Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Zrinjski Mostar – NK Maribor

0:0

finał (0:0)

15.07.2014, 19:30 • Stadium of HŠK Zrinjski, Mostar • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zaprasza na kolejne sportowe emocje na portalu lajfy.com! (21:22:53)

W starciu dwóch byłych jugosłowiańskich drużyn pada bezbramkowy remis. Taki wynik sprawia, że kwestia awansu jest wciąż otwarta dla obydwu drużyn

90+3

Koniec meczu

90+2

Szukają jeszcze swojej szansy przyjezdni, Dare Vršič dośrodkowuje z rzutu rożnego, a tam w walce o piłkę fauluje Rajčevič, chyba nic z tego

90+1

Druga żółta kartka dla Muminovicia! Gospodarze zakończa ten mecz w dziesiątkę!

90

Rozpoczęła się już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry, w posiadaniu futbolówki przyjezdni

88

Wrzutka Muminovicia nie zagroziła bramce Słoweńców, chyba już nie doczekamy się dziś goli

87

Będzie jeszcze okazja z rzutu wolnego dla gospodarzy, centra wybita przez jednego z piłkarzy gości poza linię końcowa i mamy rzut rożny

86

Coraz mniej się dzieje na murawie w Mostarze, podanie do Bohara zdecydowanie za późne, ofsajd

79

Przed długi okres drugiej połowy nie mieliśmy "rannych" aż tu Rajčevič zderzył się głową z Graovacem, kolejna chwila przerwy w grze

77

Fajić wywalczył rzut rożny dla swojej ekipy, do piłki nie po raz pierwszy dziś podszedł Vršič, z całą pewnością można stwierdzić, że ta centra teraz mu nie wyszła

75

Tym razem Tavares zdecydował się uderzyć z ciężkiej pozycji i rzecz jasna nie trafił w bramkę

74

Tavares dośrodkował z lewej strony, piłka jednak nie dociera do żadnego z jego partnerów, po chwili niedokładnych zagrań, znów NK posiada futbolówkę

72

Tempo meczu nieco nam siadło, przy piłce utrzymują się goście. może to cisza przed burzą?

70

Vršič dośrodkował nieco lepiej, piłka trafia do Fajicia, ten strzela, lecz z dala od bramki

69

Nieco mocniej atakują teraz przyjezdni, centra Ibraimiego niedokładna, ale po chwili będzie jeszcze jedna okazja na centrę dla NK

0:0

finał (0:0)

Kartki:   18. Šćepanović (ZRI), 24. Muminović (ZRI) – 84. Tavares (MAR)   90+1. Muminović (ZRI)

Zrinjski Mostar: Dujković – Stojkić (C), Graovac, Katanec, Zlatić – Pehar, Muminović, Šćepanović, Stojanović (66' Durak) – Djurić (65' Simeunović) – Nikolić (82' Kordić) Rezerwowi: Vasilj – Blaić, Turkalj, Durak, Petrak, Simeunović, Kordić

NK Maribor: J. Handanovič – Viler, Šuler, Rajčevič (C), Stojanovič – Ibraimi (81' Bohar), Z. Filipović, Derviševič, Vršič – Fajić, Mendy (67' Tavares) Rezerwowi: Cotman – Mejač, Živko, Bohar, Mertelj, Tavares, Zahovič

Sędziowie: Carlos Del Cerro – Pau Cebrian Devis, Abraham Alvarez Canton (Hiszpania)

Drugi mecz: Maribor - Zrinjski 2:0