GKS Bełchatów – Dolcan Ząbki

2:6

finał (-:-)

12.07.2013, 16:00 • Rybnik-Kamień • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Dolcan Ząbki pewnie pokonuje GKS Bełchatów 6:2. Kibice oglądali dziś naprawdę emocjonujące widowisko. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w serwisie lajfy.com! (18:14:27)

120

118

Kolejna próba Raula Gonzaleza, ale jego strzał bardzo niecelny.

116

Dobre dośrodkowanie w pole karne GKS-u, ale Jakubik minimalnie spóźniony na 5m. Było bardzo groźnie!

113

GKS cały czas w natarciu, strzał Zięby minimalnie ponad bramką.

110

GKS cały czas na połowie Dolcanu. Kolejny raz nikt nie doszedł do dobrego dośrodkowania Gonzaleza.

106

Płaski strzał Wrońskiego z 20m, bramkarz Dolcanu tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

103

GOL dla GKS-u!
PAWEŁ ZIĘBA przejął piłkę po dośrodkowaniu w polu karnym Dolcanu, płaskim strzałem nie daje szans bramkarzowi z Ząbek! GKS goni wynik!

102

Rzut wolny dla GKS-u, Grzelak bezpośrednio uderza na bramkę Dolcanu, ale znacznie ponad bramkę.

98

Bardzo dobra gra Pawła Zięby na prawej pomocy GKS-u, znów po jego dośrodkowaniu groźna sytuacja ale Wroński nie doszedł do piłki.

95

Gonzalez znów przedzierał się znów prawą stroną, dobre dośrodkowanie ale nikt z graczy GKS-u do niego nie doszedł.

93

Zięba przedzierał się prawą stroną, ale defensywa Dolcanu bardzo dobrze zatrzymała tą akcje GKS-u.

91

Początek ostatniej, czwartej części dzisiejszego sparingu.

90

Koniec trzeciej kwarty, chwila przerwy.

90

Rzut rożny dla Dolcanu, złe wyjście bramkarza GKS-u, wysoko wyskoczył PREJS i kolejny raz wpakował piłkę do siatki!

87

GOL dla Dolcanu!
TATAJ pewnie wykorzystuje rzut karny!

86

Faulowany Prejs w polu karnym, jedenastka!

84

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Poźniaka, ale piłkę przejęli obrońcy z Ząbek.

83

Gonzalez dośrodkowuje z prawej strony, ale wprost w ręce bramkarza Dolcanu.

79

Strzał Gonzaleza z 35m, bardzo słaba próba...

76

Znakomite podanie do PREJSA, ten na pełnej szybkości mija bramkarza GKS-u i podwyższa prowadzenie drużyny z Ząbek!

75

Rzut wolny dla Dolcanu z 25m, dobra "główka", ale ponad bramką Podleśnego.

72

GKS na własnej połowie próbuje skonstruować akcje, to bełchatowianie teraz dłużej przy piłce.

69

Niedokładne podanie zawodnika z Ząbek, piłkę przejął Raul Gonzalez, ale obrońca GKS-u zbyt mocno dośrodkował na pole karne Dolcanu.

66

Renusz "na przebój", strzela z 20m, piłka minimalnie ponad bramką Dolcanu!

63

Znakomita sytuacja dla Dolcanu. Tataj minął bramkarza, obrońcy GKS-u wybijają z piłkę z linii!

61

Początek trzeciej kwarty spotkania.

60

Koniec drugiej kwarty spotkania.

58

Dobre dośrodkowanie Rachwała z lewej flanki, ale Bartosiak uprzedzony przez bramkarza Dolcanu.

55

Wysoki pressing bełchatowian, Dolcan ma trudności z wyprowadzeniem piłki.

53

Gra w środku boiska, piłkarze rozgrywają spokojnie futbolówkę.

49

Szarża Maka w polu karnym Dolcanu, ale napastnik GKS-u trochę pogubił się w polu karnym.

46

Doskonałe podanie do ZJAWIŃSKIEGO na 5m, ten tylko "dostawił" nogę i pokonał bramkarza GKS-u!

44

Faulowany Mak. Piłkarz GKS-u nie podnosi się z boiska, potrzebna będzie pomoc lekarzy.

41

Rzut rożny dla GKS-u. Dośrodkowanie gracza z Bełchatowa wybite przez obrońców z Ząbek.

38

MATEUSZ MAK pewnie wykorzystuje jedenastkę!

37

Rzut karny dla GKS-u, faulowany Bartosiak.

32

Od początku drugiej części spotkania przewaga GKS-u, strzał Rachwała z 20m minimalnie niecelny.
Skład Dolcanu na drugą kwartę : Kryczka-Jakubik, Zembrowski, Matuszczyk, Długołęcki, Figiel, Rymbek, Todorovic, Prejs, Tarnowski, Tataj

30

Przerwa w grze. Za chwilę druga kwarta.

27

GKS-u próbuje odpowiedzieć, ale obrona Dolcanu bardzo dobrze się ustawia i przerywa wszystkie akcje na 30m od bramki Leszczyńskiego.

23

Znakomite płaskie uderzenie FIGIELA z 20m! Bramkarz GKS-u bez szans na obronę tego precyzyjnego strzału!

2:6

finał (-:-)

Gole: 38. Mak (kar.), 103. Zięba – 16. Piesio, 23. Figiel, 46. Zjawiński, 76. Prejs, 87. Tataj (kar.), 90. Prejs

GKS Bełchatów: Baranowski – Basta, Wilusz, Witasik, Flis, Sawala, Rachwał, Mateusz Mak, Wacławczyk, Renusz, Bartosiak

Dolcan Ząbki: Leszczyński – Zembrowski, Klepczarek, Grzelak, Matuszek, Figiel, Świerblewski, Mazek, Zjawiński, Wiśniewski, Piesio