

Piękne uderzenie Wijnalduma, jęk zawodu bo wydawało się, że piłka ląduje w bramce, ale.. zatrzymała się na górnej części siatki!

86

Żółta kartka także dla Mano.

85

Rafael ukarany żółtą kartką.

84

Dogranie do Seby, ten zauważył, że Zoet wyszedł z bramki, próba lobu... obok bramki, minimalnie!!

83

Świetne dogranie na jedenasty metr do Wijnalduma, ale ten fatalnie pudłuje!

81

Dośrodkowanie w pole karne PSV, z bramki wychodzi Zoet i pewnie łapie futbolówkę.

80

Kolejna szybka akcja PSV, dobre podanie w pole karne, ale szybki był Kieszek i uprzedził zawodników gospodarzy! Bardzo dobry mecz polskiego golkipera!

78

Bardzo ładna akcja gospodarzy, ale ostatecznie piłkę źle zagrał De Jong.

76

Dobre podanie do Joezfzoona, ten mija jednego z rywali i... fatalnie odgrywa do jednego z partnerów.

74

Ależ ambitnie grają teraz gracze Estoril!

73

Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Toze, na boisku pojawia się Babanco.
Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Lopes, na boisku pojawia się Arthuro.

72

Bardzo ładne podanie do Lopesa, ten niepotrzebnie jednak oddaje uderzenie z dystansu i golkiper PSV nie musiał nawet interweniować.