1:2

finał (1:2)

16.07.2014, 18:00 • Adam Delimat (@a_delimat)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:45:48)

Garbarnia przegrywa z Dalinem Myślenice w stosunku 1:2! Bramkę dla gospodarzy zdobył Nowak, zaś dla gości strzelali Wajda i Wojtan!

88

Żaden z zawodników Garbarni nie przeciął dośrodkowania Łyducha.

1:2

finał (1:2)

Gole: 28. Nowak – 16. Wajda, 38. Wojtan

Garbarnia Kraków: 1. połowa: Paździor – Kowalski, Pluta, Kalemba – Jakub Górecki, Masiuda, Nowak, Zawodnik Testowany, Kokoszka – Mizia, Michał Górecki 2. połowa: Zawodnik testowany – Piechówka, Zawodnik testowany, Senderski – Łyduch, Baliga, Siedlarz, Borla, Kalicki – Ogar, Wcisło

Dalin Myślenice: 1. połowa: Iliński – Kawula, Górski, Zawodnik Testowany, Bieszczanin – Wojtan, Mistarz, Wajda, Biel – Kiwacki, Piszczek 2. połowa: Iliński – Zawodnik Testowany, Bieszczanin, Tokarz, Zawodnik Testowany – Kamil Mistarz (71. Serafin), Artur Mistarz, Serafin (66. Grzesiak), Wajda – Kiwacki, Piszczek

Sędziowie: Rafał Pąchalski – Rafał Wiewiór, Daniel Kozioł