M. Fyrstenberg, R. Ram – L. Paes, R. Štěpánek

1:3 2:6, 6:7 (4), 6:3, 4:6

26.06.2014, 17:34 • Court 5 • Info o zminach stanu (Dawid Czempisz)

4:6

Koniec tego spotkania! Po bardzo zaciętej walce w ostatnim gemie Paes ze Stepankiem wyszli ze stanu 0:30 i wygrali!

4:5

Mamy gem dla naszego rodaka! Teraz tylko pytanie: Czy uda im się przełamać swoich rywali?!

3:5

Nieoczekiwany obrót zdarzeń! Fyrstenberg wraz z partnerem przełamują swoich rywali!

2:5

Bardzo szybko zakończył się ten gem serwisowy zespołu z Polakiem w składzie! To już zapewne koniec przygody Fyrstenberga w tegorocznym Wimbledonie!

2:4

Już w kolejnym przypadku się nie udało! Mamy już 2:4 w czwartym secie!

2:3

Po ciężkim boju w końcu udało się Fyrstenbergowi i Ram'owi wygrać własne podanie!

1:2

Pierwszy breakpoint zakończył się sukcesem i gemem dla Paes/Stepanek!

1:1

Już pierwsza z nich zakończyła się sukcesem! Mamy 1:1 w czwartym secie!

1:0

Po bardzo długiej i zaciętej walce gem ten wpada na konto pary Polaka i Amerykana!

6:3

Koniec tego seta! Fyrstenberg oraz Ram wygrywają dwukrotnie przełamując swoich rywali!

5:3

Wygrywają do zera swoje podanie i mają na wyciągnięcie ręki wygraną w tym secie!

4:3

Już pierwsza kończy się powodzeniem! teraz pora na serwy ich rywali!

4:2

Udało się! Debel z Polakiem w składzie utrzymał przewagę jednego przełamania!

3:2

Już pierwsza okazja w meczu na breakpointa przynosi zamierzony efekt dla Polaka!

2:2

Tak się też stało! Zupełnie bez walki tego gema oddali Paes i Stepanek.

1:2

Paes/Stepanek pokazali klasę w tym gemie wychodząc z 0:30 zwycięsko!

1:1

I powiodła im się ta sztuka – wygrywają gema do zera!

0:1

Mimo trudności udaje się wygrać w miarę spokojnie pierwszego gema Stepankowi i Paes'owi.

6:7

Po bardzo zaciętym secie ostatecznie debliści Paes/Stepanek wygrywają po tiebreaku 6:7 (4:7).

6:6

W mgnieniu oka wygrywają tego gema i mamy tiebreak w tym secie!

6:5

Polak i Amerykanin wysuwają się na prowadzenie w tym secie!

5:5

Kolejny raz bardzo pewnie swoje podanie wygrywa bardziej doświadczona para deblowa!

5:4

Udało się wygrać gema wychodząc ze stanu 0:30 Polakowi i Amerykaninowi!

4:4

Tym razem Paes skutecznie kończy i mamy kolejny raz remis w tym secie!

4:3

Kolejny bardzo wyrównany i emocjonujący gem kończy się wygraną ekipy Fyrstenberga!

3:3

Szybko się tak stało i mamy wyrównanie w tym secie!

3:2

Już drugi z rzędu na czysto wygrany własny gem serwisowy debla Ram/Fyrstenberg!

2:2

Po bardzo zaciętym gemie ostatecznie ląduje on na konto rywali naszego rodaka!

2:1

Gem wygrany do zera może podbudować morale zespołu Polaka!

1:1

W bardzo łatwy sposób ten gem trafia na konto bardziej utytułowanych graczy!

1:0

Tym razem się udało! Mamy prowadzenie zespołu Polaka w drugim secie!

2:6

Bardzo szybko kończy się pierwszy set tego pojedynku! Minęło zaledwie 26. minut, a już mamy 6:2 w pierwszym secie dla bardziej doświadczonej pary deblowej!

2:5

Zakończyło się to powodzeniem! Jest jeszcze mała szansa dla zespołu Polaka na powrót do gry w tym secie!

1:5

Na czysto wygrany gem serwisowy dla debla Paes/Stepanek!

1:4

I tym razem się powiodła! Mamy drugie przełamanie w tym secie dla Paesa oraz Stepanka!

1:3

Kończy się ona powodzeniem! Kolejny skutecznie rozegrany gem przez parę Stepanek/Paes!

1:2

Tym razem się udało! Fyrstenberg i Ram zdobywają pierwszego gema w tym spotkaniu!

0:2

Już pierwsza okazja kończy się powodzeniem! Po niespełna ośmiu minutach gry zespół Polaka przegrywa 0:2!