Boston Bruins – Detroit Red Wings

2:3

finał (1:1, 0:2, 1:0)

14.10.2013, 19:00

Po bardzo dobrym spotkaniu i emocjonującej końcówce Detroit Red Wings pokonuje 3:2 Boston Bruins! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (21:34:14)

58:40

Gol dla Bostonu!
Zapowiada się pasjonująca końcówka tego spotkania! Seidenberg świetnie objechał bramkę Gustavssona i wyłożył krążek do LUCICA, który zmniejsza straty!

54:02

Alfredsson zostaje wykluczony na dwie minuty za niepotrzebny faul.

52:49

Bertuzzi powinien zdobyć czwartą bramkę dla swojego zespołu, jednak w kluczowym momencie, przy oddawaniu strzału upadł na taflę!

45:57

Cleary również zostaje ukarany dwuminutową karą! Boston będzie grał w podwójnej przewadze.

45:50

Kronwall zostaje odesłany na ławkę kar.

Po drugiej bardzo dobrej tercji w wykonaniu Detroit wynik spotkania jest dosyć zaskakujący, ale w pełni zasłużony! Bruins przegrywają z Red Wings 1:3.

39:30

DeKeyser zostaje wykluczony na dwie minuty. Boston będzie grał w przewadze jednego zawodnika kolejny raz w tym spotkaniu.

38:43

Fantastyczną okazję do zdobycia bramki miał Bergeron! Hokeista Bruins oddał strzał z pola bramkowego, ale ponownie broni Gustavsson.

31:31

Lashoff zostaje wykluczony na dwie minuty, Boston będzie grał w przewadze.

31:15

Gol dla Detroit!
Kolejna bramka dla Detroit! Alfredsson odnalazł świetnym podaniem CLEARY'EGO, który pewnym strzałem podwyższa prowadzenie swojego zespołu!

28:21

Franzen świetnym podaniem z lewej strony obsłużył WEISSA, który nie zmarnował sytuacji sam na sam! Umieścił krążek tuż przy lewym słupku!

24:07

Iginla znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem z Detroit! Jednak świetną, instynktowną interwencją popisał się Gustavsson.

Po pierwszej bardzo żywej tercji Boston Bruins remisuje 1:1 z Detroit Red Wings.

15:55

Kindl zostaje wykluczony na dwie minuty. Boston zagra w przewadze.

14:15

Boychuk oddał strzał z okolic niebieskiej, krążek po drodze trafił do ERIKSSONA, który między nogami Gustavssona znalazł drogę do bramki.

11:30

Dacjuk świetnie przedarł się środkiem lodowiska, minął dwóch rywali i zagrał do ZETTERBERGA, który umieścił krążek w bramce.

03:36

Ależ mnóstwo szczęścia miał Gustavsson! Krążek po strzale Smitha zatrzymał się na poprzeczce !