Ghana – Chile

4:3

koniec po dogrywce (1:2)

07.07.2013, 20:00 • Istambul-Ali Sami Yen Arena • Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy)

Cóż to był za mecz! Ghana po pierwszej połowie dogrywki przegrywała 2-3 i kto by pomyślał, ze to Ghańczycy wygrają ten mecz! MVP meczu wybieram Assifuaha, który zdobył w tym meczu dwie bramki, w tym tą decydującą! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na mecze półfinałowe w Lajfy.com! (22:39:18)
Ghana awansuje do półfinału!

120

Gol dla Ghany!
Acheampong dograł piłkę w pole karne, tam główkował ASSIFUAH i zdobył gola na 4-3!

119

Kolejna okazja na zdobycie gola dla Ghany! Ashia technicznym strzałem próbował zaskoczyć Melo, jednak bez zarzutów piłkę na korner sparował bramkarz reprezentacji Chile.

119

Kolejne uderzenie z dystansu, tym razem Acheampong. Bardzo niecelnie.

117

Acheampong pięknie zagrał piłkę w pole karne, tam w słupek uderzył jednak Assifuah.

117

Żółty kartonik za ten faul ogląda Henriquez.

116

Rzut wolny dla Ghany! Będzie kolejna okazja na zdobycie gola.

115

Assifuah wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył obok słupka!

113

Aboakye zalicza drugą asystę w tym meczu! Doskonale podał do SALIFU, który mocnym strzałem pokonał bramkarza Chile!

112

Przy piłce reprezentacja Ghany.

111

Idiotyczne zachowanie Assifuaha, który bezpardonowo faulował Melo.

109

Melo broni dobry strzał Assifuaha!

106

Druga dogrywka rozpoczęta.

106

Zmiana w drużynie Ghana: z boiska schodzi Odjer, na boisku pojawia się Narh.
Po pierwszej połowie dogrywki, to reprezentacja Chile jest bliżej awansu do półfinału.

Pierwsza połowa dogrywki skończona.

105

Skurcze łapią już zawodników Chile.

4:3

Gole: 11. Odjer, 72. Assifuah, 113. Salifu, 120. Assifuah – 23. Castillo, 27. Henriquez, 98. Henriquez

Kartki:   43. Lartey (GHA), 87. Odjer (GHA), 97. Attamah (GHA), 111. Assifuah (GHA) – 64. Rabello (CHI), 95. Robles (CHI), 117. Henriquez (CHI)

Ghana: Antwi – Attamah, Baba, Acheampong, Salifu, Aboagye, Nketiah (63' Addico), Lartey, Assifuah, Odjer (106' Narh), Boakye (70' Ashia)

Chile: Melo – Campos (82' Maturana), Lichnovsky (78' Huerta), Bravo, Robles, Henriquez, Rabello, Fuentes, Castillo, Larenas (71' Cuevas), Baeza.

Sędziowie: Nicola Rizzoli – Renato Faverani, Andrea Stefani