Concordia Elbląg – Olimpia Elbląg

0:1

finał (0:0)

02.06.2013, 15:00

W derbach Elbląga tryumfuje Olimpia! Jedyną bramkę w tym meczu strzelił Raduszko, który zarazem został wybrany przez nas MVP tego spotkania. Derby Elbląga nie zachwyciły, zabrakło groźnych sytuacji do strzelenia bramki, obraz gry zdominowała niedokładność i chaos po obu stronach, ale ostatecznie to goście zdobyli trzy punkty. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com (16:47:43)

90+3

Sedlewski strzela głową – trafia w poprzeczkę!

90+2

Ostatnie sekundy, piłka w posiadaniu Olimpii, już chyba nic się nie zmieni.

90

Trzy minuty zostały doliczone.

90

Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Raduszko, na boisko wchodzi Sedlewski.

89

Olimpia chce dotrzymać ten wynik do ostatniego gwizdka i robi wszystko, by tego dokonać.

87

Stępień ogląda żółtą kartkę.

86

Paweł Nadolny złapany na pozycji spalonej.

83

Zmiana w drużynie Concordia Elbląg: z boiska schodzi Zawierowski, na boisko wchodzi Tomczuk.

83

Zmiana w drużynie Concordia Elbląg: z boiska schodzi Korzeniewski, na boisko wchodzi Nadolny.

82

Raduszko uprzedzony teraz przez Zocha w polu karnym.

80

Spięcie na linii Graczyk – Sambor. Sędzia obu karze żółtym kartonikiem.

79

Gol dla Olimpii El.!
Z lewej strony piłkę po ziemi wbił Skokowski, żaden z obrońców Concordii nie zdołał jej wybić, co wykorzystał Kirył RADUSZKO, który strzelił do pustej bramki!

78

Skokowski uderza, prosto w Zocha. Bramkarz pewnie łapie piłkę i wznawia grę.

76

Radzą sobie obrońcy po dośrodkowaniu Skokowskiego.

75

Graczyk traci piłkę na skrzydle, po chwili Olimpia odzyskuje piłkę i będą mieli rzut rożny.

72

Rosną emocje w Elblągu.

71

Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Molga, na boisko wchodzi Kopycki.

71

Fantastycznie uderza Stępień, Rogaczow wyciąga się i końcami palców wybija piłkę na rzut rożny.

70

Skokowski chciał prostopadłym podaniem uruchomić napastnika, jednak podał wprost pod nogi zawodnika Concordii.

66

Dobre podanie do Pietrewicza, ten uderza, świetnie interweniuje Zoch.

65

Ciągle mnóstwo chaosu, piłka krążyła od jednego do drugiego bramkarza.

64

Teraz szansa dla gości z boku pola karnego po faulu na Bogdanowiczu.

62

Pietrewicz zagrywa ręką, rzut wolny dla Concordii ze środka boiska.

60

Ressel uderzył z pierwszej piłki, ale wprost w nogi obrońców. Po chwili Skokowski złapany na ofsajdzie.

58

Dwóch zawodników Concordii przy Graczyku, skuteczny odbiór piłki.

57

Pietrewicz ukarany za ostry faul na Korzeniewskim.

55

Concordia w ataku, Ichim nie chcąc ryzykować wybił piłkę w trybuny.

53

Dośrodkowuje z lewej strony Skokowski, zbyt głęboko i piłka w rękach Zocha.

51

Rzut wolny dla Olimpii – 40 metrów do bramki Zocha. Ichim dośrodkowuje, ale trafia w pierwszego zawodnika stojącego przed nim.

49

Kołosow na spalonym, ale oddał strzał po gwizdku sędziego i otrzymał za to karę.

48

Dwa niecelne zagrania Kołosowa. Pierwsze minuty w drugiej części nie zwiastują zmiany obrazu meczu.

46

46

Zmiana w drużynie Concordia Elbląg: z boiska schodzi Kiełtyka, na boisko wchodzi Zejglic.
W pierwszej części oglądaliśmy bardzo nudne widowisko, wiele niedokładności, brak groźnych sytuacji do strzelenia bramki. To wszystko na chwile obecną, powracamy za kilkanaście minut!

