2:1

finał (0:0)

07.09.2014, 18:00 • Parken Copenhagen DEN • MZ

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. Jeszcze dzisiaj siatkówka! Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (19:53:56)
Mkhitaryan bohaterem spotkania, bo to właśnie zawodnik Borussii Dortmund strzelił pierwszą bramkę. Świetnie walczył i można powiedzieć, że całe spotkanie szarpał za dwóch.
Dania wygrywa 2:1 z Armenią, ale to nie był spacerek. Goście zagrali świetne zawody w drugiej połowie. Gospodarze przegrywali 0:1, ale zdołali w ostatnich 30 minutach zdobyć dwie bramki i odnieśli zwycięstwo.

90+1

90

Minuta doliczona do drugiej połowy.

90

To mogła być akcja kończąca dzisiejsze spotkanie! Krohn-Dehli świetnie przyjął piłkę i uderzył na bramkę Armenii, ale futbolówka nad poprzeczką.

88

Ostatnie fragmenty przekonują, że wynik raczej się nie zmieni.

88

Gra toczy się w środku pola.

86

Armenia atakuje, ale bez przekonania. Dania broni się choć robi to chaotycznie.

85

Pięć minut do końca spotkania.

83

Zmiana w drużynie Armenia: z boiska schodzi Manucharyan, na boisku pojawia się Dashyan.

81

Ostatnie minuty spotkania będą zapewne kapitalne!

80

Strzel bramkę, a kobiety będą Cię kochały!

KAHLENBERG - 2:1

80

Gol dla Danii!
Bramkę zdobył THOMAS KAHLENBERG. Kapitalne zagranie Bendtnera do Kahlenberga, który nie miał obok siebie obrońców i ładnym uderzeniem kieruje piłkę do siatki Armenii.

79

Kolejna kapitalna akcja w meczu! Krohn-Dehli minął obrońców i huknął, co sił w nogach. Piłka o metr od bramki gości.

77

Cios za cios. Armenia zaatakowała i Ghazaryan był o włos od zdobycia bramki. Strzał z niewielkiej odległości broni w kapitalny sposób Schmeichel!

76

Vibe przed szansą! Strzał gracza Danii został zablokowany! Piłka trafiła za linię końcową. Korner dla gospodarzy.