4:5

koniec po rz. karnych (1:2) (2:3, 2:1, 0:0 - 0:0)

24.08.2014, 16:00 • Dunaújváros, Węgry • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (18:16:59)
Koniec spotkania! Comarch Cracovia po zaciętym spotkaniu pokonuje po rzutach karnych Les Rapaces de Gap 5:4. Świetne spotkanie rozegrał Karel Richter, który zdobył trzy bramki oraz wykorzystał decydującego karnego.

65:00

W rzutach karnych zwyciężyła drużyna ComArch Cracovia.
Decydujący najazd wykorzystał KAREL RICHTER.

Vondracek – nietrafiony! Cracovia wygrywa!

Rozpoczynają się rzuty karne.
Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Czekają nas rzuty karne!

65:00

Dogrywka skończona.

64:01

Dobra interwencja Westbloma po strzale Vrany.

63:30

Cracovia rozgrywa krążek pod bramką Westbloma...

63:09

Trabichet z karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Gap gra w trójkę!

62:30

Jak na razie dogrywka toczy się wyraźnie pod dyktando zawodników francuskiej drużyny.

60:48

Dobra interwencja Radziszewskiego po strzale Golicia.

60:01

Pierwsze wznowienie dogrywki dla Cracovii.

60:01

Dogrywka rozpoczęta.
Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka, a być może także i rzuty karne.

60:00

Trzecia tercja skończona.

59:00

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

57:52

Cracovia poprosiła o przerwę w grze.

57:23

Golicic bliski pokonania Radziszewskiego! Ponownie góra jednak polski golkiper.

56:08

Les Rapaces ponownie w ofensywie.

55:27

Francuzi nie wykorzystują gry w przewadze. W Dunaújváros zaczyna pachnieć dogrywką.

54:40

Kozłowski wybija gumę do tercji neutralnej.

53:27

Les Rapaces de Gap poprosiło o przerwę w grze.

53:27

Kruczek z dwoma minutami kary za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.

52:20

Kolejne niecelne uderzenie Arrossamany.

51:03

Strzał Arrossameny z lewej strony przelatuje nad bramką Radziszewskiego.

50:04

Gra wciąż w większości czasu toczy się w neutralnej części lodowiska. Od dłuższego czasu żaden z zespołów nie stworzył sobie dobrej akcji.

48:45

Chwila spokojniejszej gry na lodzie ze strony obydwu zespołów.

47:41

Cracovia nie zdołała wykorzystać gry w przewadze. Les Rapaces de Gap w pełnym zestawieniu.

46:12

Noworyta mocno z okolic niebieskiej, strzał polskiego zawodnika zablokowany.

45:41

Kolejna kara. Tym razem jednak dla zawodnika Gap. Pard dwie minuty za nadmierną ostrość w grze.

45:06

Cracovia ponownie skutecznie podczas gry w osłabieniu. Polska drużyna w pełnym zestawieniu.

44:08

Krakowianie wybijają gumę daleko pod bramkę Westbloma.

43:06

Cracovia ponownie w osłabieniu. Dwie minuty dla Ryabenki za opóźnianie gry.

42:57

Kozłowski wraca już do gry. Cracovia na lodzie w pełnym zestawieniu.

41:50

Guma po strzale Trabicheta przelatuje tuż nad bramką Radziszewskiego.

40:57

Kozłowski z karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika.

40:14

Uderzenie Noworyty zablokowane przez jednego z zawodników Gap.

40:01

Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla francuskiego zespołu.

40:01

Trzecia tercja rozpoczęta.
Następna tercja rozpocznie się o 17:32.
Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry na lodowisku w Dunaújváros mamy remis 4:4.

40:00

Druga tercja skończona.

39:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

38:35

Frecon z karą mniejszą za trzymanie. Cracovia w przewadze.

38:34

Końcówka drugiej tercji przebiega w wyraźnie wolniejszym tempie.

37:23

Po raz kolejny krakowianie na pozycji spalonej.

36:04

Niecelny strzał Wiśniewskiego na bramkę Westbloma.

35:34

Spalony na niebieskiej podczas akcji Cracovii.

