0:0
finał (0:0)
24.07.2014, 19:00 • Stadion Zimbru, Kiszyniów • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)
Zimbru Kiszyniów – CSKA Sofia
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 8. Dedov (ZIM), 90+5. Rusu (ZIM) – 3. Vremea (SOF), 20. Krachunov (SOF), 45+2. Marquinhos (SOF), 59. Marquinhos (SOF), 90+4. Joachim (SOF) 86. Bergonsi (SOF)
Spudłowany karny!:
Zimbru Kiszyniów:
Rusu – Jardan, Burghiu, Pavlyuchek, Erhan – Cheptine(60.Spătaru )Spataru, Cremea, Klimovich(60.Potirniche), Dedov – Amani(46.Alexeev), Grossu
Zmiany: Alexeev, Anton, Chirinciuc, Graur, Potîrniche, Spataru
Trener:
CSKA Sofia:
Divis – Popov, Tunchev, Krachunov, Vasiliev(42.Supusepa), Silva, Bergonsi, Galchev(51.Joachim), Stoyanov – Kamburov(51.Bus), Malachias
Zmiany: Buş, Joachim, Karachanakov, Petrov, Platini, Sunday, Supusepa
Trener:
Sędziowie: Marco Fritz – Marco Achmüller, Dominik Schaal – Guido Winkmann (Niemcy)
Widownia:
1. mecz: CSKA Sofia - Zimbru 1:1
Szachtior K. – Kłajpeda 14:30 3:0
Hapoel BS – RNK Split 15:30 0:0
MyPa – Dinamo M. 17:30 0:0
Omonia – Buducnost 18:00 0:0
FK Krasnodar – Sillamäe 18:00 5:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – IF Elfsborg • koniec po rz. karnych (3:4) 18:00 0:1
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Zimbru – CSKA Sofia 19:00 0:0
Szachtior S. – Derry 19:00 5:1
FC Vaduz – Ruch 19:00 0:0
Czichura – Bursaspor • koniec po rz. karnych (4:1) 19:00 0:0
AIK Solna – Linfield 19:00 2:0
Slovan – Koszyce 19:00 3:0
Tromsø – Víkingur G. 19:00 1:2
Wlora – Petrolul 19:00 1:3
SV Grödig – Cukaricki 19:00 1:2
Lech P. – Kalju 19:00 3:0
Göteborg – Győri 19:00 0:1
Hapoel TA – FK Astana 19:30 1:0
Spartak T. – Zestaponi 19:30 3:0
Z. Ługańsk. – Laci 19:30 2:1
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Asteras – Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – AS Trencin 20:00 3:0
Zawisza – Waregem 20:00 1:3
Hajduk – Dundalk 20:15 1:2
DVTK – Liteks 20:30 1:2
Široki – Mlada 20:30 0:4
Ferencvaros – Rijeka 20:30 1:2
FC Koper – Neftchi 20:30 0:2
Jagodina – Cluj 20:30 0:1
Gorica – Molde 20:30 1:1
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • koniec po rz. karnych (5:4) 20:45 1:1
Sankt Pölten – Botew 21:05 2:0
Hafnarfjörður – Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • koniec po dogrywce 21:15 3:2
Wynik bezbramkowy pokazuje przebieg tego spotkania, czyli nudne widowisko, w którym nie ujrzeliśmy bramek. Do dalszej fazy przechodzą gracze gospodarzy, którzy zdobyli bramke na wyjeździe i, to oni są premiowani awansem, gdzie zagrają z Grodigem. Serdecznie zapraszam na reszte relacji na portalu lajfy.com (20:59:01)
90+7
90+6
90+5
90+5
90+4
90+2
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81
80
79