Jerzy Janowicz – Adrian Mannarino

2:1 2:6, 7:6 (5), 6:4

16.09.2014, 19:54 • Court Central • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

6:4

Tak jest! Polak zbiega do siatki i atakuje po skosie wygrywając gema i zwyciężając w meczu 2:1!

5:4

Znów w elemencie jakim jest serwis bez zarzutu spisuje się przedstawiciel gospodarzy i wygrywa kolejnego gema! Zaraz Łodzianin będzie serwował po zwycięstwo w meczu!

5:3

As serwisowy Janowicz i to on prowadzi pewnie 5:3 w trzecim secie!

4:3

Świetny serwis Mannarino. Próbuje się bronić Janowicz, ale niestety bez szans na dobrą obronę ataków tuż zza siatki.

4:2

Niekonwencjonalna obrona po stronie przedstawicielstw gospodarzy, ale piłka ląduje na aucie. Gem na czysto!

3:2

As serwisowy Adriana i gem na czysto w jego wykonaniu! Cały czas Polak ma przewagę gema po przełamaniu w trzecim gemie.

3:1

Potężny serwis Łodzianina i przedstawiciel gospodarzy bez szans na dobre odbicie. Gem na czysto!

2:1

Świetny return Łodzianina i jest przełamanie w trzecim gemie trzeciego seta!

1:1

Autowy return przedstawiciela gospodarzy i mamy remis w meczu!

0:1

As serwisowy w wykonaniu Adriana na koniec pierwszego gema w trzecim secie.

7:6

Przedstawiciel gospodarzy obija siatkę i drugi set pada łupem Łodzianina!

6:6

Remis w secie i przed nami tie-break w tym secie!

6:5

Szósty gem dla Łodzianina! Tym razem po prostej atak z backhandu Polaka i rywal bez jakichkolwiek szans!

5:5

Return naszego zawodnika nieskuteczny. Adrian wyrównuje stan meczu!

5:4

Szybki serwis i kolejny raz zaskoczony przedstawiciel gospodarzy!

4:4

Janowicz returnuje w aut. Czwarty gem na czysto w tym secie dla Mannarino.

4:3

Janowicz dobrze serwuje i Mannarino returnuje w siatkę.

3:3

Kolejny potężnym serwisem gema kończy przedstawiciel gospodarzy. Trzeci gem na czysto w tym secie dla jego.

3:2

Janowicz zbiega do siatki i skutecznym atakiem zdobywa punkt przy okazji wygrywając gema serwisowego!

2:2

Return naszego reprezentanta jednak nieskuteczny. Remis w meczu i gem na czysto drugi raz w tym meczu dla Francuza!

2:1

Ustrzelony serwisem Mannarino nieskutecznie trafia w piłkę! Gem dla Jerzyka!

1:1

Return Janowicza w aut i gem na czysto dla Francuza!

1:0

Asem serwisowym gema kończy Łodzianin! Oby tak do końca!

2:6

Ostatni gem na czysto! Adrian znów potężnie serwuje i Polak obija siatkę. Pierwszy set dla Francuza, który wygrywa go 6:2.

2:5

Ależ świetnie w obronie gra ten Mannarino! Janowicz rozrzuca piłka raz na prawo raz na lewo, ale Adrian bezbłędnie w defensywie! W końcu to Jerzyk się myli i wyrzuca piłkę na aut, atakując po skosie. Drugie przełamanie przedstawiciela gospodarzy i to on będzie serwował po zwycięstwo w tym gemie!

2:4

Skrót Mannarino tuż za siatkę. Polak bez szans i Francuz zwiększa przewagę do dwóch gemów!

2:3

Przełamanie Francuza! Jerzyk po raz kolejny zamiast dobrze i spokojnie uderzyć wyrzuca piłkę po skosie minimalnie na aut.

2:2

Return Janowicza w aut i Mannarino wyrównuje stan meczu!

2:1

As serwisowy po raz trzeci iiii gem dla Polaka na czysto!

1:1

Po blisko ośmiu minutach walki, drugiego gema wygrywa przedstawiciel gospodarzy, po tym jak Jerzyk returnuje w siatkę.

1:0

Pierwszy gem dla Polaka! Po dłuższej wymianie Janowicz posyła piłkę po skosie forehandem w narożnik kortu i rywal bez szans!