25.06.2014, 14:07 • Centre Court • Krzysztof

6:0

Bagel! Australijka posłała forehand daleko za kort. Gem, set, mecz Radwańska.

40-0

Genialny dropszot. Dellacqua dobiegła ale wrzuciła piłkę w siatkę. Trzy meczbole!

4:0

Znakomity cross backhandowy, który spadł tuż za siatkę daje Polce drugie w tym secie przełamanie. Dwa gemy dzielą ją od trzeciej rundy!

40-30

Fantastyczne jeszcze jedno minięcie ze strony krakowianki. Szansa na podwójne przełamanie!

2:0

Udał się w końcu Radwańskiej skrót. Dellacqua dobiegła, ale nie zdołała skutecznie odegrać. Break!

A-40

Za szeroki backhand Australijki. Jeszcze jedna szansa na pierwsze przełamanie w drugim secie.

40-30

Po szczęśliwej obronie Agnieszki w sam narożnik kortu, chwilę później Australijka wrzuca piłkę w siatkę. Break point!

6:4

Backhand zatrzymuje się na siatce. Aga wygrywa pierwszą partię!

40-0

Trzy piłki setowe. Kolejny błąd popełniła Dellacqua.

5:4

Backhandem wzdłuż linii Casey zmusza rywalkę do błędu i odrabia drugie przełamanie! Z 5-1 zrobiło się 5-4.

30-40

Kapitalny wygrywający return z forehandu. Atakuje te bardzo słabe drugie podania Polki. Break point!

5:2

Świetny backhand Casey zmusza Polkę do błędu. Strata jednego podania odrobiona.

15-40

Bardzo słabe drugie podanie zostało skutecznie zaatakowane przez Australijkę. Dwa break pointy.

5:1

Drugi break! Australijka popełniła prosty błąd forehandowy i zostaje po raz drugi przełamana.

A-40

Genialny wygrywający return. Szansa na podwójne przełamanie!

15-40

Fantastyczny dropszot Casey. Dwie okazje na przełamanie powrotne.

3:1

Kapitalny wygrywający forehand wzdłuż linii. Dellacqua nawet nie wystartowała do tej piłki. Przełamanie!