Centralna Liga Juniorów

Wisła Kraków – Cracovia

2:1

finał (0:0)

22.06.2014, 15:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Adam Delimat (@a_delimat)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (16:54:21)

Wisła w pierwszym meczu finałowym Centralnej Ligi Juniorów pokonuje Cracovię w stosunku 2:1! Rewanż na stadionie przy ulicy Kałuży już w środę o godzinie 15!

90+6

Kapera w starciu z Kościelniakiem wybija piłkę na rzut rożny, jeszcze jedna szansa Wisły.

90+5

Dośrodkowanie Kościelniaka nieudane.

90+5

Ofensywna akcja Wisły, uderzenie Kolanki zostało jednak zablokowane! Rzut rożny dla gospodarzy w ostatniej minucie meczu.

90+3

Indywidualna akcja Lecha przerwana przez gwizdek sędziego, pomocnik Wisły faulował w ofensywie.

90+2

Miękkie dośrodkowanie Szymczaka w pole karne nie znajduje adresata.

90+1

Aż pięć minut doliczył arbiter do drugiej połowy.

89

Nieudana akcja Cracovii, od bramki rozpocznie Mateusz Zając.

87

Jakub Dziubas zastępuje Kamińskiego.

85

Płaską wrzutkę Szywacza bez problemu przecina bramkarz gości.

82

Oskar Wąsikowski zmienia Kuczaka.

81

Znakomita akcja Wisły, Kościelniak wyłożył piłkę Tomaszowi Zającowi, ten nawinął rywala i uderzył po ziemi! Futbolówka minęła zdezorientowanego Kobyłkę, jednak po chwili trafiła tylko w słupek!

80

Marcin Szymczak zmienia strzelca jedynej bramki dla Cracovii.

78

Gol dla Cracovii!
Do piłki przed polem karnym dopadł DAWID GALA, który zabrał się z futbolówką i uderzył sprzed pola karnego zaskakując w ten sposób Zająca! Goście łapią kontakt!