3:0
finał (2:0)
24.07.2014, 19:00 • INEA Stadion, Poznań • Patryk Oko (@petriu90)
Lech Poznań – Nomme Kalju
3:0
finał (2:0)
Gole: 33. Kędziora, 43. Hamalainen, 90+4. Kownacki
Kartki: 27. Jevtić (LPO)
Spudłowany karny!:
Lech Poznań:
Burić – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Luis Henriquez – Trałka, Jevtić, Lovrencsics, Hamalainen (66' Kownacki), Pawłowski (74' Keita)– Ubiparip (84' Teodorczyk)
Zmiany: Kotorowski – Wilusz, Arajuuri, Keita, Formella, Kownacki, Teodorczyk
Trener:
Nomme Kalju:
Teles – Purg (46' Ainsalu), Barengrub, Rodrigues, Kallaste – Alidor, Mool – Kirss (68' Jevdokimov), Wakui, Quintieri – Felipe Nunes (75' Ahjupera)
Zmiany: Aland – Reintam, Kaldma, Jevdokimov, Toomet, Ainsalu, Ahjupera
Trener:
Sędziowie:
Główny: Constantin Colțescu (Rumunia)
Asystenci: Sebastian Gheorghe, Adrian Ghinguleac (Rumunia)
Techniczny: George Găman (Rumunia)
Widownia: 20 263
1. mecz: Kalju - Lech P. 1:0
Szachtior K. – Kłajpeda 14:30 3:0
Hapoel BS – RNK Split 15:30 0:0
MyPa – Dinamo M. 17:30 0:0
Omonia – Buducnost 18:00 0:0
FK Krasnodar – Sillamäe 18:00 5:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – IF Elfsborg • koniec po rz. karnych (3:4) 18:00 0:1
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Zimbru – CSKA Sofia 19:00 0:0
Szachtior S. – Derry 19:00 5:1
FC Vaduz – Ruch 19:00 0:0
Czichura – Bursaspor • koniec po rz. karnych (4:1) 19:00 0:0
AIK Solna – Linfield 19:00 2:0
Slovan – Koszyce 19:00 3:0
Tromsø – Víkingur G. 19:00 1:2
Wlora – Petrolul 19:00 1:3
SV Grödig – Cukaricki 19:00 1:2
Lech P. – Kalju 19:00 3:0
Göteborg – Győri 19:00 0:1
Hapoel TA – FK Astana 19:30 1:0
Spartak T. – Zestaponi 19:30 3:0
Z. Ługańsk. – Laci 19:30 2:1
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Asteras – Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – AS Trencin 20:00 3:0
Zawisza – Waregem 20:00 1:3
Hajduk – Dundalk 20:15 1:2
DVTK – Liteks 20:30 1:2
Široki – Mlada 20:30 0:4
Ferencvaros – Rijeka 20:30 1:2
FC Koper – Neftchi 20:30 0:2
Jagodina – Cluj 20:30 0:1
Gorica – Molde 20:30 1:1
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • koniec po rz. karnych (5:4) 20:45 1:1
Sankt Pölten – Botew 21:05 2:0
Hafnarfjörður – Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • koniec po dogrywce 21:15 3:2
84
75
74
68
67
46