AZS UŚ Katowice – Clearex Chorzów

5:3

finał (2:2)

26.04.2014, 18:00 • Hala Sportowa MOSiR Katowice-Szopienice • Dawid Czempisz

Po wspaniałym meczu AZS UŚ Katowice pokonuje Clearex Chorzów 5:3!!!! Katowice dalej w grze o utrzymanie w ekstraklasie!!!! Za wspólnie spędzony czas dziękujemy bardzo serdecznie i życzymy miłego wieczora!!!! (19:38:53)

39:49

Gol dla AZS-u UŚ!
MATEUSZ BEDNARCZYK broni strzał rywala i pakuje piłkę wykopem do pustej bramki Clearexu!!!!

39:32

Ostatnie sekundy tego pojedynku!!!!

39:24

Bednarczyk wspaniale broni strzał Miozgi na poprzeczkę!!!! Tu się dzieją cuda w Katowicach!!!!!

38:51

Bednarczyk broni strzał z metra Rabczaka!!!! Coś niesamowitego!!!!

37:53

Gol dla Clearexu!
KRZYSZTOF SALISZ po indywidualnej akcji strzela na 4:3!!!

36:50

Goście zaczynają grę bez bramkarza. Mamy czas dla zespołu Clearexu Chorzów.

36:35

Kolmas wywalczył aut dla swojego zespołu na połowie rywala. Po chwili kontra trzech na jednego gości nie zakończona choćby strzałem!!!

36:10

Mamy nawałnicę graczy Clearexu!!! Nie schodzą z połowy miejscowego zespołu!

35;41

krzywka uderza po kontrze gospodarzy 3 na 2, ale wspaniale Purolczak wybija na korner!!!

35:27

Pierwsze przewinienie gości w drugiej połowie.

34:20

Podobiśki uderza sprzed pola karnego i wspaniale broni Bednarczyk!

33:40

Teraz przez dłuższy moment to gospodarze są w posiadaniu piłki na połowie rywala.

33:00

Za złapanie piłki między nogami będzie rzut wolny dla miejscowego zespołu z ich własnego pola karnego.

32:50

Cały czas w natarciu goście. Teraz mamy piąte przewinienie graczy gospodarzy.

32:15

Jasiński stanął przed świetną okazją, ale Purolczak broni jego strzał z okolic pola karnego!

31:27

Clearex przejął inicjatywę w spotkaniu, ale nie wynika z tego żadna korzystna sytuacja.

30:06

Rabczak nie był w stanie celnie dośrodkować ze skrzydła i od bramki rozpocznie grę Bednarczyk.

5:3

finał (2:2)

Gole: 4. Kmiecik, 18. Gładczak, 28. Liszka, 29. Jasinski, 39. Bednarczyk – 2. Podobiński, 8. Rabczak, 37. Salisz

Kartki:   24. Jasiński (KAT)

AZS UŚ Katowice: Bednarczyk, Rozmus – Krzywka, Kolmas, Kmiecik, Liszka, Tosik, Gładczak, Morgała, Barański, Jasiński

Clearex Chorzów: Purolczak, Pstrusiński – Miozga, Salisz, Tkacz, Seget, Grecz, Wojtyna, Łopuch, Podobiński, Rabczak

Sędziowie: Damian Jaruchewicz, Grzegorz Hamowski, Sebastian Daniluk