1:1

finał (1:0)

08.09.2014, 20:45 • Stade Josy Barthel, Luksemburg • Miłosz Knapczyk

Dziękujemy, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy na lajfy.com! (22:38:29)
Koniec spotkania. Luksemburg remisuje u siebie z Białorusią 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Gerson, a dla przyjezdnych Dragun. Obie drużyny zdobywają po 1 punkcie.

90+5

90+5

Pozwolił jeszcze grać zawodnikom arbiter tego spotkania, lecz mecz już się kończy.

90+4

Może kontynuować Joubert, który wykopuje daleko piłkę.

90+3

Lekkiego urazu doznał Joubert, który potrzebuje pomocy fizjoterapeutów.

Krivets

90+2

Ależ kapitalna obrona Jouberta, który broni mocny strzał Krivetsa z 5. metrów. Nawet gdyby to wpadło to bramka nie zostałaby uznana, Krivets był na spalonym. Ale sama reakcja bramkarz Luksemburga była świetna i należą mu się brawa!

90+1

Na spalonym złapany został Dragun. Sędzia z Litwy uznał, że ten mecz potrwa 3 minuty dłużej.

90

Od paru minut przejęli całkowicie inicjatywę zawodnicy trenera Georgi Kondratieva, którzy nie potrafią jednak zdobyć drugiej bramki.

89

Dośrodkowanie Stasevicha w pole karne, a tam Kornilenko uderza piłkę głową. Ta jednak leci ponad bramką.

88

Kornilenko domagał się rzutu karnego po walce bark w bark z Jänischem. Nie zgadza się z tym sędzia główny.

86

Za wysokie uderzenie Balanovicha. Od bramki rozpocznie Joubert.

84

Filipenko ewidentnie popychał Bensiego, lecz sędzia z Litwy uważa, że przewinił Bensi, który dotknął piłkę ręką. Można się kłócić tutaj z decyzją sędziego, ale już jej nie cofniemy.

83

Wybija piłkę Philipps po wrzutce Kalacheva.

81

Żółtą kartką ukarany również Payal za niepotrzebne dyskusje z sędzią głównym.

81

Żółta kartka dla Martynovicha za faul na Pereirze.

80

Już 80 minut za nami i mamy remis 1:1. Czy coś jeszcze się wydarzy w tym spotkaniu?

Stanislav DRAGUN - 1:1