45

Ależ zamieszanie! Graczyk mija obrońcę, uderza na bramkę, piłkę chciał złapać Zoch, ale wypadła mu z rąk i w ostatniej chwili Concordia ratuje się wybiciem poza linię boczną!

44

Dośrodkowanie Olimpii w pole karne, bardzo pewnie łapie Zoch.

42

Ressel fauluje Bogdanowicza przy próbie odebrania piłki.

41

Sambor blokuje wrzutkę Skokowskiego.

40

Fatalne, przeciągnięte dośrodkowanie w wykonaniu Kiełtyki, od bramki zacznie Rogaczow.

39

Teraz z kolei pressingiem zaatakowała Olimpia i w aut zmuszony był wybić Zoch.

36

Wysoko podchodzą zawodnicy Concordii, nie pozwalają rywalom na rozwinięcie skrzydeł.

34

Niecelne zagrania to z jednej, to z drugiej strony.

33

Ichim dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłkę piąstkuje Zoch.

32

Źle wyrzucony aut przez zawodnika Olimpii.

31

Szansa dla gospodarzy z rzutu rożnego, zagrożenie oddalone od bramki Olimpii.

29

Rogaczow na raty łapie dośrodkowanie skrzydłowego Concordii.

27

Faulowany Graczyk w środku pola – rzut wolny dla Olimpii, a faulował Bartłomej Florek – asystent trenera...

26

Niecelne podanie Kołosowa w kierunku Raduszki.

25

Rzut wolny dla Olimpii, strzał prosto w goalkeepera gospodarzy.

23

Sadowski wygrywa walkę w powietrzu i oddala zagrożenie od bramki Concordii.

22

Pierwsze celne uderzenia na bramkę Hieronima Zocha nie sprawia mu żadnych problemów.

21

Szuprytowski ukarany kartką za brzydki faul na Graczyku.

19

Strzał zawodnika Concordii trafia prosto w Bogdanowicza.

17

Szansa dla Concordii ze stałego fragmentu gry, swoje warunki fizyczne wykorzystuje Rogaczow i łapie piłkę.

16

Zła próba długiego zagrania do Kołosowa.

15

Strata Concordii, ale sytuację ratuje Szuprytowski.

13

Faulowany Mateusz Bogdanowicz.

12

Ressel zatrzymuje Stępienia na skrzydle.

11

Wiele niedokładności i strat w obu ekipach. Jak dotąd widowisko w Elblągu nie jest miłe dla oka.

10

Zacięta walka w powietrzu, piłka pada łupem Olimpii.

9

Dośrodkowanie Concordii z prawej strony boiska mija bramkę Rogaczowa.

6

Zapędy ofensywne Concordii zatrzymane z największym spokojem przez obrońców.

5

Rzut wolny dla Concordii, fatalne dośrodkowanie.

4

Zdecydowana inicjatywa po stronie Olimpii.

2

Bogdanowicz próbuje strzało na bramkę – bardzo niecelnie.

2

Raduszko zatrzymany na prawej stronie boiska.

2

Do ataku ruszyli goście.

1

Ostatni raz obie ekipy zmierzyły się ze sobą w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy padł bezbramkowy remis. Jak będzie tym razem? Zapraszamy na relację minuta po minucie w serwisie lajfy.com.
Olimpia plasuje się na szóstej pozycji, właściwie wynik tego spotkania nie będzie miał większego znaczenia na ich położenie, bo nie mają już szans, by włączyć się do walki o awans do I ligi. Goście w ostatnim meczu skromnie pokonali Radomiak Radom w stosunku 1:0.
Concordia aktualnie zamyka tabelę II ligi wschodniej i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Gospodarze w ostatnich pięciu meczach tylko i wyłącznie przegrywali. Jak dotąd zgromadzili 26 punktów. Do bezpiecznej strefy tracą trzy "oczka".
Przed nami kolejne derby Elbląga, tym razem gospodarzem będzie Concordia!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.