Real Madryt – Cordoba CF

2:0

finał (1:0)

25.08.2014, 20:00 • Santiago Bernabéu, Madryt • Bartosz Biernacki

Dziękuję za uwagę! Real Madryt pokonał Cordobę. To był bardzo słaby mecz – tak należy powiedzieć w telegraficznym skrócie. Real nie był o wiele lepszy od dużo mniej utytułowanego rywala. Po bramkach Benzemy i Ronaldo mecz zakończył się wynikiem 2:0. (21:50:21)

90+3

90+2

To mogło być kontaktowe trafienie! Z dystansu uderzał Fidel! Zabrakło mu może jednego metra! Nie ma bramki...

Cristiano RONALDO - 2:0

90+1

Ten mecz potrwa trzy minuty dłużej.

90

Gol dla Realu!
Gol na sam koniec meczu! Doskonałe, fenomenalne, wyśmienite uderzenie z dystansu CRISTIANO RONALDO! Portugalczyk niewidoczny był praktycznie przez cały mecz, ale gola zdobył! 2:0!

89

Za chwilę dowiemy się ile minut doliczy arbiter. Nie było zbyt wielu przerw w grze, więc wydaje się że to powinno być maksymalnie 2-3 minuty.

88

Kroos rozgrywał piłkę z Marcelo. Jest dośrodkowanie w pole karne, ale raz jeszcze dobrze interweniowali stoperzy Cordoby.

87

Prostopadłe podanie Modricia do Ronaldo! Ależ zagranie! Piłkę do siatki pakuje Crisitano Ronaldo, ale tam był spalony! Nie ma gola!

86

Marcelo z lewej strony. Realowi jakby wystarczył dziś ten jeden gol. Gospodarze nie forsują zbytnio tempa. Sekundy do końca.

85

Indywidualnie Ronaldo! Ładnie obrócił się ofensywny gracz Realu, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

84

Już jednak gramy dalej. Pantić wraca do gry. Co jeszcze wydarzy się w tej końcówce? Ciężko cokolwiek napisać w ostatnich minutach – na boisku dzieje się bardzo niewiele.

83

Przerwa w grze. Jeden z graczy gości wyraźnie ucierpiał.

82

A teraz szansa dla gości! Dośrodkowanie z prawej strony boiska, niepewnie interweniował Casiilas, ale zdaniem sędziego – tam był faul.

81

Ronaldo zagrywał piłkę do Bale! Był piłkarz Tottenhamu uderzał głową! Broni jednak Juan Carlos.

80

Lewą stroną piłkę szybko rozegrali goście. Zabrakło im jednak ostatniego podania. Od bramki zacznie Casillas.

79

Real raz jeszcze w ataku pozycyjnym. Ciekawie prezentuje się szczególnie Isco. Khedira też nieźle wygląda w tych pierwszych minutach.

78

Mało czasu do końca. Wydaje się, że goście za chwilę postawią wszystko na jedną kartę. Nie mają przecież nic do stracenia.

77

Piłka po rzucie rożnym wycofana przed pole karne, ale Modrić nie potrafił oddać strzału. Dobrze zblokowali go obrońcy rywali.