34:23

Golicic próbował zaskoczyć Radziszewskiego strzałem zza bramki, ale czujną interwencją wykazał się golkiper polskiego zespołu.

33:30

Szybka i efektowna gra oraz sporo bramek po obydwu stronach – jak na razie ten mecz może się podobać.

32:52

Bramka dla ComArch Cracovia!
Bramkę zdobył TOMASZ KOZŁOWSKI.

GOOL! Długo na odpowiedź Cracovii nie musieliśmy czekać! Kłys podał do TOMASZA KOZŁOWSKIEGO, który strzałem pod parkany Westbloma wpakował gumę do siatki Francuzów. 4:4.

31:30

Krakowianie ponownie odważniej ruszyli do ofensywy.

31:00

Gol dla Gap!
Bramkę zdobył NICHOLAS PARD.

GOL! Gap ponownie obejmuje prowadzenie w spotkaniu. Wahl podał do NICHOLASA PARDA, który pewnie pokonuje Radziszewskiego. 4:3 dla Les Rapaces.

30:03

Zamieszanie pod bramką Cracovii – Richter zdołał wybić gumę do tercji neutralnej.

29:30

Cracovia wybija gumę na uwolnienie. Przerwa w grze.

28:40

Dobra indywidualna kontra Noworyty! Niewiele brakło, a Cracovia ponownie znalazłaby się na prowadzeniu!

27:04

Radziszewski mrozi gumę po strzale Cartera.

26:43

Niecelne uderzenie Langlaisa z okolic niebieskiej linii.

25:30

Frecon bliski pokonania Radziszewskiego. Górą w tej akcji jednak golkiper Cracovii.

24:10

Tym razem Cracovia zdołała się wybronić podczas gry w osłabieniu.

23:40

Krakowanie przerywają zamek francuskiej drużyny.

22:10

Dąbkowski z karą mniejszą za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.

21:30

Les Rapaces cały czas w ofensywie. Z minuty na minutę coraz lepsza gra drużyny z Francji.

20:47

Bramkę zdobył CHAD LANGLAIS.

GOOL! Szybko wykorzystana gra w przewadze przez Gap! CHAD LANGLAIS kończy zamek francuskiego zespołu skutecznym uderzeniem!

20:02

Kozłowski z karą mniejszą za uderzanie. Francuzi w przewadze.

20:01

Pierwsze wznowienie drugiej tercji spotkania dla krakowskiego zespołu.

20:01

Druga tercja rozpoczęta.
Następna tercja rozpocznie się ok. 16:45.
Koniec pierwszej tercji spotkania! Po 20. minutach gry Cracovia prowadzi z Les Rapaces de Gap 3:2.

20:00

Pierwsza tercja skończona.

19:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:52

Bramkę zdobył KAREL RICHTER.

GOOOL! KAREL RICHTER idzie za ciosem i zalicza hat-tricka! Czeski napastnik ponownie po podaniu Damiana Słabonia pokonuje golkipera francuskiego zespołu. 3:2 dla Cracovii.

18:03

17:02

GOOOL! Ponownie remis w Dunaújváros! KAREL RICHET po raz drugi pokonuje Westbloma i mamy 2:2!

15:30

Francuzi ponownie z krążkiem w tercji ataku.

13:46

Bramkę zdobył MATTHIEW CARTER.

GOOOL! Kolejna bramka dla Les Rapaces! MATTHIEW CARTER dobija uderzenie Levesque i francuski zespół ponownie na prowadzeniu!

12:01

Radziszewski broni parkanami strzał Pereza.

10:38

Bramka dla Cracovii!
Bramkę zdobył KAREL RICHTER!

GOOOL! Mamy szybką odpowiedź krakowskiego zespołu! Kowalówka podał na środek do KARELA RICHTERA, który strzałem na prawy słupek pokonuje Westbloma!

9:12

Cracovia rusza do ofensywy. Polacy chcą jak najszybciej odpowiedzieć na trafienie Gap.

8:49

Bramkę zdobył KEVIN DA COSTA.

