1 KUCHINA Mariya 1.97
2 OKUNEVA Oksana 1.94
3 LIĆWINKO Kamila 1.91
4 PLAZA Alexandra 1.82
5 DOBRYNSKA Viktoriya 1.77
6 BUKOWCZYK Agnieszka 1.72
Wyniki 100 m ppł kobiet
1 ALI Nia 12.77
2 TALAY Alina 12.90
3 PLOTITSYNA Hanna 13.01
4 CARAVELLI Marzia 13.25
5 DEKTYAREVA Tatyana 13.52
6 YANOVSKA Olena 13.92
7 ŚWIOSTEK Katarzyna 14.12
RZĄDZIŃSKA Julia DNF
młot
Paweł Fajdek 83,48. Nowy rekord Polski !
100 m M niepoełnosprawnych
1 DERUS Michał 10.85
2 KĘSICKI Maciej 11.60
3 PIETRUCHA Mariusz 11.81
4 OWCZAREK Mateusz 12.66
5 SIKORSKI Tomasz 14.52
6 REGA Jakub 15.03
7 CZARNECKI Łukasz 15.54
młot M
Paweł Fajdek na otwarcie 80,19 m
dal K
Skok w dal kobiet
1. BAUSCHKE Melanie 6.51
2. DOBIJA Teresa 6.41
3. VELDAKOVA Jana 6.40
4 JAGACIAK Anna 6.21
5 ZAWIŁA Karolina 6.16
Na stadionie pojawił się Usain Bolt !
dal M
Wyniki konkursu skoku w dal M
1 STRZAŁKOWSKI Adrian ( 7.52 7.73 7.69 7.63 7.36 7.83 ) 7.83
2 NOVOTNY Roman ( 7.53 x 7.29 7.47 7.20 7.28 ) 7.53
3 ŁUKASIAK Michał ( 7.37 7.30 7.13 x 7.21 x ) 7.37
4 REJMUS Michał ( 6.87 x 6.95 x 7.22 7.14 ) 7.22
5 KUCH Andrzej ( 6.91 7.18 x 7.16 x x ) 7.18
6 HOFFMANN Karol ( x x x x 7.10 x ) 7.10 SB
kula K
Wyniki pchnięcia kulą kobiet
1 WLOKA Anna ( 16.43 16.32 x x 16.21 x ) 16.43 SB
2 GUBA Paulina ( 16.07 x x x x x ) 16.07
3 ŻEBROWSKA Aldona ( 15.65 15.12 15.69 15.72 15.47 15.67 ) 15.72
4 KALINOWSKA Angelika ( 14.36 14.54 14.53 14.62 14.30 14.67 ) 14.67
5 KARDASZ Klaudia ( 14.50 14.34 14.64 14.30 14.56 x ) 14.64
młot
1 WŁODARCZYK Anita 77.66 MR
2 HEIDLER Betty 76.26
3 HRASNOVA Martina 71.70
4 FIODOROW Joanna 70.92
Rzut młotem mężczyzn
1 FAJDEK Paweł 83.48 PB RP, MR
2 PARS Krisztian 78.56
3 NOWICKI Wojciech 75.02
4 LOMNICKY Marcel 74.67
100 M
100 M
1 SAILER Verena 11.26
2 TOWNSEND Tiffany 11.30
3 HORN Carina 11.34
4 BARTOLETTA Tianna 11.37
5 LEE Muna 11.44
6 KIEŁBASIŃSKA Anna 11.84
7 KOŁDEJ Małgorzata 11.85
8 ZAGAJEWSKA Karolina 11.88
110 pp
1 ORTEGA Orlando 13.03
2 MARTINOT-LAGARDE Pascal 13.06
3 ROBLES Dayron 13.39
4 MERRITT Aries 13.47
5 DOUVALIDIS Konstadinos 13.54
6 RICHARDSON Jason 13.99
7 MARTINOT-LAGARDE Thomas 14.10
1 KUCHINA Mariya 1.97
2 OKUNEVA Oksana 1.94
3 LIĆWINKO Kamila 1.91
4 PLAZA Alexandra 1.82
5 DOBRYNSKA Viktoriya 1.77
6 BUKOWCZYK Agnieszka 1.72
1 ALI Nia 12.77
2 TALAY Alina 12.90
3 PLOTITSYNA Hanna 13.01
4 CARAVELLI Marzia 13.25
5 DEKTYAREVA Tatyana 13.52
6 YANOVSKA Olena 13.92
7 ŚWIOSTEK Katarzyna 14.12
RZĄDZIŃSKA Julia DNF
młot
1 DERUS Michał 10.85
2 KĘSICKI Maciej 11.60
3 PIETRUCHA Mariusz 11.81
4 OWCZAREK Mateusz 12.66
5 SIKORSKI Tomasz 14.52
6 REGA Jakub 15.03
7 CZARNECKI Łukasz 15.54
młot M
dal K
1. BAUSCHKE Melanie 6.51
2. DOBIJA Teresa 6.41
3. VELDAKOVA Jana 6.40
4 JAGACIAK Anna 6.21
5 ZAWIŁA Karolina 6.16
dal M
1 STRZAŁKOWSKI Adrian ( 7.52 7.73 7.69 7.63 7.36 7.83 ) 7.83
2 NOVOTNY Roman ( 7.53 x 7.29 7.47 7.20 7.28 ) 7.53
3 ŁUKASIAK Michał ( 7.37 7.30 7.13 x 7.21 x ) 7.37
4 REJMUS Michał ( 6.87 x 6.95 x 7.22 7.14 ) 7.22
5 KUCH Andrzej ( 6.91 7.18 x 7.16 x x ) 7.18
6 HOFFMANN Karol ( x x x x 7.10 x ) 7.10 SB
kula K
1 WLOKA Anna ( 16.43 16.32 x x 16.21 x ) 16.43 SB
2 GUBA Paulina ( 16.07 x x x x x ) 16.07
3 ŻEBROWSKA Aldona ( 15.65 15.12 15.69 15.72 15.47 15.67 ) 15.72
4 KALINOWSKA Angelika ( 14.36 14.54 14.53 14.62 14.30 14.67 ) 14.67
5 KARDASZ Klaudia ( 14.50 14.34 14.64 14.30 14.56 x ) 14.64
1 CHURYLA Andrei 2.21
2 BUBENIK Matus 2.21
3 BEDNAREK Sylwester 2.21