23.07.2014, 11:00 • Staniątki • Adam Delimat (@a_delimat)

90+1

Sytuację sam na sam z bramkarzem marnuje testowany zawodnik Garbarni!

90

Gol dla Garbarnii!
Zawodnik testowany podał do MACIEJA WCISŁY, który pewnym strzałem pokonał bramkarza!

78

Gol dla Puszczy!
Zaremba wyłożył piłkę MICHAŁOWI KIEŁTYCE, który w doskonałej sytuacji podwyższa prowadzenie gospodarzy!

73

Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystuje KRZYSZTOF ZAREMBA!

48

Podanie do ZAWODNIKA TESTOWANEGO Puszczy, Paździor minął się z piłką, co wykorzystał piłkarz gospodarzy!

46

Drugą pikowa rozpoczęta.

Do przerwy Puszcza prowadzi z Garbarnią w stosunku 2:1. Po przerwie zapewne doczekamy się wielu zmian w obu drużynach.

36

Prostopadłe podanie do PAWŁA NOWAKA, który pewnym uderzeniem zdobywa bramkę kontaktową!

33

Daleki rzut wolny dla Garbarni, po potężnym uderzeniu Kalemby piłka ląduje na poprzeczce!

30

Niepotrzebnie z bramki wyszedł Kościelnik, wykorzystał to ZBIGNIEW ZAKRZEWSKI, który efektownym lobem zdobywa drugą bramkę!

22

Techniczne uderzenie PIOTRA MADEJSKIEGO, bez szans bramkarz Garbarni!

9

Głową uderzał Zakrzewski, świetną interwencją popisał się Kościelnik!

5:2

finał (2:1)

Gole: 22. Madejski, 30. Zakrzewski, 48. Testowany, 73. Zaremba, 78. Kiełtyka – 36. Nowak, 90. Wcisło

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk (46. Zawodnik Testowany) – Mikołajczyk (67. Zawodnik Testowany) Napierała, Biernat (46. Strózik), Cichy (71. Zawodnik Testowany), Lepiarz (59. Kołodziej), Przybył (63. Zaremba), Gawęcki (75. Szlosek), Madejski (56. Łukasz Nowak), Zawodnik Testowany (56. Kiełtyka), Zakrzewski

Garbarnia Kraków: Kościelnik (46. Paździoch) – Piszczek (66. Wcisło), Baliga, Pluta, Pawłowicz – Kalemba, Nowak, Kalicki, Kaczor (46. Mizia) Siedlarz (30. Ogar) – M.Górecki (46. Zawodnik Testowany)

Sędziowie: Piotr Nowak – Kamil Grochal, Robert Grochal