GOOL! Francuzi otwierają wynik spotkania! Chiappino podał do KEVINA DA COSTY, który ładnym uderzeniem pokonuje Radziszewskiego. 1:0 dla Les Rapaces de Gap.

7:23

Guma po mocnym strzale Bartmana ląduje wprost w raku Radziszewskiego.

6:12

Kolejne uderzenie ze strony Fojtika – tym razem zawodnik Cracovii minął się z celem.

5:34

Dąbkowski mocno z okolic niebieskiej, jeszcze dobitka Fojtika – wszystko broni Westblom.

4:34

Fojtik próbował podać przed bramkę do Witowskiego, ale ten nie zdołał opanować gumy.

3:43

Świetna interwencja Radziszewskiego po strzale Ruikki.

3:01

Niecelne uderzenie Martina na bramkę Westbloma z lewej strony.

2:30

Cracovia z ofensywną akcją pod bramką Westbloma. Świetnie jednak spisali się defensorzy Les Rapaces de Gap.

1:29

Zupełnie nieudany strzał Wahla spod niebieskiej. Krążek w posiadaniu krakowskiego zespołu.

0:30

Francuzi wprowadzają krążek do tercji obronnej polskiego zespołu.

0:01

Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Cracovii!

00:01

Zawodnicy już na lodzie!

Początek spotkania za 20. minut.

Les Rapaces de Gap: Westblom (Savoye) – Bartman, Wahl, Valchar, Vondracek, Golicic – Langlais, Ruikka, Carter, Levesque, Pard – Cornaire, Trabichet, Perez, DaCosta, Arrossamena – Baridon, Chiappino, Schmitt, Rohat, Frecon

ComArch Cracovia: Radziszewski (Kulig)– Kowalówka, Noworyta, Wiśniewski, Słaboń, Richter, Vrana, Witowski, Fojtik, Kozłowski, Fraszko, Dąbkowski, Kruczek, Kalus, Stoklasa, R. Martin, Ryabenko, Kłys, Kisielewski, Gawlik.
Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!
Faworytem tego spotkania wydają się być zawodnicy polskiego zespołu. Czy znajcie to odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przekonamy się już niedługo!
Hokeiści z Krakowa przygotowują się do nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi, który będzie opóźniony i rozpocznie się dopiero w drugiej połowie września. Cracovia w piątek, na otwarcie turnieju, przegrała z Kallinge Ronneby IF 4:2, a w sobotę przegrała z Dab.Docler 1:0.
Les Rapaces de Gap to zespół występujący w francuskiej Ligue Magnus (najwyższa klasa rozgrywkowa we Francji). W poprzednim sezonie Les Repaces uplasowało się tuż nad strefą spadkową, na 12. pozycji.
To już ostatnie spotkanie podopiecznych Rudolfa Rohaczka w węgierskim Dunaújváros. Na zakończenie imprezy Cracovia zmierzy się z francuską drużyną z Gap.
Docler Cup w węgierskim Dunaújváros, spotkanie pomiędzy Les Rapaces de Gap i Comarch Cracovią.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

4:5

Składy i statystyki: 9. Da Costa (Chiappino), 14. Carter (Levesque), 21. Langlais (Levesque), 31. Pard (Wahl) – 11. Richter (Kowalówka), 18. Richter (Słaboń), 19. Richter (Słaboń), 33. Kozłowski (Kłys, Richter), kar. Richter

Les Rapaces de Gap: Westblom (Savoye) – Bartman, Wahl, Valchar, Vondracek, Golicic – Langlais, Ruikka, Carter, Levesque, Pard – Cornaire, Trabichet, Perez, Da Costa, Arrossamena – Baridon, Chiappino, Schmitt, Rohat, Frecon

Comarch Cracovia: Radziszewski (Kulig)– Kowalówka, Noworyta, Wiśniewski, Słaboń, Richter, Vrana, Witowski, Fojtik, Kozłowski, Fraszko, Dąbkowski, Kruczek, Kalus, Stoklasa, R. Martin, Ryabenko, Kłys, Kisielewski, Gawlik

Sędziowie: Babic Vladimir, Druga Norbert – Vas Mátyás, Palla Zoltán