PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze – Wisła Kraków

0:1

finał (0:1)

30.05.2013, 18:00 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

MVP spotkania zostaje Miśkiewicz, który zachował czyste konto mimo wielu strzałów w meczu zawodników gospodarzy, ten dwoił się i troił, by jego zespół wywiózł z ciężkiego terenu 3 pkt. (20:01:07)
Po bardzo dziwnym meczu w którym Zabrzanie przegrali 1-0, mimo faktu, że dominowali większość spotkania, a strzelcem jedynej bramki w 21 minucie był Michał Chrapek

95

Sędzia powinien już kończyć mecz, jednak wolny dla Zabrzan, i nawet bramkarz idzie w pole karne, ale z wolnego słabo gracz Zabrzan i pewnie łapie Miśkiewicz

94

Świetna interwencja w polu bramkowym Głowackiego, który wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Nakoulmy

91

Kontra Wisły, jednak Sarki nie dopada do piłki i strata...

90

4 minuty doliczone przez sędziego

89

Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry, Głowacki wybija piłkę na aut

87

Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Chrapek, na boisko wchodzi Uryga.

86

Mija się z piłką Jovanović, i strzela Przybylski, jednak w boczną siatkę

85

Kontra Wisły, próba prostopadłego podania do Małeckiego jednak podanie strasznie niecelne...

84

W ataku pozycyjnym Zabrzanie niemal całym zespołem atakują gracze gospdarze

83

Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Boguski, na boisko wchodzi Garguła.

80

Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Zachara, na boisko wchodzi Iwan.

80

Sarki rusza kontrą, podaje do Genkova, który strzela w 5 metrów w słupek bramki strzeżonej przez Skorupskiego.