Betclic 2. Liga

Siarka Tarnobrzeg – MKS Kluczbork

1:1

finał (0:0)

13.09.2014, 16:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • Michal Bartyzel (@BartyzelMichal)

To wszystko z Tarnobrzega. Dziękuje za uwagę. (17:57:24)
Bohaterem kibiców Siarki w tym spotkaniu zdecydowanie zostanie Artur Melon, który uchronił swój zespół przed stratą bramki pewnie broniąc karnego.
Siarka pod wodzą nowego trenera na własnym stadionie zdobywa punkt w meczu z liderem, który na boisku nie zachwycił swoją grą.
Druga połowa zdecydowanie ciekawsza. Wynik spotkania wydaje się być sprawiedliwy. Siarkowcy próbowali jeszcze w ostatnich minutach przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę. Jak w pierwszej połowie sędziego Złotnickiego można było pochwalić za dobre prowadzenie gry, tak wraz z piłkarzami obu zespołów wyszedł na drugą połowę bardzo z gorącą głową.

90+4

Koniec meczu. Sędzia Złotnicki kończy to spotkanie.

90+4

Dośrodkowanie Swędrowskiego bardzo złe i wychodzi piłka za linie końcową.

90+4

Chyba ostatnia akcja MKSu w tym spotkaniu. Mają rzut rożny, Uszalewskiego zablokował Stępień.

90+3

Rudnicki minął się z piłką, ale dobrze asekurowali go defensorzy.

90+2

Ciećko nabija Tomaszewskiego i wywalczył kolejny stały fragment. Tarnobrzeżanie chcą wygrać to spotkanie!

90+2

Rzut wolny dla Siarki. Więcek faulowany.

90+1

Tomaszewski przegrywa pojedynek ze Stępniem i gospodarze mają rzut z autu. Tylko Melon jest na własnej połowie.

90

Sędzia dolicza 4 minuty.

90

Akcja przechodzi z jednej połowy na drugą. Obie ekipy posyłają długie piłki.

89

I szybka odpowiedź MKSu która szybkim kontratakiem też wywalczyła rzut rożny.

88

Siarka ostatnie minuty znów spędzi pod polem karnym przeciwnika. Mają rzut rożny. Wykonywać będzie Chargeishvili

86

Siarka próbowała 5 zawodnikami. Jednak nie mają nawet autu. Piłkę do gry wprowadzają przyjezdni.

84

Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Reinhard, na boisku pojawia się Tomaszewski.

84

Reinhard zablokowany przez Stępnia. MKS ma rzut rożny.

1:1

finał (0:0)

Gole: 66. Stefanik – 68. Nowacki

Kartki:   38. Więcek (SRK), 60. Chwastek (SRK), 70. Stefanik (SRK), 82. Baran (SRK) – 35. Niziołek (KLU), 49. Uszalewski (KLU)

Spudłowany karny!: 78. Arian (SRK), bramkarz Melon obronił

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień (kpt.), Nadolski, Baran, Sulkowski – Tunkiewicz (82' Chargeishvili), Stefanik, Więcek, Koczon (79' Ciećko), Chwastek – Paluch (65' Parobczyk)
Zmiany: Pogorzelec, Bochenek, Parobczyk, Ciećko, Chargeishvili, Głaz, Waleńcik

MKS Kluczbork: Rudnicki – Gierak, Arian, Niziołek, Reinhard (84' Tomaszewski), Uszalewski, Orłowicz, Nowacki (71' Swędrowski), Hober (80' Wolkiewicz), Ganowicz (kpt.), Kojder (70' Burski)
Zmiany: Wnuk, Tomaszewski, Swędrowski, Grzegorzewski, Komor, Wolkiewicz, Burski

Sędziowie: Mateusz Złotnicki (główny), Marek Mirosław, Maciej Różyński (Lubelski ZPN)