3:4

finał (0:1)

15.09.2014, 19:10 • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze emocje z futsalem w lajfy.com! (21:00:00)
Po bardzo ciekawym i trzymającym w napięciu spotkaniu Czechy pokonują Polskę 4:3! Bramki w tym pojedynku zdobywali Kubik, Mikołajewicz i Kiełpiński dla Polski oraz Belej, Seidler, Zarubu i Kovacse dla naszych południownych sąsiadów!

40

Bramkarz Czechów zdecydował się na strzał na pustą bramkę Polaków, jednak trafił w rusztowania stadionu.

40

Jeszcze jeden czas i za moment wracamy znowu na pole gry w tym decydującym momencie!

40

Ostatnie czterdzieści sekund i w ataku nadal na połowie rywala Polacy, którzy wycofali przed momentem swojego bramkarza!

39

O czas prosi trener naszych reprezentantów! Pozostała jeszcze minuta!

39

Niesamowita historia!!! Pozostaje jeszcze nieco ponad minuta, a straty już są jedynie jednobramkowe!!! Bramkę zdobywa zaskakującym uderzeniem w róg bramki MARCIN KIEŁPIŃSKI!!!

39

Od kolejnego rzutu rożnego wznowią grę nasi rodacy.

39

Było bardzo blisko faulu z jednej, jak i z drugiej strony, ale ostatecznie nie mamy nadal szóstego przewinienia.

38

Od autu na wysokości pola karnego zespołu rywali wznawiają nasi reprezentanci.

38

Świetna kontar naszych zawodników i z piątego metra bramkarza drużyny przeciwnej pokonuje MARCIN MIKOŁAJEWICZ!!!

38

Nieudana akcja Polaków i od bramki rozpocznie grę golkiper tej kadry.

37

Gol dla Czech!
Co za kontra! Co za bramka! Z bardzo ostrego kąta piłkę z dalszej odległości pod poprzeczkę bramki Dworzeckiego pakuje Michal KOVÁCSE!!!

37

Od rzutu rożnego teraz rozpocznie grę nasz rodak.

36

Marek potrzebował teraz pomocy medycznej, ale będzie w stanie kontynuować grę.

36

Piąte już przewinienie naszych rywali!

36

Zupełnie nie zrozumieli się teraz w ofensywnej akcji Polacy i zaprzepaścili wyborną okazję! Mają za to rzut rożny po błędzie rywali.

35

Nie udało się teraz Kubikowi zabrać z piłka w kierunku bramki rywali.

3:4

finał (0:1)

Gole: 31. Kubik, 38. Mikołajewicz, 39. Kiełpiński – 7. Belej, 25. Seidler, 27. Zarubu, 37. Kovacse

Kartki:   14. Holý (CZE)

Polska: Dworzecki, Nawrat – Budniak, Jurczak, Kubik, Kiełpiński, Śmiałkowski, Marciniak, Sobalczyk, Marek, Popławski, Mikołajewicz, Wojciechowski, Solecki.

Czechy: Gerčák, Vahala – Belej, Kovács, Záruba, Cupák, Holý, Novotný, Salák, Sláma, Janovský, Lištván, Rodek, Seidler.