NK Široki Brijeg – FK Mlada Boleslav

0:4

finał (0:1)

24.07.2014, 20:30 • Stadion Pecara, Široki Brijeg

Koniec! NK Široki Brijeg 0 : 4 FK Mladá Boleslav! Nokaut w meczu wyjazdowym! Tego chyba nikt się nie spodziewał, ale okazałe zwycięstwo stało się faktem! Czesi z impetem awansowali do kolejnej rundy kwalifikacji. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (22:16:59)

90+1

90

Garść statystyk na koniec:

Posiadanie piłki: 49% – 51%
Strzały: 9 – 13
Celne: 1 – 4

Goście popisują się dzisiaj niesamowitą skutecznością pod bramką Soldo!

86

Nokaut w Sirokim Brijegu! Zabójcza druga połowa gości!

Michal DURIS - 0 : 4

85

Gol dla FK Mladá!
Gospodarze walczą, a goście zdobywaja bramki! Ponownie w roli głównej MICHAL DURIS po zagraniu Sultesa!

82

Ciekawe zagranie Sultesa, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców.

79

Dobre uderzenie Zakaricia z rzutu wolnego! Piłka otarła się o słupek bramki Hruski!

78

Dwie zmiany. Za Magerę wchodzi Sultes, a za Pehara Kozulj.

77

Zostało piętnaście minut, a Bośniacy musieliby strzelić aż pięć bramek, żeby awansować! To jedna bramka na 3 minuty!

Antonin ROSA - 0 : 3

75

To jest pokaz siły Czechów! Znakomita asysta Milli, a bramkę zdobywa ANTONIN ROSA!

72

Niedokładne uderzenie Ljubicia zza pola karnego. Tylko na tyle stać dzisiaj bośniacką drużynę.

70

Druga zmiana u gości. Za Sislera pojawił się Milla.

70

Ljubić przyłapany na spalonym. Piłkę przejmują goście.

68

Dobra szansa dla Wagnera na uzyskanie kontaktowej bramki, ale Hruska popisał się bardzo dobrą interwencją.

67

Zakarić zahaczany przez Borila. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Sirokiego Brijegu.

65

Wreszcie do ataku ruszyli gospodarze, ale teraz już na to zdecydowanie za późno.

61

Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszczają Peko oraz Landeka, a w ich miejsce pojawiają się Ljubić oraz Mihaljević.

61

Pierwsza zmiana w szeregach Czechów. Za Stohanzla wchodzi Vukadinović.

58

Strzał Pehara z dystansu... niecelny.

Michal DURIS - 0 : 2

56

Dobre podanie Skalaka i MICHAL DURIS podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Sprawa awansu jest już właściwie przesądzona!

55

Rzut wolny wykonał Brekalo, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wyszła na rzut rożny.

54

Rosa faulował dryblującego Wagnera. Rzut wolny dla gospodarzy.

53

Jak na razie brak zdecydowanych ataków ze strony gospodarzy. Na co oni czekają?

48

Żółta kartka dla Scuka za faul na Peharze.

47

No i zaczynamy ostatnie 45 minut tego pojedynku!

46

Po monotonnych, pierwszych 45 minutach Mlada Boleslav prowadzi z Sirokim Brijegiem 0:1 i jest zdecydowanie bliższa awansu do kolejnej rundy. Gospodarze muszą strzelić 2 bramki jeśli myślą o dogrywce, a 3 jeśli chcą zwyciężyć. Na drugą połowę zapraszam już za kwadrans!

45+2

45+1

Jeszcze kilka minut doliczył arbiter.

42

Żółtym kartonikiem ukarany Stohanzl za faul na Peko.

40

Wagner faulowany przez Rosę w środkowej części boiska. Po kilku minutach ciekawej gry, znów wracamy do szarości.

38

Niecelny strzał Skalaka z rzutu wolnego. Uderzył zdecydowanie zbyt wysoko.

36

Obydwie drużyny nie potrafią skonstruować składnej akcji. Często grę musi przerywać sędzia.

33

Zakarić faulowany przez Durisa. Rzut wolny dla Bośniaków.

32

Goście grają odważniej i bardziej agresywnie od gospodarzy.

31

Ponownie naciskają goście. Tym razem strzału z dystansu próbował Rosa.

30

Rzut wolny wykonał Magera.... bardzo dobre uderzenie i z problemami piłkę paruje Soldo!

29

Żółta kartka dla Markovicia za faul na Durisie.

28

Teraz niecelnie uderzył Sisler.

27

Teraz mogli ogryźć się gospodarze, ale Peko niecelnie uderzył na bramkę Hruski.

25

Zablokowany strzał Navratila z dystansu.

23

Ucichły trybuny w Sirokim Brijegu. Teraz gospodarze muszą się naprawdę postarać.

Jiri SKALAK - 0 : 1

19

No i jest bramka dla gości, a jej strzelcem JIRI SKALAK! Teraz są zdecydowanie bliżsi awansu!

17

Seria fauli czeskich zawodników.

15

Duża przewaga gości w posiadaniu piłki, ale też różnicy nie widać zbytnio na boisku.

14

Rzut wolny dla gości, do jego wykonania przymierza się Skalak... fatalnie wykonany stały fragment.

11

Świetne uderzenie Durisa, ale broni Soldo! To była znakomita okazja dla Mlady Boleslav!

10

Na spalonym złapany Pehar. Rzut wolny dla gości.

8

Nieudany strzał Zakaricia zza pola karnego. Następnym razem musi się lepiej postarać.

7

Dużo walki i fauli w środkowej strefie boiska.

5

Rzut rożny dla gości. Wykonał go Magera, ale zrobił to nieprecyzyjnie.

4

Zakarić faulowany przez Borila. Przewaga gospodarzy od początku tego spotkania.

1

Od razu długa piłka w kierunku Maricia, ale zawodnik gospodarzy był na spalonym.

1

Witamy w relacji na żywo! Już za moment rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy NK Siroki Brijeg, a FK Mlada Boleslav!

NK Široki Brijeg: Soldo – Brekalo, Lastro, Marković, Corić, Pehar, Zakarić, Landeka, Wagner, Peko, Marić
Rezerwowi: Bilobrk, J. Barisić, Ivanković, Corluka, Kozulj, Ljubić, Mihaljević

Trener: S. Musa

FK Mladá Boleslav: Hruska – Navratil, Rosa, Smejkal, Skalak, Stohanzl, Scuk, Sisler, Boril, Duris, Magera
Rezerwowi: Miller, Hulka, Milla, Mehanović, Kysela, Vukadinović, Sultes

Trener: K. Jarolim

Sędziowie: Alan Mario Sant – Alan Camilleri, Roberto Vella (Malta).
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1, co oznacza, że w rewanżu będziemy oglądać bardzo ciekawe widowisko, na które zapraszamy tuż po godzinie 20:00 kiedy to podamy składy obu drużyn na lajfy.com!
Areną dzisiejszych rozgrywek będzie stadion w Širokim Brijegu, który jest w stanie pomieścić 5628 widzów.
FK Mladá Boleslav

Goście to ekipa z Czech, założona w 1902 roku, a w jej składzie w zdecydowanej większości są Czesi.
NK Široki Brijeg

Gospodarze to bośniacka drużyna założona w 1948 roku, a w jej składzie występują głównie rodzimi zawodnicy.
O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy NK Široki Brijeg, a FK Mladá Boleslav!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.