Jerzy Janowicz – Lleyton Hewitt

3:2 7:5, 6:4, 6:7 (7), 4:6, 6:3

27.06.2014, 14:50 • No.2 Court • Krzysztof, Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

6:3

Swietny serwis i Jerzy Janowicz pokonuje Lleytona Hewitta 3:2 w 2 rundzie Wimbledonu!

3:1

Aut Hewitta i przełamanie Polaka!

4:6

Drugi set dla Hewitta po tym jak Jurek trafia w siatkę!

6:7

Lleyton Hewitt wraca do gry po długiej wymianie w końcu wykończył Polaka!

6:4

Jerzy Janowicz kończy seta asem serwisowym i prowadzi w meczu już 2:0! Świetne rozpoczęcie przez Polaka!

A-40

Slice backhandowy Lleytona wpada w siatkę. Trzeci break point!

A-40

Genialny wygrywający return z forehandu. Łodzianin wykorzystał słabsze drugie podanie. Druga okazja na przełamanie w tym gemie!

40-30

Po nieczysto zagranym returnie Rusty pakuje backhand w siatkę. Szansa na przełamanie w gemie lacostowskim!

30-40

Ależ dużo szczęścia miał teraz Australijczyk. Po jego wolejowym zagraniu piłka uderzyła w taśmę i spadła na stronę rywala. Break point.

7:5

Hewitt wyrzucił piłkę za kort. Pierwszy set pada łupem naszego reprezentanta! Czwarty gem wygrany przez niego z rzędu. Brawo Jerzy! Oby tak dalej.

40-15

Fenomenalne minięcie ze strony Janowicza! Ależ to było przepiękne zagranie. Wydawało się, że Rusty zmusi rywala do błędu. Dwie setowe!

6:5

Niesamowity return w sam narożnik kortu! Przełamanie w niezwykle istotnym momencie tego seta. Teraz Jerzy będzie podawał na seta! Ładuuujjj!

40-15

Podwójny break point! Tym razem backhand Lleytona wpadł w siatkę i musi bronić się przed przełamaniem.

4:5

Jest! Re-break! Hewitt uderza w siatkę i traci swojego gema serwisowego do zera. Teraz Janowicz będzie serwował, aby pozostać w grze w pierwszej odsłonie.

40-0

Potrójny break point! Rusty nieczysto uderza forehandem i wyrzuca piłkę daleko za kort.

3:5

Niestety. Typowe u Jerzego. Drugi podwójny z rzędu i break! Rusty serwuje po zwycięstwo w pierwszej partii.

15-40

Podwójny błąd w takim momencie. Ależ szkoda. Dwie szanse Lleytona na przełamanie.

A-40

Jest! Lleyton wyrzuca za kort swój forehand. Bardzo długa wymiana szczęśliwie wygrana przez Polaka. Jest pierwszy break point!