1:2
finał (0:2)
24.07.2014, 20:30 • Puskás Ferenc Stadion, Budapeszt • Rafał Gnutek (@RGnutek)
Ferencvarosi TC – HNK Rijeka
1:2
finał (0:2)
Gole: 65. Ugrai (kar.) – 20. Krstanović (kar.), 37. Samardžić
Kartki: 49. Mateos (FER), 58. Lauth (FER), 68. Ugrai (FER), 75. Gyömbér (FER) – 30. Brezovec (RIJ), 42. Jajalo (RIJ), 53. Krstanović (RIJ), 84. Kvržić (RIJ) 54. Krstanović (RIJ)
Spudłowany karny!:
Ferencvarosi TC:
Dibusz – Pavlović, Mateos, Bosnjak, Nalepa (66. Kukuruzović), Gyömbér, Gera (61. Böde), Dilaver, Lauth, Somália, Ugrai (79. Busai)
Zmiany: Bönig, Havojić, Böde, Kukuruzovic, Busai, Cukic, Jova
Trener:
HNK Rijeka:
Vargić – Leovac, Samardžić, Lešković, Sharbini, Jajalo (69. Kvržić), Brezovec, Tomečak, Jugović, Krstanović, Kramarić (59. Zlomislić)
Zmiany: Jahović, Mitrović, Ohiremen Ajayi, Kvržić, Zlomislić, Bertoša, Prskalo
Trener:
Sędziowie: Paolo Valeri – Matteo Passeri, Filippo Meli – Daniele Doveri (Włochy)
Widownia:
1. mecz: Rijeka - Ferencvaros 1:0
Szachtior K. – Kłajpeda 14:30 3:0
Hapoel BS – RNK Split 15:30 0:0
MyPa – Dinamo M. 17:30 0:0
Omonia – Buducnost 18:00 0:0
FK Krasnodar – Sillamäe 18:00 5:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – IF Elfsborg • koniec po rz. karnych (3:4) 18:00 0:1
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Zimbru – CSKA Sofia 19:00 0:0
Szachtior S. – Derry 19:00 5:1
FC Vaduz – Ruch 19:00 0:0
Czichura – Bursaspor • koniec po rz. karnych (4:1) 19:00 0:0
AIK Solna – Linfield 19:00 2:0
Slovan – Koszyce 19:00 3:0
Tromsø – Víkingur G. 19:00 1:2
Wlora – Petrolul 19:00 1:3
SV Grödig – Cukaricki 19:00 1:2
Lech P. – Kalju 19:00 3:0
Göteborg – Győri 19:00 0:1
Hapoel TA – FK Astana 19:30 1:0
Spartak T. – Zestaponi 19:30 3:0
Z. Ługańsk. – Laci 19:30 2:1
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Asteras – Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – AS Trencin 20:00 3:0
Zawisza – Waregem 20:00 1:3
Hajduk – Dundalk 20:15 1:2
DVTK – Liteks 20:30 1:2
Široki – Mlada 20:30 0:4
Ferencvaros – Rijeka 20:30 1:2
FC Koper – Neftchi 20:30 0:2
Jagodina – Cluj 20:30 0:1
Gorica – Molde 20:30 1:1
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • koniec po rz. karnych (5:4) 20:45 1:1
Sankt Pölten – Botew 21:05 2:0
Hafnarfjörður – Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • koniec po dogrywce 21:15 3:2
84
79
75
69
68
66
65
ROLAND UGRAI bezbłędnym wykonawcą jedenastki!
65
61
59
58
54
53
49
42
37
Bardzo dobre dośrodkowanie Brezoveca z rzutu rożnego – zdecydowanie najwyżej w polu karnym wyskoczył MIRAL SAMARDZIĆ i zdobywa gola głową. Bezradny był w tej sytuacji Dibusz.
30
20
IVAN KRSTANOVIĆ bezbłędnie wykorzystuje jedenastkę i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie! Teraz jeżeli Węgrzy chcą awansować to muszą strzelić trzy gole!
20